Sari la conținut

VALAH MOTOR PARTY - Targoviste 2005


ValahBiker
 Share

Postări Recomandate

Parada simbata la ora 10,00 ne obliga la plecarea din Bucuresti in jurul orei 8,30.

Rugam pe cei din Tirgoviste sa faca precizari;

1. locatia exacta in Tirgoviste si cum se ajunge de la intrarea dinspre Bucuresti

 

2. Se mai tergiverseaza cu inceperea Paradei?

239892[/snapback]

 

 

Daca veniti dinspre Bucuresti e foarte simplu sa ajungeti la locul intrunirii.

 

O sa va apropiati de localitatea ulmi (3 km de Tgv) o tineti tot inainte, o sa intrati in oras (Ulmi este practic lipit de Targoviste)

 

Tineti tot inainte. O sa aveti o benzinarie Rompetrol pe stanga cum veniti. Tineti tot inainte (indicator de centru/sinaia/brasov/ploiesti mama masii, tot inainte o tineti)

 

Drumul pe care il luati ar trebui sa aiba sensurile despartite de un scuar de iarba.

 

La aprox un kilometru jumatate de la benzinarie Rompetrol o sa aveti o biserica mare pe dreapta. In aceea intersectie faceti dreapta si tot inainte! Vedeti? :eek: Ati ajuns deja..now that wasn't so hard! :)

 

 

Dati apel daca nu va descurcati 0722 94 77 62

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da, mah, le baga la congelator sa fie proaspte cand ajungi tu!!! :drink:  :drink:  :drink:

in cazul in care ajungi shi nu cedeaza cadrul la guzzu'!!!  :)  :eek:  :P

239886[/snapback]

 

 

Cum ti-ar sta cu ochii mov :ok: :drink:? Guzzu iti da ceata la orice ora si cu pasager bei, invidiosule :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa prina parada si astia care vin sambata dimineatza, ar trebui amanata nitel... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa prina parada si astia care vin sambata dimineatza, ar  trebui amanata nitel... :eek:

240020[/snapback]

 

 

nu cred ca se poate daca este autorizatzie de parada pentru orele 10-11, spre exemplu!!!

s-a cam inchis primaria din targovishte la ora asta!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, eu am fost sambata, am ajuns pe la 11, sa dea dracii daca am reusit sa gasesc locul de desfasurare a paradei, pe cine am intrebata a dat din umeri... m-am invartit juma' d eora cu niste flacai din Brasov care si ei erau picatzi din Luna... in sfarsit, ne-am dus pana la urma in camping, unde era o mare intindere, pustie, cu fix 26 de corturi si 4 motoare obosite. Si o linisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... am ras 10 mici care atunci se puneau la facut... am intrebat de concerte, alea-alea... cica Trooper si alte formatii underground, seara Iris, dar nu in camping, ci in orash... mi-a placut in schimb vremea... m-am intors linistit in Bucuresti, unde am blestemat gropanele de la Chitila (in rest, drumul e laser)... a, un mic amanunt... pe langa Targoviste, intr-un sat, niste pirande au incercat sa arunce cu pietre in mine, ca la Posada... niste romulani negriciosi intrebau politicos "ce faci, mascatule?"... chestii de-astea... mi-am adus aminte ce zicea omul cu micii din camping "n-avem sponsori, frate, asta este, n-a iesit cum se vroia.... poate la anul"... cam asta a fost. Sper ca seara o sa iasa mai misto, si duminica. High asphaltzi uscatzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vost acolo de vineri seara pana dumunica la pranz. intr-adevar nu a fost multa lume dar intrunirea a fost de nota 10+.

mi-a placut cel mai mult faptul ca nu a fost o intrunire comerciala, am fost putini da' buni.baietii de la Silver Pistons ca de obicei prezenti.

locatia este EXCELENTA, spatiu mare, vreo3-4 bazine(doar vreo 2 pline) din care unul de 50x20m. spatiu generos, iluminat,asfalt intre locurile pt cort, am avut motorul la "usa cortului".

felicitari organizatorilor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vost acolo de vineri seara pana dumunica la pranz. intr-adevar nu a fost multa lume dar intrunirea a fost de nota 10+.

mi-a placut cel mai mult faptul ca nu a fost o intrunire comerciala, am fost putini da' buni.baietii de la Silver Pistons ca de obicei prezenti.

locatia este EXCELENTA, spatiu mare, vreo3-4 bazine(doar vreo 2 pline) din care unul de 50x20m. spatiu generos, iluminat,asfalt intre locurile pt cort, am avut motorul la "usa cortului".

felicitari organizatorilor!!!

240949[/snapback]

 

 

Bai nene da' rapid esti.

 

 

 

NU S'A RUPT CADRUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :eek:

 

 

 

Sar'na skijo :drink:

 

 

 

 

 

 

:P

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ti-ar sta cu ochii mov  :lol: :)? Guzzu iti da ceata la orice ora si cu pasager bei, invidiosule  :drink:

239941[/snapback]

 

 

ma schijo, tu chiar nu te plictisesti laudandu-ti motopartza ? :eek: ca am vazut ce frumos lesina cu pasager si chiar cand e sub 50 de kile pasagerul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beton la Targoviste, la fel si drumul...

are dreptate mihaicbr, nota 10+. Eu am apreciat strandul (cam rece pt unii, dar pt mine a fost ok) ,aleile betonate cu motorul asezat frumos la usa, dar mai ales treaba ca s-a intrat doar cu motor sau carnet. Am lasat in cort echipamente, casti etc.....Daca intrau toti ciumegii din TGV sigur se gasea printre ei vr'unu cu mana lunga... iar oameni au fost destui cat sa fie ok pe acolo ..nu sa ne inghesuim ca soarecii, cu motoare rezemate intre corturi din lipsa de spatiu.

 

pt skija : s-a rezolvat cu omu' cu motorul tau! Il stiu niste prieteni de-ai mei, s-a mutat de acolo.Astia-s convinsi ca-l stiu si eu dar nu-mi dau seama cine e...anyway, acum nu e in tara, mi-au zis sa incerc in o sapt...nu e plecat definitiv, lucreaza pe un camion, sau asa ceva.

 

sa nu uit sa mentionez ceasul desteptator de duminica, ' tu-le mama lor de porci cu targul lor cu tot !

 

apropo, Navarro a ajuns ok cu minsk-u' ?

Editat de skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  apropo, Navarro a ajuns ok cu minsk-u' ?

241047[/snapback]

 

Da!

 

 

-comentariile/detalii de la mine - coming nitel mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine nu a vrut sa vina:nu pot decat sa-i multumesc.a fost o intalnire super linistita au fost de ajuns cei care au fost, apasuper, nu am dus lipsa unei intalniri unde nu ai loc de altii.locatie super,oras extraordinar, ai ce vedea in el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...