Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bine ca nu ai nimic tu.

casco ? intra pe forumul cbr f istilor..e un baiat acolo care are ceva piese de f4i sport ..cre ca merg si la tine

 

fara casco, merci mult!!

 

 

 

Geo imi pare rau pt ce ai patit,dar important este ca esti ok.Mobrele se repara.bafta omule.

 

ai dreptate,asta e..

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e la 2 pasi de pastravaria Albota. prindeti singuri pastravii. normal, conditii oferite de ei, succes garantat.

io asa am ''patit''

 

:D :( :P

:bounce:

 

 

confirm ...... distractie garantata :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu,daca mai sunt locuri :bounce: Am vorbit cu Inascorpio azi la tel si de la ea am aflat de iesirea asta.Acum ma bag la somn, ca maine dimineata plec la Ploiesti.Astept raspunsul vostru(in legatura cu locurile si cum fac cu achitarea cazarii) Salutari si vant in plete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu,daca mai sunt locuri :bounce: Am vorbit cu Inascorpio azi la tel si de la ea am aflat de iesirea asta.Acum ma bag la somn, ca maine dimineata plec la Ploiesti.Astept raspunsul vostru(in legatura cu locurile si cum fac cu achitarea cazarii) Salutari si vant in plete.

 

""" am facut un update cu cei noi veniti in excursie si i-am scos pe geo dbx,andrei si pe pasagera lui. Am rugamintea ca goldbug si hoinarici sa ii dea avansul pt camere lui andrei (ca el nu mai poate ramane peste noapte si a platit avansul pe camere). e ok ? Radu 0723679995 """""

 

Radu se ocupa cu cazarea. De la el afli tot ce trebuie.....asa ca suna-l.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor..

Eu m-am intors aseara dintr-o tura.. Buc-Pitesti-Rm. Valcea-spre fagaras-transfagarasan-etc..

Ce pot spune despre drum..

Pe A1 pe banda 1 in anumite portiuni sunt sleauri de la camioane. la pitesti acolo este naspa rau.. din cauza lucrarilor..

vineri la ora 17 era o coada de cativa km.

Pe valea oltului un semafor pt o bucata de ~ 100 de metri.. sigur nu o sa dispara pana sambata

de la sensul giratoru de unde am luat-o spre faragas si pana la DN7C am avut 4 semafoare unde se lucrau la niste poduri

Lucrarile la vreo 2 erau pe terminate cred ca pana sambata o sa dispara..

In rest sa tina vremea cu noi.. ca :rock: ne facem acolo :bounce:

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu,daca mai sunt locuri :bounce: Am vorbit cu Inascorpio azi la tel si de la ea am aflat de iesirea asta.Acum ma bag la somn, ca maine dimineata plec la Ploiesti.Astept raspunsul vostru(in legatura cu locurile si cum fac cu achitarea cazarii) Salutari si vant in plete.

 

 

Salut, locurile s-au ocupat acum cu inca 2 persoane care au platit avansul, dar mai sunt inca 2 persoane care nu au platit avans la cazare si precum am spus de mai multe ori ca cei care platesc avansul au prioritate. Asa ca daca vrei sunt 2 locuri libere, ma suni si ne intalnim sa imi dai bani si locul e al tau.

post-12868-1220187829_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu e sa citesti...florine - lasa-i in pace...daca nu se informeaza...vor mura in gura.

 

 

Dragule...nu e mura in gura ce vreau eu...

era vb de un accept cvasigeneral,am batut la usa,nu dau buzna de fel...

deja intelesesem cu cine si ce trebuie vb,,,daca asa e tot drumul...ma las...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu e sa citesti...florine - lasa-i in pace...daca nu se informeaza...vor mura in gura.

 

 

stimabile...nu e mura in gura ce vreau eu...

era vb de un accept cvasigeneral,am batut la usa,nu dau buzna de fel...

deja intelesesem cu cine si ce trebuie vb,,,daca asa e tot drumul...ma las...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo!!alo!!!!

deja ati inceput sa va certati ???

 

pregatiti-va de drum!!!

(eu imi iau si undita...in caz ca e nevoie) :cheers:

 

dragii mei, am si eu o rugaminte, daca se poate.

cine e dispus sa mai ia un pasager??

 

eu merg cu catalin, dar mai am un prieten care ar dori tare mult sa mearga cu noi... si nu am gasit alta solutie pana acum...

 

astept un semn...

si multumesc anticipat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo!!alo!!!!

deja ati inceput sa va certati ???

 

pregatiti-va de drum!!!

(eu imi iau si undita...in caz ca e nevoie) :cheers:

 

dragii mei, am si eu o rugaminte, daca se poate.

cine e dispus sa mai ia un pasager??

 

eu merg cu catalin, dar mai am un prieten care ar dori tare mult sa mearga cu noi... si nu am gasit alta solutie pana acum...

 

astept un semn...

si multumesc anticipat!!

 

Ai aparut !!!!! Cum a fost ? La pasager nu ma bag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am scos pe hoinarici si pe goldbug pt ca nu au mai dat nici un semn... cel putin nu mie si l-am mai adaugat pe Emil care mi-a dat banii pt andrei (Raspunde la telefon :blbl:). Prin urmare mai sunt 3 locuri ce pot fi ocupate daca primesc avansul daca nu se gasesc pretendenti sambata cu siguranta :cheers:. Aveti lista atasata mai jos

 

 

 

I-am scos pe hoinarici si pe goldbug pt ca nu au mai dat nici un semn... cel putin nu mie si l-am mai adaugat pe Emil care mi-a dat banii pt andrei (Raspunde la telefon :friends: ). Prin urmare mai sunt 3 locuri ce pot fi ocupate daca primesc avansul daca nu se gasesc pretendenti sambata cu siguranta :banana: . Aveti lista atasata mai jos

 

 

Apropo ... tot pe Dn1 mergem ? eu cred ca merg pe Arges. De Dn1 sunt satul iar drumul de la Brasov la Sibiu e boring si inteleg ca e si naspa. Asa drumul de la Arges la Balea e o bucata naspa dar merita pt peisajul ce urmeaza dupa lac, plus ca e mai scurt .....daca nu ma insel. Ina a fost pe drumul de la Arges la Balea cu Gs-ul poate sa ne spuna daca e practicabil.

post-12868-1220297137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme zicea cineva ca nu mai sunt asa multe semafoare intre Brasov si Sibiu. Drumul in sine este bunicel pe partea aia, doar ca se cam lucra cand am trecut eu ultima data si se statea mult la semafoare... poate poate au terminat. DN1 este plictisitor si aglomerat, dar.. asa s-a stabilit de la inceput traseul si drumul e ok, e si drept si putine curbe dragute, nu e stricat si e un singur semafor in Predeal parca. Si... parerea mea personala e.. hai sa mergem impreuna pana acolo si vedem la intoarcere daca mergem toti pe valea Oltului sau pe Transfagarasan sau ne impartim sau cum facem. Mie mi-ar place sa ma intorc pe Transfagarasan, desi e drumul nashpa in Arges. Pe valea Oltului sunt 2 semafoare si pe dealul Negru inca 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...