Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

salut...vad ca esti din giurgiu..vezi ca pe negru voda e un baiat care are 2 nsr`uri si un cbr de 125..dute si urcate pe ele ca le are in fata scari le are de vanzare...vezi care iti place...aprilia consuma si 8 - 9% in forja cbr`ul nu cred ca prinde mai mult de 120-130...

O sa trec azi sa le vad :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=27zMbhiT0cQ...ted&search= 190KM/H cu o Aprilia RS125?! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 741
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal la toti sunt si eu interesat care suna mai bine.. ca la viteza daca ajunge la 120 nu am nevoie de mai mult.. sunt incepator, vreau doar sa sune f sport si tare cand o accelerezi dintro data.. mersi :blink:

 

 

ps: am votat cagiva mito... imi place modelul. :rusinica: sper ca suna si bine :D

 

am gasit ceva ce suna super bine :cheers: http://www.youtube.com/watch?v=v0JWc_bDkz8 ala e sunetul pe care il caut la 125:) uitativa la filmulet si ascultati cum suna in special cea alba :cheers: asa un sunet inchis si puternic :finger:

Editat de icemusike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal la toti sunt si eu interesat care suna mai bine.. ca la viteza daca ajunge la 120 nu am nevoie de mai mult.. sunt incepator, vreau doar sa sune f sport si tare cand o accelerezi dintro data.. mersi :hug:

ps: am votat cagiva mito... imi place modelul. :rusinica: sper ca suna si bine :hug:

 

am gasit ceva ce suna super bine :cheers: http://www.youtube.com/watch?v=v0JWc_bDkz8 ala e sunetul pe care il caut la 125:) uitativa la filmulet si ascultati cum suna in special cea alba :cheers: asa un sunet inchis si puternic :finger:

 

e misto si aia,la sunet difera toba intre ele :blink: uite aici inca un filmulet poate iti place :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ca design imi place rs si mito. Dar ca sunte prefer un intruder sau altele in V2 :bigstar:

Sal. Eu nu mai stiu ce am votat k am votat de mult timp dar am impresia ca varadero. Oricum as alege varadero pt k imi place si cum arata si cum suna si ca este 4t v2 si ca merge pt enduro si strada. Este perfecta pt mine dar cam grea. Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ba da nui corect ca cagiva raptor a fost bagat dupa alealalte motoare si are mai putin voturi oricum am nevoie de niste informati la cagiva raptor 125 datim un pm care stiti ca decat ceva despre ia ca la anu o sa o iau :cheers: deci ma intereseaza cp cm3 si anu si cat fuge numai bine asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata.

Mi-am dat si eu comanda,ca tot omul la Aprilia RS 125 2007 Spain No1 la reprezentanta din Cluj.Termen:15 sept :agree:

 

*Cu ocazia asta vreau sa transmit ca userii Tinta_Nicky si GeorgeBND nu sunt oameni de cuvant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveam peste 200 si eram intr-o roata, da, eu eram. :)

Glumeam... Da am fost la Grand Prix si din cate am vazut nu mai era alt RS prin mamaia. Sunt atragator asa nu? Te-ai indragostit putin? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey boys, tocmai mi-am luat si eu carnetul,dar cand a venit vorba de motocicleta...mai greu...am citit si rascitit pareri,argumente pro si contra incepand de la scutere si terminand cu monstrii de 1000.Mentionez ca nu stie nici un prieten din anturaj ca am luat A-ul (stiu doar mama si tata care mi-au zis sa-mi bag mintile in cap si ca ma dezmostenesc si sora mea care a zis ca sunt nebuna :-L )

M-am hotarat la un motor de 125 - RS sau CBR (ma uit si la aspect :scratch: ) dar cand am intrebat personal pe cineva a inceput cu misto de 3 lei ca o sa faca toata lumea misto,ca bazaie ca naiba si alte bullshit-uri.Ideea e ca vreau sa invatz nu sa mor in primul sezon, asa ca intrebarea mea este: Care dintre cele 2 ar fi mai buna pentru o fata? :what:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca CBR-ul ar fi mai bun pt tine deoarece este mai usor si mai manevrabil. Dar te vei descurca foarte bine si pe RS, crede-ma ca stiu o fata care forja un RS de sarea vopseaua de pe el. Acum depinde de tine, care-ti place mai mult.

 

Aici lumea te va ajuta, deoarece aici de obicei e "ghei party" si cand mai apare cate-o fata se trezesc toti la viata si sunt mai draguti ca niciodata :crack ... Asa cum fac si eu acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep cu un Multumesc! Cred ca am verificat sectiunea din 10 in 10 min. sa vad daca mi-a raspuns cineva :baldy:

 

CBR,trebuie sa recunosc,este mai frumoasa ca RS dar deocamdata RS imi este mai accesibila dpdv financiar.Personal nu m-am plimbat cu nici una nici macar ca pasager.

 

Anywayz...multumesc ink o data Trotinel posesor de RS mergand pe o roata,care se vede secsi de la spate :scratch: :what: :-L :P

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep cu un Multumesc! Cred ca am verificat sectiunea din 10 in 10 min. sa vad daca mi-a raspuns cineva :D

 

CBR,trebuie sa recunosc,este mai frumoasa ca RS dar deocamdata RS imi este mai accesibila dpdv financiar.Personal nu m-am plimbat cu nici una nici macar ca pasager.

 

Anywayz...multumesc ink o data Trotinel posesor de RS mergand pe o roata,care se vede secsi de la spate :P :baldy: :what: :wave:

 

:-L

 

Cred ca le-ai incurcat putin. RS-ul este mai accesibil dpdv financiar? :scratch: RS-ul nou e vreo 5000 si CBR-ul vreo 3500 (cred). Si RS-ul este mai secsi decat CBR-ul :what:

 

Hai succes in achizitionarea motoretei. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...