Sari la conținut

Poze Intalnirea Rajnov -kronstadt Bikers-


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai fratzilor , mai bagatzi ceva poze ! nu de alta da' nu cred ca am apucat sa facem doua-trei poze . pina una -alta , multzumim pentru aprecieri . ne onoreaza . vom reveni zilele urmatoare si cu explicatii in detaliu asupra ceea ce s'a intimplat vineri seara .

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-10102-1220808719_thumb.jpg MULTUMIM organizatorilor si gazdei pt party...demential !!! :D

 

Cateva poze :

Sa va sparg! Eu am fost singurul care a lipsit de la poza de grup, noroc cu Photoshop-ul.

 

post-6735-1220860927_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello, am ajuns si eu de sambata pana duminica. Nota 10 pentru muzica si focul ala mare, bravo si lu tipu din Ploiesti cu ducati-ul pentru un burn-out executat exemplar :D .

In rest... era cam putina bere in apa servita la pahare si nu exista nici alternativa de bere imbuteliata. Anul viitor insa, campingul ala sigur o sa fie mult prea mic.

post-271-1220862421_thumb.jpg post-271-1220862430_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello, am ajuns si eu de sambata pana duminica. Nota 10 pentru muzica si focul ala mare, bravo si lu tipu din Ploiesti cu ducati-ul pentru un burn-out executat exemplar :D .

In rest... era cam putina bere in apa servita la pahare si nu exista nici alternativa de bere imbuteliata. Anul viitor insa, campingul ala sigur o sa fie mult prea mic.

post-271-1220862421_thumb.jpg post-271-1220862430_thumb.jpg

 

puteai sa pui si tu mai multe poze si sa "critici"mai putin,ca doar ai "pierdut"ceva vreme pe la party

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteai sa pui si tu mai multe poze si sa "critici"mai putin,ca doar ai "pierdut"ceva vreme pe la party

din partea mea...o singura critica.....nu am putut sa ma imbat :D :D , ca sa am grija ca voi sa va imbatati :D si sa va distrati :D :blbl: :huh:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...