Sari la conținut

Redbull Romaniacs 2008


Postări Recomandate

daca tot s-au reinceput discutiile pe tema RBR 2008 sar si eu cu ceva info :)

 

In decembrie am facut o carte cu poze de la RBR 2008, 120 de pagini, coperti groase, format 20Ă25 centimetri. Arata foarte bine, toti care au vazuto (desi sunt f putine persoane) au fost foarte incantati, inclusiv organizatorii :D

 

Din pacate nu am prea avut timp sa o promovez participantilor la RBR, fiecare carte e personalizata (unica), pe coperta apare riderul care o comanda, iar in interior vor aparea mai multe pagini cu pilotul respectiv (toate pozele care le am cu el vor fi incluse in carte) .

 

In legatura cu calitatea, pot sa va spun doar ca nu sunt tiparite la noi in tara, arata exact ca o carte (cu poze) din librarie, calitatea este exceptionala.

 

La pagina asta: http://photobook.sibiul.ro/rbr2008/ puteti vedea pozele care sunt in carte, iar daca descarcati filmul din linkul marcat cu rosu in acea pagina, puteti vedea un scurt filmulet facut in timp ce rasfoiam cartea.

 

Carte_RBR_2008_002.jpg

 

Carte_RBR_2008_003.jpg

 

Carte_RBR_2008_008.jpg

 

Carte_RBR_2008_013.jpg

 

Carte_RBR_2008_015.jpg

 

daca vrea cineva mai multe detalii trimiteti-mi un PM

 

Offtopic: Pe linkul de mai jos puteti vedea cartea facuta la RedBull 1000 Trails, la fel am facut si acolo un film cu cartea, ala e la calitatea mai mare, se vede mult mai bine ca primul http://photobook.sibiul.ro/redbull1000trai...eo_preview.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Păi Âşi numa' participanții la RBR pot comanda cartea?

 

pai poate oricine, dar am banuit eu ca din cauza pretului, un simplu "fan moto" nu e dispus sa o cumpere. Trebuie inteles faptul ca aceasta carte are calitatea unei carti facuta in tipografie, si totusi nu e facuta in mii de exemplare cum sunt cele din tipografie ci un singur exemplar, din aceasta cauza costa cat costa .. sunt echipamente speciale iar in romania nu se pot face in asa putine exemplare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam eu ceva ca nu avem voie sa bagam "anunturi de vanzare" in alte topicuri decat cele de anunturi, mi s-a confirmat faptul ca nu am voie sa scriu pretul aici :) .. deci pt info PM.

 

Warn: (0%) ..inseamna ca am primit primul warn ? si la 100% primesc BAN ? :D

Editat de ovisopa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca doar ti-am sters mesajul cu pretul, pentru ca stiai deja regula cu postatul vanzarilor. nu cred ca se supara nimeni daca pui un anunt de vanzare a albumului la topicul dedicat comercialelor.

daca primeai warn scria warn 10%, 20%, si tot asa

iti doreai un warn si te-am dezamagit? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam eu ceva ca nu avem voie sa bagam "anunturi de vanzare" in alte topicuri decat cele de anunturi, mi s-a confirmat faptul ca nu am voie sa scriu pretul aici :friends: .. deci pt info PM.

 

Warn: (0%) ..inseamna ca am primit primul warn ? si la 100% primesc BAN ? :cheers:

 

 

pai cam la pretul unei armuri. cine ar prefera o carticica in loc de o protectie?

a cam trecut timpul lecturilor ovi draga. amintiri, poze etc. se tin pe format digital si alte modalitati de stocare ''albume'' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cam la pretul unei armuri. cine ar prefera o carticica in loc de o protectie?

a cam trecut timpul lecturilor ovi draga. amintiri, poze etc. se tin pe format digital si alte modalitati de stocare ''albume'' :friends:

 

pai depinde, si eu tot asa ziceam pana prin 2007 cand mi-am facut primul album cu pozele din concediu .. pe urma in 2008 a urmat alt album si tot asa .. din punctul meu de vedere nu se poate compara cu un album traditional de poze, iar din punctul de vedere al riderilor nu stiu ce sa zic . probabil unii tin la astfel de amintiri iar altii se multumesc cu pozele pe calculator/TV. Sunt sigur ca parerile sunt foarte impartite.

 

Oricum .. apropo de "pai cam la pretul unei armuri. cine ar prefera o carticica in loc de o protectie?" participantii la RBR 2008 nu cred ca sunt persoane care sa aleaga intre o armura si o "carticica"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e o amintire excelenta si un pret ok pentru un om care cheltuie approx2-3000E pentru o cursa de o saptamana

Ovisopa - incearca sa iei legatura, prin organizatori, cu riderii straini - ei vor aprecia sigur.

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e o amintire excelenta si un pret ok pentru un om care cheltuie approx2-3000E pentru o cursa de o saptamana

Ovisopa - incearca sa iei legatura, prin organizatori, cu riderii straini - ei vor aprecia sigur.

 

 

Pacat pt cei ce nu apreciaza' ....!!!

nu in fiecare zi mergi la RBR mai ales daca termini si cursa.sau nu...!!!

nu tin cu Ursul dar ganditi-va' ca este o carte doar pentru acei oameni care fost akolo ,dedicata' lor.....indiferent daca au terminat cursa sau nu..

 

 

kilo

post-1625-1237410177_thumb.jpg

post-1625-1237410186_thumb.jpg

post-1625-1237410248_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt seederi... ce facem? :scratch:

io fac upload cu 200kbs... si dl 0.... :friends:

Momentan este numai 1 seeder, când/cum mă conectez la el (in functie de cum vrea programul) dar merge greu, probabil pana apuca sa mai fie cel putin inca 1 seeder... eu acum am ~37%

Asadar rabdare, n'avem ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine e 100%... dar am upload 12gb. o sa-l mai las 2 3 zile maxim.

 

ok/

 

S-a incarcat :scratch: , il mai las si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...