Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

da , rautaciosule, daca vin baieti cu enduro sau cros si le arde lor sa urce putin pe munte... eu raman ca prostu la poalele muntelui,nu? pt curse eu merg la seres sau amkart, niciodata pe strada, vreau sa stiu dca mai sunt baiet cu care as ramane daca se intampla ce zic eu, ai inteles? asa ca faceti o lista si apropo stiu din experinta , la drumuri de genu se formeaza bisericute...asa ca scultati de la unu patit! Nu va mai grabiti sa catalogati, gp, railor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da , rautaciosule, daca vin baieti cu enduro sau cros si le arde lor sa urce putin pe munte... eu raman ca prostu la poalele muntelui,nu? pt curse eu merg la seres sau amkart, niciodata pe strada, vreau sa stiu dca mai sunt baiet cu care as ramane daca se intampla ce zic eu, ai inteles? asa ca faceti o lista si apropo stiu din experinta , la drumuri de genu se formeaza bisericute...asa ca scultati de la unu patit! Nu va mai grabiti sa catalogati, gp, railor!

 

La asta cu enduro nu m-am gandit, dar nu sunt enduristi. mergem pur si simplu sa ne plimbam pe asfalt si sa socializam seara cu JACK , nimic mai mult.

Legat de "GP" ma bucur sa aud ca pentru asta folosesti circuitele. Felicitari.

Pentru rezervare si plata avansului vorbeste cu Radu te rog.

Ca lista sunt motoare de strada nakedu-ri, sport super sport

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti o lista cu ce motoare merg, sa stim in ce ne bagam, eu am un super sport :kali:

Cam astea sunt motoarele:

 

post-40304-1219516031_thumb.jpgpost-40304-1219516059_thumb.jpgpost-40304-1219516095_thumb.jpg

 

Nu e vorba de rautate ci cam ce s-a inteles din ce ai postat tu.

Acum ca ai vazut si motoarele, comfirma( i-a legatura cu Radu pentru a da un avans) s-au infirma prezenta ta, ca s-a nu tinem locul ocupat. :scratch:

post-40304-1219517133.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu bisericutele nu e o idee prea rea. Ma gandeam si e doar o idee care merge discutata nu fac eu vreo regula .... dar ca sa nu repetam aglomeratia de motoare de data trecuta si sa lasam si alti participanti la trafic sa ne depaseasca ca noi nu mergem cu viteze foarte mari. Asa facem grupuri de cate 6 motoare in care sa existe cel puntin 2 oameni experimentati care sa fie inchizatori si deschizatori. In felul asta daca ne strangem alea 24 de locuri vom fi 4 grupuri care nu trebui sa fie foarte distantate unul de altul dar care sa permita sa depaseasca si masinile ca avem multe protiuni cu doar 1 banda pe sens si vor si serpentine si iar ne aglomeram in curbe. Parerea mea ... sper sa nu fie luata in nume de rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate neu nu o sa pot ramane peste noapte, asadar daca vrea cineva sa vina in loc (2 locuri la cazare)... este invitatul meu :scratch:

deci 2 locuri au ramas libere........

 

am sa incerc sa va insotesc ziua pe drum insa dupa amiaza trebuie sa fiu in buCuresti..................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si confirm ca voi sta in camera cu prietena mea, Alina :angry: Ar fi ok si-un Balea...all the best

 

Ia legatura cu Radu pentru lista si avans.

 

din pacate neu nu o sa pot ramane peste noapte, asadar daca vrea cineva sa vina in loc (2 locuri la cazare)... este invitatul meu :unsure:

deci 2 locuri au ramas libere........

 

am sa incerc sa va insotesc ziua pe drum insa dupa amiaza trebuie sa fiu in buCuresti..................

 

Anunta-l si pe Radu, te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radu, cate locuri mai sunt libere?

 

 

scuze pt acest replay intarziat dar daca va vina sa credeti eu abia am ajuns acasa. Locuri libere era doar 1, dar in urma posturilor de pe site lista ramane fara andrei si pasagerul lui, asa ca au ramas 3 libere, daca ii pun si pe cei care nu si-au confirmat venirea plata avansului pt camera sunt 6 locuri.

 

e la 2 pasi de pastravaria Albota. prindeti singuri pastravii. normal, conditii oferite de ei, succes garantat.

io asa am ''patit''

 

:angry: :kiss: :kiss:

:unsure:

 

 

dap stiu pastravaria de la albota, nu am fost sa prind peste dar am cumparat niste pastrav delicios de acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut un update cu cei noi veniti in excursie si i-am scos pe geo dbx,andrei si pe pasagera lui. Am rugamintea ca goldbug si hoinarici sa ii dea avansul pt camere lui andrei (ca el nu mai poate ramane peste noapte si a platit avansul pe camere). e ok ?

post-12868-1219856749_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...