Sari la conținut

Petricani Cu Fabrica De Glucoza


The Duck
 Share

Postări Recomandate

Sambata dupa-amiaza, in jurul orei 16, la intersectia dintre Sos. Petricani cu Fabrica de Glucoza era un motor cu fata facuta zob.

Cel mai probabil venea cu viteza si s-a infipt intr-o masina, care ar fi trebuit sa acorde trecerea.

N-am reusit sa identific masina in care s-a infipt, dar motorul era in ultimul hal. Am trecut de 2 ori pe langa locul accidentului: prima oara era o masina de la SMURD, iar a doua oara(dupa vreo ora jumate) era politia care facea masuratori. N-am putut sa opresc din cauza de politie care dirija traficul.

Banuiesc ca s-a lasat cu o accidentare grava...

Numarul motoretei era B-87-JSE, dar n-am apucat sa vad marca.

Daca a mai vazut cineva, sau stie cineva mai multe, poate aflam ce s-a intamplat exact.

post-9628-1219044581_thumb.jpg

post-9628-1219044594_thumb.jpg

post-9628-1219044600_thumb.jpg

post-9628-1219044604_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cei mai tari sunt mexicanii aia cocliti din spate cu papucii de reising in picioare. Si militianu' care scrie si gura lui o amenda in timp ce aia incalca 4 reguli de circulatie la 10 centimetri de buzele lui spagacioase.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce caterinca proasta avetzi ... eu am zis serios faza cu kawasaki ... si toti ati inceput sa postati la mishteaux ....

orice caterinca e proasta cand ti se pare ca este facuta la adresa ta. In cazul asta NU e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prostie. Ne contrazicem pe modelul motocicletei, cand mai bine era sa dati un telefon la vreun spital din apropiere, si existau sanse mai mari sa aflati cine era pe aceea motocicleta in momentul impactului! Devine penibil topicul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...