Sari la conținut

Snagov 2005


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frumoase poze ,frumoasa intalnire ...incepand de vineri si pana duminica dimineata!avem si cateva poze!

deci ...a participat si braila !!!:)am fost cu 3 motociclete!

de neuitat!

237264[/snapback]

 

 

Ratz ai dreaq cu luminita voastra bah!Sa'i cautati o camasa de forta,i'ar sta bine.

De notat c aam prins cel mai mare peste,da?!?!?!?Se vede si'n poze. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ratz ai dreaq cu luminita voastra bah!Sa'i cautati o camasa de forta,i'ar sta bine.

De notat c aam prins cel mai mare peste,da?!?!?!?Se vede si'n poze. :)

237289[/snapback]

 

Mai bine o lasati acasa. Ne-a turbat cu zbieratele ei.

 

Noi am venit la Snagov sa ne simtim bine nu sa auzim motoare turate si o nebuna urland.

 

RUSINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e luminta?? sau Care a fost faza??

237316[/snapback]

 

 

A mai suava fiinta din lume,mor de ciuda ca nu i'am cerut nr de telefon.

Sau macar IDul de messenger :)

 

 

Care a fost stie...Ivan cred ca o iubeste cel mai mult,a promis ca la urmatoarea intilnire cu luminite ii umfla cortu' :eek: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luminita este acea fiinta care ne-a incantat noaptea cu slagare de neuitat, inclusiv cea mai tare interpretare a "un elefant se legana .... " pana cand si elefantii au imbatranit ...

 

La urmatoarea intalnire ii voi canta si eu acelasi hit in do major la tobe de DR...

 

Am zis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luminita este acea fiinta care ne-a incantat noaptea cu slagare de neuitat, inclusiv cea mai tare interpretare a "un elefant se legana .... " pana cand si elefantii au imbatranit ...

 

La urmatoarea intalnire ii voi canta si eu acelasi hit in do major la tobe de DR...

 

Am zis!

237326[/snapback]

 

 

damn! sunt singuru care a dormit ca porq si nu a auzit elefantzii luminitzei... :)

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca am avut niste probleme cu calu (sa constipat),Combat stie :) Am ajuns ceva mai tirziu..A fost super pentru unii care au gustat elefanti si mai putin placut pentru uni carora le-au sunat alarmele in cap.Comform principiului (Nu exista femeie urita ci doar barbat care nu a baut indeajuns)m-am facut prastie pina sa rupt un scaun cu mine (semn ca trebue sa ma retrag ) si am dormit cu elefantii Luminitei la cap cu Hirciogu linga mine in dreapta si nevastamea in stinga .Cred ca pe la 25 -26 elefanti ma luat mosu pe la gene.Dimineata am inebunit asistenta cu pestele pe care l-am prins ...am lasat si pe altii sa prinda crezind ca fac o brinza mai mare la lanseta :eek:

In rest super marfa (la cit mai multe intilniri de genu asta )fara constipare.

WC-urile INFECTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ....sper ca nu am deranjat mai mult dechit (Luminita)..data viitoare promit sa invat chintecelu si sa va fac o demonstratie de bariton a la Apasu

Binenteles linga cort sa nu alergati mult dupa mine (nu stiu daca pot face zgomot ca o alarma moto dar am sa incerc)

DMW-u dormea cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...