Sari la conținut

Snagov 2005


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

belea mă...

 

 

P.S. înainte să mă alergați pentru omorul ce mi-l merit, vă zic că am fost acasă... după multe luni de absență...

 

super fain v-ați distrat. la mai mare... Âşi las că vin Âşi io data aviatoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine pozele!!!

 

@Mielu: multumesc frumos pt katana :drink: o bijuterie...

 

@ evribadi prezent acolo: va multumesc pentru orele petrecute atat de placut in compania voastra! Au insemnat foarte mult. :P :eek: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DMW am pus .... in mare graba si chiar nu mi-am dat seama de pozitia lor! :P

237469[/snapback]

La varsta asta nu iti mai deama de pozitie ? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in contuzie imi pare rau ca nu am fost si io ... dar am fost organizatoru unei petreceri surpriza pt colegul meu de camera.... a fost ziua lui.....

 

 

Char ar fi vrut sa dau la peste, sa beau ca dracii aia rai, si rad cu Leoncio din te miri ce, si sa o ascult pe Luminita asta a voastra... (alarma la moto n-am inca).

 

Asta e... la anu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali multumesc pentru hartia higenica

Petrom multumesc pentru apa din benzina

  :)  :eek:  :P  :drink:

 

(GLUMEAM)

237745[/snapback]

 

 

Chiar am vrut sa te intreb ce ai facut cu restul sulului :lol: Te-a chinuit rau, huh? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa le multumesc tuturor celor care au postat pozele alea cu tipul ala slab (cred ca slabutzu il cheama) care a chinuit chitara aia. Din pacate memoria nu prea ma ajutat in materie de cantece, dar sper ca pana data viitoare sa la invat (sau sa-mi cumpar o lanterna). Tot pe aceasta cale as dori sa ii rog pe cei care mai stiu sa cante la chitara (aici as enumera un anume Joe Cretu si o anume Kali) sa mai cante si ei, ca pe mine m-au durut degetele toata noaptea :) .

 

PS: La Targoviste din pacate nu o sa ajung :eek: asa ca imi cer scuze Joe. Sper ca nu te superi prea rau ppe mine. Promit ca o sa ma revansez (cumva).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum va scrie Luminitza(BRAILA) :drink: :) 28 DE ELEFANTI..........

Noi ne-am simtit super bine la snagov,pt.cei ce au gustat glumitele facute :eek: pt. cei mai irascibili(tipii care au aruncat cu sticle in noi,mai exact in Ivan*scuze inca o data*) :ok: si nu ve-ti scapa de mine prea curand...

Ma bubur ca au reusit cativa dintre voi sa adoarme pe"elefantii mei"...Prietenul meu nu a avut nici o problema si doar am cantat langa el,a dormit 'ca un prunc'......asta e sa obisnuit saracutul.... :drink: :lol:

Am citit si cuvinte frumoase despre mine,va multumesc :P

Am fost un pic revoltata cand am vazut ca toata lumea se baga-se in corturi inca de la 00:30 asa ca mi-am inceput repertoriul...a durat pana la 03:30,am si acum ceva sechele...sunt un pic ragusita.

Dar dragii mei,am facut asta penru voi,chiar nu ma intelege-ti????!!!!! :drink:

Sper sa ne vedem sanatosi si la anu' ceva mai voiosi si promit sa-mi inbunatatesc repertoriul... :drink: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum va scrie Luminitza(BRAILA) :lol:  :)  28 DE ELEFANTI..........

Noi ne-am simtit super bine la snagov,pt.cei ce au gustat glumitele facute :eek: pt. cei mai irascibili(tipii care au aruncat cu sticle in noi,mai exact in Ivan*scuze inca o data*) :drink: si nu ve-ti scapa de mine prea curand...

