Sari la conținut

Kawasaki ER-6n


Judas Iscariot
 Share

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Hhahaahaaa///v-am prins vrajitorelor...maine imi scot bestiuta de la vopsit....o sa arate betoon...cred ,si sper sa fie cel mai cool er6n

Am sa pun si poze...

Dar sa va faceti o idee...am facut-o neagra cu perla aurie...suport scarite aurii,jante aurii,mansoane rizzoma auriii,oglinzi carbon.stikere complet noi personalizate bineinteles ca aurii,saua retapitata in piele neagra cu bordura si cusaturi aurii...toba BORLA...da,da...borla...se aude bestial..stop frana cu semnale incorporate LED style..home made,...XENON fata..si cam atat

In viitor as vrea manetele ( frana+ambreaj) tot aurii , dar nu am gasit pe nicaieri...poate ma ajutati voi cu o idee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hhahaahaaa///v-am prins vrajitorelor...maine imi scot bestiuta de la vopsit....o sa arate betoon...cred ,si sper sa fie cel mai cool er6n

Am sa pun si poze...

Dar sa va faceti o idee...am facut-o neagra cu perla aurie...suport scarite aurii,jante aurii,mansoane rizzoma auriii,oglinzi carbon.stikere complet noi personalizate bineinteles ca aurii,saua retapitata in piele neagra cu bordura si cusaturi aurii...toba BORLA...da,da...borla...se aude bestial..stop frana cu semnale incorporate LED style..home made,...XENON fata..si cam atat

In viitor as vrea manetele ( frana+ambreaj) tot aurii , dar nu am gasit pe nicaieri...poate ma ajutati voi cu o idee

 

 

e cineva aici pe forum care aduce manete titanex parca ceva de genu si au si aurii :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vb. de manete TITAX am cautat si nu fac pt modelul meu.....

 

da astea erau.

 

pe louis nu ai gasi nimik? parca si cei de la kawa motors aduc astfel de accesorii parca rizoma :burnout:

 

ia uite aici http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiUni...a=7&IDSez=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da astea erau.

 

pe louis nu ai gasi nimik? parca si cei de la kawa motors aduc astfel de accesorii parca rizoma :burnout:

 

ia uite aici http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiUni...a=7&IDSez=1

 

 

Multzam....am gasit acolo la RIZOMA dar sant exagerat de scumpe...920 ron ambele manete...

 

 

Mai cautam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[din nefericire...acel serios vopsitor..nu a reusit sa vopseasca jantele...shit....si maine cica e vreme buna....

Sant inca in asteptare....daca o face in seara asta ...cu siguranta duminika sant la garaj sa o montez....ma mananca rau gazu...

Promit sa revin cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pepinno: imi spui si mie te rog cum sunt mansoanele alea rizoma in viata de zi cu zi? Nu stiu cat de confoertabile si de durabile sunt. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deacord cu tine in privinta manetelor..dar....scump frate,scump....mai am rabdare pana la salonul din aprilie ,poate gasesc ceva interesant....dar pana atunci tre sa caut un airbrush-er sa imi faca masca farului cu un desen...ceva incruntat...sau poate solzi....sau un schelet....vedem...idei sant destule...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...