Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Va salut.

Se vinde un Piaggio Beverly 200 din 2002, 25 500km, stare mecanica foarte buna , toate reviziile si reparatiile au fost facute la Scuter Centre. Estetic, mai trebuie lucrat putin la el.

A fost folosit in mare parte prin oras (consum 3.5-4%), fara incidente/accidente.
Scuterul e tras pe dreapta de la inceputul lui 2018 din cauza unui upgrade la Beverly 500. Se poate vedea in Magurele.
Este inmatriculat pe numele meu, fiscalul se emite fara probleme. La vanzare se va face asigurare si ITP.

Ptr mai multe poze detaliate:
https://www.dropbox.com/sh/ctiderqmfhqsjy7/AADcHopqDr9KtvhxPhevA7sxa?dl=0

Pret: 3500 lei

Multumesc.

20190228_124032.jpg

20190228_124153.jpg

20190228_124217.jpg

20190228_124231.jpg

20190228_124247.jpg

De când a vândut colegu' beverly ul de 250 carburatie,cu 1100.parca aș cumpăra unul din asta la preț triplu.poate mai are el ceva la vanzare

Mai citeste te rog inca o data anuntul meu, in special partea de pret, cu terminatia LEI. Colegul a vandut in euro. Multumesc.

cauciucul fata e montat invers

Io zic ca e montat corect.Profilul e asemanator cu cel din poza. :)

03.jpg

Ma baieti,nu e mai simplu sa-i cereti omului sa va posteze o poza cu sensul de mers al cauciucului montat?

Nu mai basiti aproape orice topic cu pareri "de mi se pare".Oricarui autovehicul care are km putini,i se regaseste asta,in multe altele de pe ea.

NU tot cu km putini e manarit.Actual am 3 mobre care au avut km putini referitor la anul de fabricatie,dar am regasit asta in multe din compnente(dot-ul anvelopelor,kit de lant,discuri&placute de frana,uzura scaritelor,etc).

Incet,dar sigur,acest forum ajunge o ghena de refulat frustrari individuale...

Pacat.