Ma bubur ca au reusit cativa dintre voi sa adoarme pe"elefantii mei"...Prietenul meu nu a avut nici o problema si doar am cantat langa el,a dormit 'ca un prunc'......asta e sa obisnuit saracutul.... :P  :ok:

Am citit si cuvinte frumoase despre mine,va multumesc :P

Am fost un pic revoltata cand am vazut ca toata lumea se baga-se in corturi inca de la 00:30 asa ca mi-am inceput repertoriul...a durat pana la 03:30,am si acum ceva sechele...sunt un pic ragusita.

Dar dragii mei,am facut asta penru voi,chiar nu ma intelege-ti????!!!!! :birthday:

Sper sa ne vedem sanatosi si la anu' ceva mai voiosi si promit sa-mi inbunatatesc repertoriul...

 

:drink:

Mai copii nu fiti rai cu biata fata! :drink: .Mai ales bucuresteni...aveti in vedere ca s-a vrut ca aceasta intrunire organizata de amatori dezinteresati de un castig material :drink:

(DoruMaster, Constantin si Aliance Steel - dupa o idee de Kali...) sa mai spele rusinea Bucurestiului de a nu putea (din motive independente de dorinta noastra)

sa ne intalnim organizat si sa ne primim musafirii motociclisti din toata tara.

So, sa le multumim ca au fost oaspetii nostri si sa-i cantam si noi la Targoviste..daca vine. :drink:

post-7020-1126177720_thumb.jpg

Editat de CARMELLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea!

i-am permis Luminitei sa scrie aici ,pt cine intreaba de nr de tel...!aare prieten!asa ca nu se poate!

La Targoviste din pacate nu putem ajunge,:lol:( :eek: cu toate ca ne-ar fi placut ,sigur mai mult ca la buk!

Eu am un gs 500 e cumparat anul acesta in primavara si bucurestiul a fost prima intalnire din romania la care am participat,nu a fost cum m-am asteptat din partea bucurestenilor,dar am reusit sa ne distram cu baietii din calarasi ,cei din iasi si cu cativa din bucuresti care au fost de gasca!

in sfarsit o sa incerc sa bag mai multe poze!

multa bafta si distractie maxima la targoviste!

sa ne incantati si noua privirile cu poze cat mai multe! :) :drink: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pe aceasta cale as dori sa ii rog pe cei care mai stiu sa cante la chitara (aici as enumera un anume Joe Cretu si o anume Kali) sa mai cante si ei, ca pe mine m-au durut degetele toata noaptea  :lol: .

237990[/snapback]

 

Eu nu prea le am cu chitara...am invatzat si eu ca lautaru' 3-4 melodii la munte asa ca nu ma bag ca imi este rusine :)

 

PS: La Targoviste din pacate nu o sa ajung :drink: asa ca imi cer scuze Joe. Sper ca nu te superi prea rau ppe mine. Promit ca o sa ma revansez (cumva).

237990[/snapback]

 

Nu ai de ce sa te scuzi, nici eu nu ajung si chiar daca ma duceam cum dreaq sa ma supar??? :eek:

 

Astept cu drag si spor ...cu sufletul la gura sa dau examenul moto cred pe 26 sept sau pe 04 oct si sa mai organizam intalniri ad-hoc.

Pana atunci pe 17 sept este ziua mea si ma gandesc sa ne strangem la un gratarel undeva la curte.. eventual la talpa iute in tunari. Mici, porc, bere, mici, porc, bere,mici, porc, bere,mici, porc, bere,mici, porc, bere,mici, porc, bere si evident :ok: :drink: :drink:

:drink:

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea le am cu chitara...am invatzat si eu ca lautaru' 3-4 melodii la munte asa ca nu ma bag ca imi este rusine :)

 

240262[/snapback]

 

 

hai ca mai shtiu si io ceva cantecele folk/studentzeshti/de munte la chitara. dar n-am prea avut curajul sa ma bag la snagov... asha, de la prima intalnire a mea? :drink:

 

PS: luminitza nu a cantat destul de tare. io nu am auzit-o! :P si asta inseamna ca am pierdut cel mai important eveniment al intalnirii :eek: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...