Sari la conținut

Benzina In Filtrul De Aer


alex27
 Share

Postări Recomandate

a, stati domnilor "ingineri" ca am gasit motivul si rezolvarea problemei noastre cu domnul IZNICU. se pare ca dansul, se trage dintr-o familie latina, cu o importanta radacina intr-o familie de nobili francezi. Fiind apasat de aceste radacini "latine" dansul a uitat a vorbi romaneste, si se pare ca foloseste ca si limba materna limba franceza. In conluzie, ii vine greu a intelege si a se exprima in limba romana , si de aici pleaca toata neintelegerile noastre. Dupa cum ziceam, prost la ei poate inseamna altceva

dupa cate imi aduc aminte, era si un pilot de F1 Alain Prost. probabil ca la el "prost" este un mod de lauda sau ceva de genu. deci, iznicu trezeste-te...a fi prost nu inseamna decat a fi in centrul atentie. Nimik mai mult. Nu primesti laude , sau alte foloase materiale.

Editat de ssk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator lznicu
pai daca omul nu are idei, intrucat e prost, se baga aiurea, de ce sa nu-l combat pe "omul"?

 

 

io, bisexual?

hopaaa, mestere, ori te indragostisi de mine?

ma vrei rau? :)

si mai scoate mana aia din pantaloni cand ma citesti, ok? :blink:

:)

 

Pai te-am gasit cu google pe un forum (ceva cu nazisti) unde te declarai bisexual. Ce cautai tu acolo nu stiu ca nazistii nu-i inghiteau pe astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai te-am gasit cu google pe un forum (ceva cu nazisti) unde te declarai bisexual. Ce cautai tu acolo nu stiu ca nazistii nu-i inghiteau pe astia.

iar dai din top?

ia pune link-ul aici. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai te-am gasit cu google pe un forum (ceva cu nazisti) unde te declarai bisexual. Ce cautai tu acolo nu stiu ca nazistii nu-i inghiteau pe astia.

da ce cautai ma tu pe situri cu nazisti? ca asta nu inteleg. faptul ca domnul @bogdan este nazist sau bisexual am inteles. este bisexual ptr ca vrea sa experimenteze chestii noi, si este nazist ca sa starpeasca lumea de prosti ca tine.

dar nu inteleg ce cautai tu pe situri de nazisti...

 

Heil Hitler!

Hail to Hitler!

 

long live to 88 :)

Editat de ssk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce cautai ma tu pe situri cu nazisit? ca asta nu inteleg. faptul ca domnul @bogdan este nazist sau bisexual am inteles. este bisexual ptr ca vrea sa experimenteze chestii noi, si este nazist ca sa starpeasca lumea de prosti ca tine.

dar nu inteleg ce cautai tu pe situri de nazisti...

 

Heil Hitler!

Hail to Hitler!

 

long live to 88 :)

baaaaaaaaaaa, nu-s bisexual, ce-ai?

daca toata viata mi-am dorit sa o pun cu 2 femei simultan asta nu ma face bisexual si nici nazist. :)

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
iar dai din top?

ia pune link-ul aici. :)

 

am ceva treaba acum dar o sa-l caut, nu-i usor de gasit ca esti prezent pe toate forumurile posibile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ceva treaba acum dar o sa-l caut, nu-i usor de gasit ca esti prezent pe toate forumurile posibile.

 

 

Ce are asta a face cu "Benzina In Filtrul De Aer". ? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce are asta a face cu "Benzina In Filtrul De Aer". ? :))

 

 

pai nu ai inteles ca el nu prea stie romana. stie mai multa franceza decat romana, si se face greu inteles :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ceva treaba acum dar o sa-l caut, nu-i usor de gasit ca esti prezent pe toate forumurile posibile.

zau, ma, prostovane, acum ai treaba, huh?

cand nu poti sustine o afirmatie zici ca ai treaba, pentru ca, poate se uita, nu?

fa ceva bun pentru omenire, salveaz-o sinucigandu-te. e cel mai bine asa!

:)

emo mic, schiop si distrus, scuterist de doi lei.

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaaaaaaa, nu-s bisexual, ce-ai?

daca toata viata mi-am dorit sa o pun cu 2 femei simultan asta nu ma face bisexual si nici nazist. :)

:blink:

 

 

pai la francezi asta inseamna bisexual. adica 2 ciufulite in pat langa tine. sau una sub tine si una ... :) . Intreaba-l pe iznicu sa vezi ca asta inseamna la ei bisexual. si nazist inseamna dala care poarta casca daia tip nazy. intreba-l sa te convingi. sa-i vorbesti rar , ca pricepe mai greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Ce are asta a face cu "Benzina In Filtrul De Aer". ? :))

 

Probabil ca are a face acelasi lucru cu definitia cuvantului drenaj de unde a deturnat discutia in stilul lui caracteristic.

