Sari la conținut

Ce Este?


pony18554
 Share

Postări Recomandate

Bine ca stii tu!! :bounce:

 

Am eu unul de vanzare. Te rezolv sa scrie in acte ca e de 125. Si poti sa-l conduci linistit.post-10285-1221493181_thumb.jpg

 

 

Problema e pretul. Il vand la 650 000 euro. Accept combinatii cu apartamente,case,locuri de veci,limuzine,hoteluri,autostrazi,poduri,manastiri.

 

Te intereseaza? Acuma i-am scos numere provizorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva e un model creat special de pista , circuit.Cred k in curand va aparea modelul mai ptr "civili"....E misto toba finala............Cat despre Y2K manaka ce ai prin casa si e mai inflamabil si scoate pe toba gaze care ajung la 2000 grade Celsius....... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu unul de vanzare. Te rezolv sa scrie in acte ca e de 125. Si poti sa-l conduci linistit.post-10285-1221493181_thumb.jpg

 

 

Problema e pretul. Il vand la 650 000 euro. Accept combinatii cu apartamente,case,locuri de veci,limuzine,hoteluri,autostrazi,poduri,manastiri.

 

Te intereseaza? Acuma i-am scos numere provizorii.

 

 

 

good posting! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu unul de vanzare. Te rezolv sa scrie in acte ca e de 125. Si poti sa-l conduci linistit.post-10285-1221493181_thumb.jpg

 

 

Problema e pretul. Il vand la 650 000 euro. Accept combinatii cu apartamente,case,locuri de veci,limuzine,hoteluri,autostrazi,poduri,manastiri.

 

Te intereseaza? Acuma i-am scos numere provizorii.

o macheta de gsx-r te coafeaza? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere nu asculta la ce zic shacalii astia k ei nu stie ce si cum se face in tara asta . Asculta aici combintatie smekera ce iti da fratili tau : Dute si cauta pe undeva de cumparare un motor din asta mare .. 600 - 1000 nu conteaza cu tu oricum esti bun si te pisi pe astia de distanta cand e vorba de tras de acceleratie , si da o spaga grasa la primarul de la tine , ca astia asa sunt fomisti rau in pana mea .. si iti face ala acte de 50 inregistrat pe premerie , cum nu mai are nici unu .. Si o sa fii smeker si o sa te doara la cuc de politie .. si o sa moare alea de la a 7 a dupa tine .. Chiar si alea de a 8 a o sa se uite cu coada ochiului ce mandru esti tu ... NU fi gasca , fa ce tiam zis si o sa fii barosan ma .. Hai ai grija bos ce faci . Te pupa pe portofelu ala mare fratele tau .

 

 

Ha ha ! se pare ca mertan nu "te-a citit".n-a simtit ironia din "glasul" tau.anyway...am citit odata un post de al tau ,cum ca dai gratar si bere celui care nu stiu ce si nu stiu cum...pana la urma ce motor ti-ai luat??sau ramai la statutul de vesnic aspirant la un motor :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ! se pare ca mertan nu "te-a citit".n-a simtit ironia din "glasul" tau.anyway...am citit odata un post de al tau ,cum ca dai gratar si bere celui care nu stiu ce si nu stiu cum...pana la urma ce motor ti-ai luat??sau ramai la statutul de vesnic aspirant la un motor :cheers:

 

Hai ca la tine e ironie pe fata ! :rolleyes:

 

Pai nu mi-am luat ca nu am fost in stare sa iau nici permisul , am picat la sala cu 21 . Si nici cu banii nu stau prea bine , asa ca astept sa incep munca si sa ma pot sa imi fac credit / leasing si o sa intru si eu in rand cu lumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...