Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

ca sa aveti timp si de altceva

http://www.youtube.com/user/irnieracing?feature=watch

cum o sa arate filmul vostru ?

 

am urmarit 11 filmulete,ce viata pe el/ei

eu unu asa pilotez,nu stiu george cum merge,dar nu cred ca-l face pe moa..mosu are in sange in instalatie.oricum vedem la sfarsit hartia ce scrie pe ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca e iarna...mancare sa fie.ca pe curbe nu ne tine:))

cea mai tare poza ever :)) :10:

 

va rog eu sa confirmati ca inca sunteti in viata.

imi fac griji pentru voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

am fost in 2012. e foarte misto,doar ca in acele de par era ff vag nisip si pietricele din alea mici... in rest,asfalt nou,curbe,peisaj frumos

nisipul fiiiin si cu pietricelele alea mici prezente pe toate drumurile pe care circuli....ti-a ramas asa rau piticul pe creier cu ele?com'on,get over it!si daca te intrebi daca am cazut si eu,DA!si ghici..am trecut peste "frustrarea" asta(...move on.no offence,nu o lua personal;)

 

Ps:o sa postez un filmulet sa vezi ca se poate merge absolut decent fara prea mult stres pe drum murdar(stau-de-6 poate confirma)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti motociclisti de admirat peisaje???ma scuzati,atunci voi veniti pe ungaroring sa admirati peisajele...da intradevar e un peisaj frumos,adica o padure cu pasari,fluturii,soparle,soareci salbatici,mistreti,etc..

Sa va aduceti insectarele poate prindeti ceva noutati...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

nisipul fiiiin si cu pietricelele alea mici prezente pe toate drumurile pe care circuli....ti-a ramas asa rau piticul pe creier cu ele?com'on,get over it!si daca te intrebi daca am cazut si eu,DA!si ghici..am trecut peste "frustrarea" asta(...move on.no offence,nu o lua personal;)

 

Ps:o sa postez un filmulet sa vezi ca se poate merge absolut decent fara prea mult stres pe drum murdar(stau-de-6 poate confirma)

 

George, chiar nu-ti inteleg animozitatea asta fata de mine si nu stiu de unde pana unde tot insisti cu ideea asta de frustrare ca am cazut. Nu inteleg de ce ti-e asa greu sa intelegi ca nu suport si ca efectiv mi-e FRICA de nisip/pietris pt ca 70% din cazaturile mele s-au datorat acestui fapt.

 

De ce ma faci prost pe fata, cand eu iti spun ca in acele alea de par pe Rarau era pietris fin,efectiv. Fac tam tam ca fix in acele alea de par esti aplecat, si asta sporeste riscul sa aluneci/sa cazi .

 

Eu nu ma plang ca o piz.da de orice firicel de praf de pe strada, ca daca-i pana acolo,nu exista drum perfect in Romania. Uite , de cate ori am fost pe Mestecanis/Tihuta,fie ca eram cu masina sau cu motorul,nu am avut ce sa-i reprosez drumului ala. n-am vazut (eu personal) niciodata praf pe curbe/nisip/pietricele etc. Cel putin nu pe unde rulez eu( ca la margine or fi fost 2-3 pietricele,asta nu ma intereseaza).

 

Crede-ma, am mers cu motocicleta asta (cu vitezana) pe orice tip de drum, nici nu-ti poti imagina...dar nimic nu se compara cu efectul de bile/rulment pe care ti-l da nisipul/pietrisul fin/rar aflat pe ASFALT atunci cand esti cu vitezana.

 

Am mers si cu pasager pe RSV pe forestiere fara nici un stres, si era si PIETRIS, dar nu eram stresat ca atunci cand il vad pe asfalt...

 

Iar revenind la Rarau, e foarte misto si foarte ''tehnic'' (ca sa zic asa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti motociclisti de admirat peisaje???ma scuzati,atunci voi veniti pe ungaroring sa admirati peisajele...da intradevar e un peisaj frumos,adica o padure cu pasari,fluturii,soparle,soareci salbatici,mistreti,etc..

Sa va aduceti insectarele poate prindeti ceva noutati... :)

suzuki73, ar fi o idee sa citesti primul post de pe acest topic, sa intelegi motivul pentru care a fost facut. Totodata, ar trebui sa intelegi ca serpentinar nu inseamna numai bikeri de nivelul vostru, care va invartiti in jurul cozii pe niste sosele de le stiti ca pe buzunarele voastre si abordati virajele pana atingeti si cu sliderele de la coate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@suzuki: Erau ouale si kaiserul pt paste carbonata. :blbl:

 

nu era mai corect asa?

 

@Crazy-devil: am supravietuit. :D

 

gata, m-am calmat. n-am putut dormi de griji :haha:

 

Am constatat si noi asta, tocmai de aceea ne-am apucat de gatit. In bucatarie, singurul praf care ne sperie, e cel de pe mobila.

mwahahaha.. sah mat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am constatat si noi asta, tocmai de aceea ne-am apucat de gatit. In bucatarie, singurul praf care ne sperie, e cel de pe mobila. :blbl: :troll: :)

cine sunt baietii cu care esti in video.???...6, eu cred ca george e cam speriat de forje,nu stiu ce sa cred dar poate ma insel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...