 

 

pai la francezi asta inseamna bisexual. adica 2 ciufulite in pat langa tine. sau una sub tine si una ... :blink: . Intreaba-l pe iznicu sa vezi ca asta inseamna la ei bisexual. si nazist inseamna dala care poarta casca daia tip nazy. intreba-l sa te convingi. sa-i vorbesti rar , ca pricepe mai greu

 

Alo, bugetarule...n-ai recunoaste un bisexual nici daca ti-ar sparge matu' :)

 

PS: Hai ca o sa ma distrez si azi cu voi.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca are a face acelasi lucru cu definitia cuvantului drenaj de unde a deturnat discutia in stilul lui caracteristic.

 

 

 

 

Alo, bugetarule...n-ai recunoaste un bisexual nici daca ti-ar sparge matu' :blink:

 

PS: Hai ca o sa ma distrez si azi cu voi.

 

 

hai ca noi ne cacam azi pe tine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
hai ca noi ne cacam azi pe tine :)

 

Vezi sa-ti iei diplomele sa te stergi cu ele. :blink: :) :laugh: :laugh: :lool:

 

 

iar dai din top?

ia pune link-ul aici. :lol:

 

AICI :lol: :wave: :lol: :D

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca omul nu are idei, intrucat e prost, se baga aiurea, de ce sa nu-l combat pe "omul"?

ptr ca exista ignore? :)

 

probabil ca la el "prost" este un mod de lauda sau ceva de genu.

lauda? niki lauda?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi sa-ti iei diplomele sa te stergi cu ele. :laugh: :laugh: :lool: :lol: :wave:

 

 

 

 

AICI :lol: :D :lol: :lol:

da' stiu ca ti-a luat ceva sa-l fabrici si shitbox, etc.

bravo, dom'le, esti tare, ce sa zic.

:blink:

 

J'ai allĂŠ à la padure pour manger vreo doua mure. :)

ti-ai semnat condamnarea la moarte, essule, de acum inainte esti terminat.

auzi, esti inginer? hhhhhmmmm, si bugetar? :)

si mai rau, vei avea si pagina de blog la poponari, ia sa vezi.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
pe mine m-a uitat. eu nu am pagina la poponari

 

Poti sa-ti faci singur si sa mentionezi ca esti homalau cu masterat.

 

Nu mi-ai zis realizarile din domeniul tau, imi cer scuze daca mentionezi ceva valabil, altfel ramai un sugaci la tzatza publica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Poti sa-ti faci singur si sa mentionezi ca esti homalau cu masterat.

 

Nu mi-ai zis realizarile din domeniul tau, imi cer scuze daca mentionezi ceva valabil, altfel ramai un sugaci la tzatza publica.

 

 

prima realizare ar fi ca imi permit la orice ora din timp si din noapte sa ma cac pe tine! ce asta ce zici. si nu o sa ma sterg cu una din diplome, cred ca o sa ma sterg tot cu tine. alta realizare. rog colegii sa-mi valideze realizarile;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prima realizare ar fi ca imi permit la orice ora din timp si din noapte sa ma cac pe tine! ce asta ce zici. si nu o sa ma sterg cu una din diplome, cred ca o sa ma sterg tot cu tine. alta realizare. rog colegii sa-mi valideze realizarile;

validat!

io ma pis pe el sa-l racesc, ca e cald tare afara, e canicula si a luat-o razna cu pompa de apa. si cum aia este actionata de cutia lui craniana care sta pe loc la semaforul coeficientului de inteligenta, caci pentru el este rosu mereu, se incinge din ce in ce mai tare. asa ca ma injosesc in a ma pisa pe el sa-l mentin la temperatura constanta.

:)

 

numai pentru cunoscatori, adevaratele calitati ale lui lznicu:

/index.php?...t&p=1406329

:blink:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

validat!

io ma pis pe el sa-l racesc, ca e cald tare afara, e canicula si a luat-o razna cu pompa de apa. si cum aia este actionata de cutia lui craniana care sta pe loc la semaforul coeficientului de inteligenta, caci pentru el este rosu mereu, se incinge din ce in ce mai tare. asa ca ma injosesc in a ma pisa pe el sa-l mentin la temperatura constanta.

:)

 

numai pentru cunoscatori, adevaratele calitati ale lui lznicu:

/index.php?...t&p=1406329

:blink:

 

 

vezi ca e si un lichid care cica raceste mai repede. asa ai mai mult debit si il tii pe iznicu mai mult timp sub jet :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...