Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai ce sa zic prezent. mai mult voriam sa intreb daca pleca cineva si din ploiesti?

 

 

ne vedem la berica:D

 

Din ploiesti plecam si noi (eu si sotul) :scratch:. Mai vine o tipa din Bucuresti si posibil inca un cuplu din Ploiesti.Incerc sa-mi iau o zi de concediu sa plecam cel tarziu vineri pe la pranz.

Vb pe pm alte detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

N-am stat sa citesc tot topicul, din motive de timp si work. Dar am o intrebare: daca am pe cineva care nu are categoria A, dar este localnic (si verisor de-al meu), ii dati voie sa intre la petrecere? Noi probabil vom veni, si ne vom caza la el/matusa. :D Avem pile, he he! :scratch:

 

Multam' anticipat pentru raspuns! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

N-am stat sa citesc tot topicul, din motive de timp si work. Dar am o intrebare: daca am pe cineva care nu are categoria A, dar este localnic (si verisor de-al meu), ii dati voie sa intre la petrecere? Noi probabil vom veni, si ne vom caza la el/matusa. :kiss: Avem pile, he he! :angry:

 

Multam' anticipat pentru raspuns! :kiss:

Considrera-l invitatul tau,deci DA :unsure:

Banuiesc ca sa prins lumea ca aceasta masura o luam pt. a evita atmosfera de balci fiind vb de o zona turistica.

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce sa zic prezent. mai mult voriam sa intreb daca pleca cineva si din ploiesti?

 

 

ne vedem la berica:D

 

intreaba aici care cine si cum pleaca de la ploiesti /index.php?showtopic=246229

 

Din ploiesti plecam si noi (eu si sotul) :unsure:. Mai vine o tipa din Bucuresti si posibil inca un cuplu din Ploiesti.Incerc sa-mi iau o zi de concediu sa plecam cel tarziu vineri pe la pranz.

Vb pe pm alte detalii.

 

intrreaba aici cine pleaca din ploiesti /index.php?showtopic=246229

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intreaba aici care cine si cum pleaca de la ploiesti /index.php?showtopic=246229

 

 

 

intrreaba aici cine pleaca din ploiesti /index.php?showtopic=246229

 

Eu cu @rodnoc am vb pe privat si am stabilit ca vom pleca de vineri. Ramane sa vedem cu ora. Avem motoare puturosele, asa ca sa nu incurcam pe nimeni o luam teleu la deal :angry:. Oricum tot acolo ne oprim la o bere rece :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DAR DAC AI STI DIN CE CAUZA SA TINUT LA PREJMER NU AI MAIU SPUNE STIU CA PT MULTI A LASAT UN GUST AMAR ,DAR SA ITI CEARA CINEVA 30000 E IN ULTIMA FAZ SI SA NU MAI VB CA SUNT ALTE INTRUNIRI MAI PREF DAR ASTA E DACA TU DISPUI DE BANII ASTEA FA TU

 

frate?!?! :angry: ce fumezi?!?!? :kiss: :kiss: :unsure:

Ai dat de pamant cu toata limba romana!!!

Editat de Boaba_bw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok boys.........vreti sa vorbiti de Prejmer ?,cautati al topic ,aici este vorba de party-ul care va fi in Rasnov ,Brasov organizat de Kronstadt Bikers ...in rest , :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici o suparare dar respectul aratat catre niste oameni care il merita nu se numeste pupincurism. si chiar daca va iesi un mare "shit" intreaba-te cand ai facut tu ceva moca pt comunitatea moto (asta daca ai facut pentru ca nu te cunosc). dar nu cred ca va fi cazul sa vorbim despre un esec pentru ca trebe doar sa venim cu voie buna si pofta de petrecere si cam ajunge. locatia e este superba fata de prejmer si deaia am mare incredere. cat despre km cred ca a fost o vara destul de buna pt mine cu toate ca nu m-am etalat pe la intruniri iar singurul motiv pt care nu sunt calare este ca am inca niste dureri de la ultima drumetie ( aprox 800km ) la mana dreapta de la o accidentare mai veche. nu am postat nici sa supar pe cineva nici sa va indemn sa veniti sau sa nu veniti, am postat numai sa apreciez ca brasovul misca ceva, iar opinia mea este ca spre bine......

