Sari la conținut

Benzina In Filtrul De Aer


alex27
 Share

Postări Recomandate

Mda, cred ca numai un prost poate sa compuna asa ceva, de fapt tu esti la fel ca Mischie (baronu' cu doctorat la 'nspe universitati), dati citate din propriile opere pe care nu le cunoasteti.

 

Electroane, mai diletant ca tine n-am intalnit pana acum. Ai dat cu mucii-n fasole la inceputul topicului si ai inceput sa dai copy/paste la definitia drenajului ori asta nu avea nici o legatura cu ce discutam dar tineai cu orice pret sa nu te faci de cacao si ai deviat discutia in alt sens in stilul tau consacrat deja.

Probabil ti se trage de la Nokia 3410 care-l ai la gat, vezi ca modelul asta are SAR-ul cam mare si-ti afecteaza creierul.

nu, ba, nici pe departe, probabil ca mi se pare ca vei ramane schiop si cu dreptul.

:)

 

Va rog din suflet sa nu va opriti! Mai am de stat cam 6 ore la serviciu si nu vreau sa ma plictisesc!

:lol: :D :lol:

da, ba, uite ca te apreciaza si pe tine!

/index.php?...t&p=1403955

:lool:

 

Ba da periculosi sunteti voi astia din port. Ia uitati-va voi la stiri maine sa vedeti ce s-a intamplat in seara asta in Mogosoaia. :) :laugh: :laugh:

 

Daca le dau la aia o bere plecati in curu' gol acasa.

auzi, ba, ai grija cu nevasta-ta, ca, deh, femeile nu prea apreciaza piticii.

ia fii atent acilea:

 

Tapinarii - Sunt fericit l

 

 

Sunt fericit si ma simt bine

Sensul vietii l-am descoperit

Intalnindu-te pe tine.

 

Cand eram mic, priveam la soare

Intrebandu-ma ce-i fericirea

Acum stiu, sunt baiat mare.

 

Fericirea-i un lucru marunt

E o aripa care vibreaza

Fericirea-i un lucru mic

Un pitic, ce danseaza.

 

Ideea mi-a venit citind o poezie

In care o albina-mi da raspunsul

Restul e fantezie.

 

Sunt fericit si ma simt bine

Sensul vietii l-am descoperit

Intalnindu-te pe tïne.

 

oare cine ar vrea sa-l vada pe lznicu dansand? :lol: :wave:

:blink:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oare cine ar vrea sa-l vada pe lznicu dansand? ca un babuin cand vede banane

 

Citata din "Esti manelist ? Nu esti in stare sa legi 2 cuvinte ? Idolul tau este un tip cu 4 clase ? Te-ai saturat de titlul de maimuta ? Iti cumperi numai toale Dany&Gaby si adidasi Mike din bazar ? Dansezi ca un babuin cand vede banane ? Nu rata ocazia si toarna-ti benzina in cap, de restul ne ocupam noi. "

Lucru ce ti-l sugeram si tie :)

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Iznicu, nu va faceti griji, colegii mei ingineri sunt prea buni la mistouri ca sa mai pot completa cu ceva.

Legat de stusii, am intalnit o groaza de oameni complexati de lipsa facultatii si va spun cu mana pe inima ca aveti toate simptomele pana acum. Asta e, in viata nu poti sa le ai pe toate, unii stiu sa faca afaceri (vand gepeseuri) altii studiaza si apoi ocupa posturi in care isi folosesc creierul si nu instinctele bisnitzaresti.

A, si legat de harti, nu-mi spune ca umbli cu elicopterul si compasul toata ziua si cartografiezi terenuri, hartile sunt facute de mult, dumneata nu esti de cat un copy-paste.

 

Faza cu pompa de apa o sa faca istorie... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Iznicu, nu va faceti griji, colegii mei ingineri sunt prea buni la mistouri ca sa mai pot completa cu ceva.

Legat de stusii, am intalnit o groaza de oameni complexati de lipsa facultatii si va spun cu mana pe inima ca aveti toate simptomele pana acum. Asta e, in viata nu poti sa le ai pe toate, unii stiu sa faca afaceri (vand gepeseuri) altii studiaza si apoi ocupa posturi in care isi folosesc creierul si nu instinctele bisnitzaresti.

A, si legat de harti, nu-mi spune ca umbli cu elicopterul si compasul toata ziua si cartografiezi terenuri, hartile sunt facute de mult, dumneata nu esti de cat un copy-paste.

