Sari la conținut

Ktm - Moto Adventure Week-end


Postări Recomandate

am fost si eu azi.. m-am dat pe SX 65... nu ma asteptam sa fie atat de puternic , se ridica imediat pe o roata, pe ceva mai mare nu m-am dat ca nu ajungeam jos :))

 

Tot pe 65 SX m-am dat si eu ieri :) E foarte misto dracia. Partea buna a fost ca nu s-a inghesuit nimeni l-a el si m-am dat muuuult :)

Senzatie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi se pare cel putin deplasat sa spui asta.

 

un tanar infierbantat. I-am dat 6 luni sa se antreneze si sa ne arate el cum rupe tot cu 125u :) Si in astea 6 luni eu mai am o luna si ceva de carje, apoi una de reinvatzat mersul biped si 4 de recuperare fizica. Si il astept sa-mi arate cum urca un om de 80 kile cu un 125 :) Am niste trasee perfecte in care sa-si arate maiestria. O sa ma uit si pe prognoze sa fiu sigur ca e o perioada ploiasa si noroi de 30cm :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS azi am vazut ca 125 e super tare, iar pe cine tenteaza se poate descurca cu brio, nu e nevoie de cuplu de la 4T. Recomand 300 si 250 pentru fatalai si cei ce doresc cuplu gratuit si nu doresc sa munceasca.

PPS Mersi Patrick pt sfat. ai avut dreptate. :)

Cum zici tu. Ai putea sa iei niste sfaturi de la Adriana. Si ea are tot 125. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum zici tu. Ai putea sa iei niste sfaturi de la Adriana. Si ea are tot 125. :)

 

That would be me :)

 

Ce-i drept, nu am decat 60 kg si un an de experienta enduro, dar recomand 125. E foarte usor si manevrabil. Deocamdata nu pot eu sa duc tot ce stie el sa faca :)

 

Daca vrea cineva sa probeze motorul si are drum la Buzau in weekendul viitor (25-26) ii stau la dispozitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un tanar infierbantat. I-am dat 6 luni sa se antreneze si sa ne arate el cum rupe tot cu 125u :P Si in astea 6 luni eu mai am o luna si ceva de carje, apoi una de reinvatzat mersul biped si 4 de recuperare fizica. Si il astept sa-mi arate cum urca un om de 80 kile cu un 125 :) Am niste trasee perfecte in care sa-si arate maiestria. O sa ma uit si pe prognoze sa fiu sigur ca e o perioada ploiasa si noroi de 30cm :)

o sa imi iau si eu 125 ioane..sa vezi ce tare ma dau pe el.. :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum zici tu. Ai putea sa iei niste sfaturi de la Adriana. Si ea are tot 125. :)

asa o sa fac. o sa ii dau un mail si o sa fac un grup de discutii pentru a pune in dezbatere diferite tehnici de pilotaj pe motoarele pt slabuti :)

@ IONUT

cauta noroaie si trasee o sa te alerg mosule :)) sa nu uiti sa iti iei si carjele cu tine sa te ajute la urcari :D)

 

cu prietenie Za yang end za restles

Editat de MacLeod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploaia se va termina in noaptea asta, sambata si duminica nu va mai ploua, asa ca circuitul va fi foarte practicabil.

Mentionez ca fiecare participant va primi din partea firmei Moto Adventure, dealer oficial KTM si organizatorul acestui drive test, un cadou si o portie de mici cu bautura racoritoare.

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploaia se va termina in noaptea asta, sambata si duminica nu va mai ploua, asa ca circuitul va fi foarte practicabil.

Mentionez ca fiecare participant va primi din partea firmei Moto Adventure, dealer oficial KTM si organizatorul acestui drive test, un cadou si o portie de mici cu bautura racoritoare.

 

Va asteptam!

 

 

super!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, vazut, placut.. ;)

Dupa poaia de ieri circuitul e f bun, nici nu e aglomerat. Organizare foarte buna.

 

Poze mai tarziu!

Intr-adevar foarte buna organizarea, te poti da chiar si cu mai mult de 2 modele daca ai timp. Azi dupa 12 a fost super aglomerat. Recomand celor care vor sa vina maine, sa ajunga mai devreme, eventual de la 10!!!

S-au dat si fratii Raduta impreuna cu niste amici si au facut un show pe cinste!

Urmeaza si la mine pozele!

 

Revin cu pozele promise...

post-40655-1224951381_thumb.jpg

post-40655-1224951393_thumb.jpg

post-40655-1224951404_thumb.jpg

post-40655-1224951408_thumb.jpg

post-40655-1224951411_thumb.jpg

post-40655-1224951416_thumb.jpg

post-40655-1224951420_thumb.jpg

post-40655-1224951423_thumb.jpg

post-40655-1224951427_thumb.jpg

post-40655-1224951430_thumb.jpg

post-40655-1224951433_thumb.jpg

post-40655-1224951479_thumb.jpg

post-40655-1224951659_thumb.jpg

post-40655-1224951665_thumb.jpg

post-40655-1224951701_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se baga cineva maine ? eu ma mai duc cu inca 1-2 prieteni (probabil si cu sor'mea si lee) :blbl:

 

so who's up for getting dirty ?

 

victor, tu ai facut pozele? zice un prieten ca el le-a facut

Eu le-am facut normal. Nu cumva sunt eu prietenul acela? ;))

 

Revenind, sa nu veniti de la ora 9 azi!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...