 

Nu te cunosc deci nici nu trebuie sa-mi dai mie vreo explicatie daca mergi sau nu,cati km ai facut sau mai stiu eu ce.Daca nu ai inteles ideea era urmatoarea: "LA POMUL LAUDAT NU TE DUCI CU SACUL" ,mai explicit :inca nu este declarata oficial intrunire-vezi prima pagina a topicului-este o petrecere declarata ca fiind prologul intrunirii de la anul.Sper din tot sufletul sa iasa ceva frumos pe ca Brasovul are nevoie de asa ceva.

Si inca ceva "VEZI PAIUL DIN OCHIUL ALTUIA DAR NU VEZI BARNA DIN OCHIUL TAU" asta vizavi de participarea mea la fenomenul moto.

Numai bine!!!

 

SCUZE PENTRU OFF-TOPIC!

Editat de Boaba_bw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le vreau eu. mai e valabil?

 

* Aha! ...daca n-ai casute, nu vii...?! :unsure: haide, ca gasim noi niste corturi, ceva... ma bag si eu, daca nu ne-am vazut in Bucuresti, macar sa ne intalnim in Rasnov! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Se pot rezerva si locuri pt cort, sau numai casute?

 

Si daca nu se rezerva locurile de cort, cam cat de devreme ar trebui sa aung acolo, ca sa am un loc de ridicat castelu' ?

 

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi locatia nu e cat vezi cu ochii, nu cred ca e cazul sa te ingrijorezi pentru cort.

Nu iti fa griji, vom pune corturi si peste casute :kiss: daca e nevoie, doar sa nu ai rau de inaltime :angry:.

 

Lasand la o parte gluma, va asteptam la petrecere !

 

:unsure:

Editat de Skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ceva CALUMEA!!! BRAVO BAIETI ! ! !

 

Ne vedem la beeeeereee ... :P apropo de bere n-a zis nimeni nimic... :kiss: , tatoo, jocuri,concursuri... da bere!??! :)

Bravooo, sper sa fie cu :angry: si cu :kiss: si bineanteles cu :unsure:

Vin si eu , promit !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kronstadt Bikers va invita la prima petrecere organizata de noul club brasovean, in perioada 5-7 Septembrie la Rasnov, in campingul "Cetate Rasnov".

 

post-34061-1218919693_thumb.jpg

 

Locatia dispune de 30 casute a cate 2 locuri ( 30 lei/noapte/casuta ), loc de campare, grupuri sanitare dotate cu dusuri cu apa rece, locuri amenajate pt gratar la fiecare casuta.

In incinta campingului veti gasi mancare diversificata si bautura la discretie.

Atmosfera va fi intretinuta de binecunoscuta formatie "MP3".

 

Intrarea este LIBERA !

Au acces motociclistii si pasagerii lor, cat si persoanele posesoare permis categ. A.

 

Nu au acces in incinta autoturisme, ATV, scutere, existand posibilitatea de a parca in apropiere.

Pentru rezervari casute si informatii suplimentare va rugam sunati la telef: 0742 963 185 - Jeff.

Va asteptam !

 

Cateva poze cu locatia:

 

post-34061-1218919461_thumb.jpgpost-34061-1218919482_thumb.jpgpost-34061-1218919497_thumb.jpg

 

post-34061-1218919509_thumb.jpgpost-34061-1218919522_thumb.jpgpost-34061-1218919531_thumb.jpg

 

 

Planul campingului:

 

post-34061-1218919537_thumb.jpg

 

Suna grozav.Bafta cu organizarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motel ACAPULCO dispune de 7 camere la o distanta de 200 de m de camping.

5 camere cu 2 paturi la 100 lei/noapte/camera

2 camere 3 paturi la 150 lei/noapte/camera

Telefon:0268230266

 

Mai revenim cu alte posibilitati :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeff, te-am deranjat acum vreo 2 zile cu o rezervare de casuta si mi-ai spus ca nu mai sunt. Cu o camera la motelul asta ma poti ajuta ? Ca sun de 2 zile la nr. ala si nu raspunde nimeni.. dau berea de rigoare :bounce: Multzam !!!

 

 

Cu placere te ajut,revino cu un tel in profilul tau nu prea am gasit posibilitate de contact

:rock:

 

 

Iata si doua harti pentru a gasi si mai usor locatia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...