 

Faza cu pompa de apa o sa faca istorie... :lol:

de ce sa faca istorie, ma?

tu nu auzi ca el a rezolvat problema? :)

e foarte simplu, nu te mai bagi in aglomeratie, nu mai stai pe loc, fara sa te misti, nu sta nici pompa, nu-ti fierbe nici motorul. :laugh:

ce dracu' e asa de greu de inteles?????? :lool:

ba, cat de prost poate fi lznicu? :)

el nu a vrut sa-mi raspunda, imi pot raspunde altii? :laugh:

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa faca istorie, ma?

tu nu auzi ca el a rezolvat problema? :laugh:

e foarte simplu, nu te mai bagi in aglomeratie, nu mai stai pe loc, fara sa te misti, nu sta nici pompa, nu-ti fierbe nici motorul. :lool:

ce dracu' e asa de greu de inteles?????? :lol:

ba, cat de prost poate fi lznicu? :)

el nu a vrut sa-mi raspunda, imi pot raspunde altii? :laugh:

:blink:

mah daca omu se leaga de ingineri, persoane cu diploma si angajati la stat, e clar ca e destul de mare ... cat de mare nu pot sa imi dau seama. Momentan sunt in camera, poate daca eram in curte si ma uitam la stele iti spuneam simplu "la infinit" :)

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah daca omu se leaga de ingineri, persoane cu diploma si angajati la stat, e clar ca e destul de mare ... cat de mare nu pot sa imi dau seama. Momentan sunt in camera, poate daca eram in curte si ma uitam la stele iti spuneam simplu "la infinit" :blink:

ba, e mare clar, e si de la mogosoaia.

io zic ca are si jucarica mare. clar. sunt tare curios cum ii incape jucarica pe scuter, ca scuterul e mic, stii?

jucarica lui e la infinit......

asta e.

io deja ma simt eclipsat. :laugh: :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Nenea Iznicu, nu va faceti griji, colegii mei ingineri sunt prea buni la mistouri ca sa mai pot completa cu ceva.

Legat de stusii, am intalnit o groaza de oameni complexati de lipsa facultatii si va spun cu mana pe inima ca aveti toate simptomele pana acum. Asta e, in viata nu poti sa le ai pe toate, unii stiu sa faca afaceri (vand gepeseuri) altii studiaza si apoi ocupa posturi in care isi folosesc creierul si nu instinctele bisnitzaresti.

A, si legat de harti, nu-mi spune ca umbli cu elicopterul si compasul toata ziua si cartografiezi terenuri, hartile sunt facute de mult, dumneata nu esti de cat un copy-paste.

 

Faza cu pompa de apa o sa faca istorie... :)

 

Incearca tu sa faci o harta pt gps-uri cu copy/paste si-ti fac statuie. Nu domnule, nu umblu cu elicopteru' caci exista google earth, problemele legate de realizarea unei astfel de harti sunt multe si nu sunt deloc simple.

Legat de facultati, nu sunt deloc complexat, aveti voi impresia asta sau va place sa aveti impresia asta, in felul asta va credeti si voi mai dihai. Am intalnit prea multi dobitoci cu diploma ca sa simt complexat fata de unul care are asa ceva.

 

Am mai spus mai sus, cei cu diploma si creier nu prea mai sunt in tara pe la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai spus mai sus, cei cu diploma si creier nu prea mai sunt in tara pe la noi.

Da mah da noi macar avem diploma :blink: tu nu ai nici una nici alta :)

 

Legat de facultati, nu sunt deloc complexat, aveti voi impresia asta sau va place sa aveti impresia asta, in felul asta va credeti si voi mai dihai. Am intalnit prea multi dobitoci cu diploma ca sa simt complexat fata de unul care are asa ceva.

Daca aia cu diploma is dobitoci, tu ce mata'n poponeata esti mah ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Iznicu, nu va faceti griji, colegii mei ingineri sunt prea buni la mistouri ca sa mai pot completa cu ceva.

Legat de stusii, am intalnit o groaza de oameni complexati de lipsa facultatii si va spun cu mana pe inima ca aveti toate simptomele pana acum. Asta e, in viata nu poti sa le ai pe toate, unii stiu sa faca afaceri (vand gepeseuri) altii studiaza si apoi ocupa posturi in care isi folosesc creierul si nu instinctele bisnitzaresti.

A, si legat de harti, nu-mi spune ca umbli cu elicopterul si compasul toata ziua si cartografiezi terenuri, hartile sunt facute de mult, dumneata nu esti de cat un copy-paste.

