Sari la conținut

Targoviste 2005


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 171
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vai de tzatzele mele... Lasa ca va prind eu pe toti... :cheers:

Aveti grija de voi iar tu Achile pazeste-ti spatele...

pupici :banana:

 

Daca tu esti INA, ai tzatze misto.

 

Te-am vazut la Tg! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a prins nebuna

:D

shiiii...doriti numarul?fata si-a dat consimtamantul :cheers: :banana:

ina...mama cel mai bun pasager de dat pe o roata sa mor eu de cate ori m-am dat pe o roata cu pasager niciodata nu a fost lafel ca si cu ina ... :) nu stiu cum sta fata aia in spate dar sta supper o simtzi ca pe un ruxac nu se misca nu se dezechilibreaza si in + ii si place :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de tzatzele mele... Lasa ca va prind eu pe toti... :D

Aveti grija de voi iar tu Achile pazeste-ti spatele...

pupici :ok:

:) k, io imi pazesc spatele...u pazeste-ti altceva....abia astept sa ma prinzi, dc poti :)

 

Da! Pacat ca nu am putut ajunge da las' ca mai e si la anul.

pacat, mare pacat.....puteai sa-i vezi tzatzele inei :cheers: sorry 4 u...la's ca mai vine si la anu....si mai o aruncam in bazin :banana:

P.S:(pt ina) :) :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de tzatzele mele... Lasa ca va prind eu pe toti... :cheers:

Aveti grija de voi iar tu Achile pazeste-ti spatele...

pupici :banana:

 

 

 

Carui barbat nu i-ar fi placut... Ala e defect, tre dus la revizie... Ce e fain si la D-zeu ii place...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare motociclistilor! Salut Bombardele,ce mai faci? Mersi pentru ``publicitate`` sau ``reclama`` cum vrei sa-i zici... Intradevar chir imi place sa ma dau pe o roata, imi place adrenalina. E super! Mai sa-mi arati si mie filmarea de la rapel...sa nu uiti... Multumim Achile ca ne-ai lasat si pe noi sa facem rapel... Mai vorbim, pupici pentru toti... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare motociclistilor! Salut Bombardele,ce mai faci? Mersi pentru ``publicitate`` sau ``reclama`` cum vrei sa-i zici... Intradevar chir imi place sa ma dau pe o roata, imi place adrenalina. E super! Mai sa-mi arati si mie filmarea de la rapel...sa nu uiti... Multumim Achile ca ne-ai lasat si pe noi sa facem rapel... Mai vorbim, pupici pentru toti... :cheers:

a fo o placere pt mine, o sa-l sun p cameraman sa-mi traga p un cd inregistrarea, sa vb si cu Bombardel sa o copiem si p-a lui

P.S: te-ai descurcat binisor pt o incepatoare...t mai iau si data viitoare :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ina...mama cel mai bun pasager de dat pe o roata sa mor eu de cate ori m-am dat pe o roata cu pasager niciodata nu a fost lafel ca si cu ina ... :) nu stiu cum sta fata aia in spate dar sta supper o simtzi ca pe un ruxac nu se misca nu se dezechilibreaza si in + ii si place :)

 

Da cand ai cazut de pe loc cu ea in spate iti mai amintesti cum ai facut? :cheers: :banana: :D

 

Salutare motociclistilor! Salut Bombardele,ce mai faci? Mersi pentru ``publicitate`` sau ``reclama`` cum vrei sa-i zici... Intradevar chir imi place sa ma dau pe o roata, imi place adrenalina. E super! Mai sa-mi arati si mie filmarea de la rapel...sa nu uiti... Multumim Achile ca ne-ai lasat si pe noi sa facem rapel... Mai vorbim, pupici pentru toti... :)

 

 

Daca nu ajungi in garla la rapel nu e feeling :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde stii tu Andyatf ca a picat Bombardel cu mine? Ca eu nu imi aduc aminte... Poate altcineva...

Mai Achile sa vorbesti si cu Bombardel de filmare,sa nu uiti... salutare! :lol:

 

Eu am filmul. Tu ai filmul? :crack: Eu am filmul :lol: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care film mah ala de la achile ??? ala cand am dat eu cu ,curu de apa ?? :crack: :lol:

am vb cu cameramanul d la prima si se rezolva treaba. Imi tragi si mie un cd cu ce-ai filmat u? Luca il are?

tzatze! tzatze! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut tuturor... Ce mai faceti mai? :finger:

Mai Achile sa nu uitzi sa imi dai si mie filmu` pe CD... :lol:

Bombardele ai rabdare sa mai repet un pik la baterie si o sa ma vezi cantand...

 

;) :D :eek:

 

Achile sa nu uiti de CD sa mi-l dai si mie :crack:

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa vedeti cum cant la baterie...

 

:crack:

 

:lol: ;) :D mie imi place la nebunie,poate pana la anu` reusesc sa-mi fac rost si de o baterie si poate in vara sa-mi iau motor... :lol:

Sa-mi tineti pumnii... :finger:

bai... va promit un cantec sau mai multe... mai vedem pana atuci... :eek:

ciao :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...