 

Faza cu pompa de apa o sa faca istorie... :blink:

baaaaaaa, usor, sa nu cumva sa-l superi pe maestrul Lazar Nicu, e de la Mogosoaia, are 2 elicoptere si un scuter. se pisa pe tine cand vrea el.

a, sa nu uit, si un VX800 cu pompa de apa actionata de cutie. sa vezi tu ce va fi in mass-media cand Maestrul va da in judecata concernul Suzuki. sa vezi tu cum vor da faliment dobitocii aia. ce nenorociti. sa puna ei pompa de apa pe cardan, sa-l fiarba pe Maestru la co-aie cand merge prin aglomeratie.

Maestre, iarta-ma, dar ma pis pa dumneavoastra sa va mai racesc putin dupa ce v-a incins acel Suzuki. sper sa acceptati micul meu favor si sa ma faceti umilul dumneavoastra si principal valet responsabil cu racirea prin pisare pe dumneavoastra.

va stimez la infinit, Mentore Lazar Nicu. :)

:)

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca tu sa faci o harta pt gps-uri cu copy/paste si-ti fac statuie. Nu domnule, nu umblu cu elicopteru' caci exista google earth, problemele legate de realizarea unei astfel de harti sunt multe si nu sunt deloc simple.

Ba imbecilule tot copy / pasta face, doar ca faci de pe google earth si nu de pe alta harti, tot mancarea aia de peste e :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah da noi macar avem diploma :) tu nu ai nici una nici alta :blink:

 

 

Daca aia cu diploma is dobitoci, tu ce mata'n poponeata esti mah ???

mentorul meu, ce sa fie. e o onoare pentru mine sa-l pot raci cu pipi pe crestetul plin de idei.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca tu sa faci o harta pt gps-uri cu copy/paste si-ti fac statuie. Nu domnule, nu umblu cu elicopteru' caci exista google earth, problemele legate de realizarea unei astfel de harti sunt multe si nu sunt deloc simple.

Legat de facultati, nu sunt deloc complexat, aveti voi impresia asta sau va place sa aveti impresia asta, in felul asta va credeti si voi mai dihai. Am intalnit prea multi dobitoci cu diploma ca sa simt complexat fata de unul care are asa ceva.

 

Am mai spus mai sus, cei cu diploma si creier nu prea mai sunt in tara pe la noi.

Vezi? Aici e mica/marea diferenta dintre un om cu facultate si restul. Tu nu pricepi cand ti se vorbeste la modul general, iei totul in concret cand eu vorbeam in principiu. Nu ma refeream exact la "copy-paste" ci la copiere la modul general. Ca mai faci mici ajustari sau ce le faci tot copiere se numeste pana la urma(vezi ce am subliniat), nu inventezi tu acum harta si nici gps-ul si nici satelitul. Rolul unui inginer este sa caute sa simplifice intotdeauna lucrurile care pentru altii par foarte complicate. :) Si ca sa poti vedea lucrurile in ansamblu, iti spun cu parere de rau, iti trebuie totusi o facultate. Degeaba esti inteligent de la natura daca nu iti si cultivi resursele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaaa, usor, sa nu cumva sa-l superi pe maestrul Lazar Nicu, e de la Mogosoaia, are 2 elicoptere si un scuter. se pisa pe tine cand vrea el.

a, sa nu uit, si un VX800 cu pompa de apa actionata de cutie. sa vezi tu ce va fi in mass-media cand Maestrul va da in judecata concernul Suzuki. sa vezi tu cum vor da faliment dobitocii aia. ce nenorociti. sa puna ei pompa de apa pe cardan, sa-l fiarba pe Maestru la co-aie cand merge prin aglomeratie.

Maestre, iarta-ma, dar ma pis pa dumneavoastra sa va mai racesc putin dupa ce va incins acel Suzuki. sper sa acceptati micul meu favor si sa ma faceti umilul dumneavoastra si principal valet responsabil cu racirea prin pisare pe dumneavoastra.

va stimez la infinit, Mentore Lazar Nicu. :)

:)

 

GRESIIITTTT !!!!! Nenea iznicu are la toate vehiculele sale pompa de apa actionata de cutie, pana si la scuter e actionata de un ambreiaj centrifugal, si o sa ii dea un judecata pe toti, o sa le arate el ... dupa ce or sa dea faliment incercand sa ii plateasca daune morale iznicu o sa cumpere firmele acum falimentare si o sa isi faca primul si cel mai mare concern moto din lume Later edit si o sa aibe persoane ca tine ca sclavi, el o sa fie al mai mare si mai tare si mai tare decat tarele :blink:

 

asta se crede einstein, doar ca fara diploma

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GRESIIITTTT !!!!! Nenea iznicu are la toate vehiculele sale pompa de apa actionata de cutie, pana si la scuter e actionata de un ambreiaj centrifugal, si o sa ii dea un judecata pe toti, o sa le arate el ... dupa ce or sa dea faliment incercand sa ii plateasca daune morale iznicu o sa cumpere firmele acum falimentare si o sa isi faca primul si cel mai mare concern moto din lume

 

asta se crede einstein, doar ca fara diploma

ba, esti rau, adica io am un mentor care nici diploma de bou nu are????? :)

nu se poate asa ceva :)

adica io ma pisai degeaba pe el sa-l racesc? :laugh:

sunt foarte dezamagit :laugh:

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, esti rau, adica io am un mentor care nici diploma de bou nu are????? :)

nu se poate asa ceva :)

adica io ma pisai degeaba pe el sa-l racesc? :laugh:

sunt foarte dezamagit :laugh:

:blink:

asta e ce sa ii faci ... puteai si tu sa pisi un copac nu un bou, pardon nu bou, ca nu stim exact ce e(NU ARE DIPLOMA, dar nu mai zici la nimeni da ??? )

 

cred ca m-am prins de ce nu ne da iznicu un raspuns exact referitor la cantitatea de prostie prezenta in interiorul cutiei sale craniene(nu creier ca nu are) ... domnu mai sus mentionat nu prea le are cu stiintele exacte, defapt nici la harti nu se pricepe, noroc cu google earth ... dar iarasi nu mai zici la nimeni da ???

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super IZNICU...a venit sa desfunde cardanu ca nu se mai invarte pompa centrufigala de apa.

 

bah arzate-ar focu pe matze, de obicei totul are o limita. dar la tine vad ca prostia este ceva ...asa ca....sti tu... space, the last frontier . Si sa-ti dau un sfat, cand 2 iti zic ca esti beat, du-te si te culca. in loc sa tot insisti in a arata cat de prost sau batut in cap esti, ai putea sa-ti folosesti imensa energie sau asa zisele cunostinte in mecanica "pe care nu ti le contest", si ai putea sa incerci sa ajuti diverse persoane decat , repet, sa faci dovata unui fapt stiut de juma de forum: adica de ingineri, aia care stiu sa citeasca si sa interpreteze datele astfel obtinute: PROSTIA DOARE.

 

 

DECI IN URMA DATELOR OBTINUTE DIN ANALIZA ACESTUI SUBIECT (COBAI, SUBIECT DE LABORATOR, IZNICU) , AM TRAS CONCLUZIA CA TU, iznicu, CANDIDEZI LA RANGUL DE PROST SEF .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu

Da vad ca n-ati avut somn, ati stat ca sobolanii incercand sa ma denigrati continuu prin tot felul de afirmatii idoate si fara fond, cata INTELIGENTA!! din partea unor oameni eduCACATI si inteligenti cu diplome de prostologie. Ce sa mai, ma simt flatat de cata atentie imi acorda niste destepti ca voi.

 

Pana acum nu ati reusit decat sa aratati ca sunteti niste mitici autentici.

 

@ssk, vezi cand vine Tariceanu pe la voi sa nu uiti sa-i ceri al 13-lea salariu in timp ce vreun pensionar din fundul Baraganului care a muncit toata viata nu are nici dupa ce bea apa.

 

@belbody, daca era asa de simplu de facut o harta dupa google earth cred ca faceau si altii, in momentul de fata exista doar doua dar inteligent cum esti tu bineinteles ca ai impresia ca le cunosti pe toate.

 

Vezi? Aici e mica/marea diferenta dintre un om cu facultate si restul. Tu nu pricepi cand ti se vorbeste la modul general, iei totul in concret cand eu vorbeam in principiu. Nu ma refeream exact la "copy-paste" ci la copiere la modul general. Rolul unui inginer este sa caute sa simplifice intotdeauna lucrurile care pentru altii par foarte complicate. :) Si ca sa poti vedea lucrurile in ansamblu, iti spun cu parere de rau, iti trebuie totusi o facultate. Degeaba esti inteligent de la natura daca nu iti si cultivi resursele.

 

Tot la general vorbeam si eu in postul cu pompa de apa si voi ati luat-o concret asa ca nu mai te caca pe tine. La cat de mult va agatati de facultatile astea e clar ca nu fac doi bani. Ele reprezinta singurul argument care-l aveti cand vreti sa va dati destepti dar sunteti bata.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vad ca n-ati avut somn, ati stat ca sobolanii incercand sa ma denigrati continuu prin tot felul de afirmatii idoate si fara fond, cata INTELIGENTA!! din partea unor oameni eduCACATI si inteligenti cu diplome de prostologie. Ce sa mai, ma simt flatat de cata atentie imi acorda niste destepti ca voi.

 

@ssk, vezi cand vine Tariceanu pe la voi sa nu uiti sa-i ceri al 13-lea salariu in timp ce vreun pensionar din fundul Baraganului care a muncit toata viata nu are nici dupa ce bea apa.

 

@belbody, daca era asa de simplu de facut o harta dupa google earth cred ca faceau si altii, in momentul de fata exista doar doua dar inteligent cum esti tu bineinteles ca ai impresia ca le cunosti pe toate.

 

 

 

Tot la general vorbeam si eu in postul cu pompa de apa si voi ati luat-o concret asa ca nu mai te caca pe tine. La cat de mult va agatati de facultatile astea e clar ca nu fac doi bani. Ele reprezinta singurul argument care-l aveti cand vreti sa va dati destepti dar sunteti bata.

da, ba, da' tu esti PROST :blink:

Tot la general vorbeam si eu in postul cu pompa de apa si voi ati luat-o concret asa ca nu mai te caca pe tine.

vezi, exact din cauza asta declar si sustin cu voce tare ca esti PROST. :)

:)

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah in gatu tau de vita, (va rog sa remarcati ca nu ma iau de familia lui) lucrez la stat, dar suntem cu auto-finantare prostu prostilor din cartea cartilor. si chiar daca eram sau nu bugetar bah vita incaltata, tot traiesc mai bine ca tine. asta pentru ca nu ma apasa pe umeri prostia pe care o detii tu si esti asa incantat de ea.

 

bai sandy bell elicopter, du-te bah si lasa-ne ca ne-am saturat de tine. tie chiar iti place sa intri in polemica cu orice si orice? vedete-as cu mutra aia de EMO pe calea ferata. eu cred ca tu din pura plictiseala si prostie, te certi cu ego-ul tau.

Cred ca tu ai deja 2 personalitati si o dezvolti pe-a 3. Vezi ca astia cu personaliate multipla nu sunt doar prosti, mai sunt si nebuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excuse-moi monsieur l'ingenieur! Je m'excuse parce que je ne sais pas que signifie "drainer". De parca n-ar fi acelasi lucru.

auzi, ba, daca inlocuiesti cuvintele romanesti cu unele in franceza, asta nu inseamna ca stii franceza, ok?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
bah in gatu tau de vita, (va rog sa remarcati ca nu ma iau de familia lui) lucrez la stat, dar suntem cu auto-finantare prostu prostilor din cartea cartilor. si chiar daca eram sau nu bugetar bah vita incaltata, tot traiesc mai bine ca tine. asta pentru ca nu ma apasa pe umeri prostia pe care o detii tu si esti asa incantat de ea.

 

bai sandy bell elicopter, du-te bah si lasa-ne ca ne-am saturat de tine. tie chiar iti place sa intri in polemica cu orice si orice? vedete-as cu mutra aia de EMO pe calea ferata. eu cred ca tu din pura plictiseala si prostie, te certi cu ego-ul tau.

Cred ca tu ai deja 2 personalitati si o dezvolti pe-a 3. Vezi ca astia cu personaliate multipla nu sunt doar prosti, mai sunt si nebuni.

 

Ai dormit prost azi noapte? esti surmenat? bai bugetarule ia du-te pe piata libera sa vedem cat valoreaza diplomele tale ca sa nu mai zic de masteratu' ala. Sunteti destepti domne, dar nu sunteti in stare de nimic, stiti numai sa manjiti cu noroi, de limbaj ce sa mai zic, l-ai intrecut si pe bisexualul ala de @bogdanawo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai inginerilor, combateti ideea, nu omul! :)

pai daca omul nu are idei, intrucat e prost, se baga aiurea, de ce sa nu-l combat pe "omul"?

 

Ai dormit prost azi noapte? esti surmenat? bai bugetarule ia du-te pe piata libera sa vedem cat valoreaza diplomele tale ca sa nu mai zic de masteratu' ala. Sunteti destepti domne, dar nu sunteti in stare de nimic, stiti numai sa manjiti cu noroi, de limbaj ce sa mai zic, l-ai intrecut si pe bisexualul ala de @bogdanawo.

io, bisexual?

hopaaa, mestere, ori te indragostisi de mine?

ma vrei rau? :laugh:

si mai scoate mana aia din pantaloni cand ma citesti, ok? :blink:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...