Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

sunt un porc in general,antisocial, isteric nu is, dar ma costumez in isteric cu aceasta ocazie...sunt antisocial, inganfat si salbatic...asa mi s-a spus :(

 

 

eh...niste invidiosi...vorbeste lumea :(.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca usile sunt dispuse doua-n fata doua-n spate, este foarte bine, am unde piti bautura :( Tocmai am facut proba cu sclimpiciul. Prost am facut, pen'ca-s la munca, Ghici cine n-are demachiant la dispozitie si e Sparky rau in agentie...? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca usile sunt dispuse doua-n fata doua-n spate, este foarte bine, am unde piti bautura :( Tocmai am facut proba cu sclimpiciul. Prost am facut, pen'ca-s la munca, Ghici cine n-are demachiant la dispozitie si e Sparky rau in agentie...? :(

 

cum era cantecul ala: oooo, shain, shain laic a star, shaining sau brait", bla bla bla :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca usile sunt dispuse doua-n fata doua-n spate, este foarte bine, am unde piti bautura :lol: Tocmai am facut proba cu sclimpiciul. Prost am facut, pen'ca-s la munca, Ghici cine n-are demachiant la dispozitie si e Sparky rau in agentie...? :(
daca ai web cam vrem sa te vedem si noi :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca usile sunt dispuse doua-n fata doua-n spate, este foarte bine, am unde piti bautura :lol: Tocmai am facut proba cu sclimpiciul. Prost am facut, pen'ca-s la munca, Ghici cine n-are demachiant la dispozitie si e Sparky rau in agentie...? :(

 

nu stiam eu ce straluceste asa in Bucuresti...credeam ca e vreunu cu oglinda de se joaca :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i drept, e amuzant, mi-au pus colegii un panou de carton pe birou... cica-i orbesc... ce magari :( (ovy, stai pisi linistit, ca ma vezi si vineri cu sclimpici :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i drept, e amuzant, mi-au pus colegii un panou de carton pe birou... cica-i orbesc... ce magari :( (ovy, stai pisi linistit, ca ma vezi si vineri cu sclimpici :lol: )

 

eu in locul lor profitam de ocazie sa ma bronzez la lumina orbitoare a sclipiciului dvs :( .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o personalitate sclipitoare :(

 

si ca sa vezi, vineri imi este livrat si saculetul cu praf magic. nu, nu se trage pe nas, e tot d-asta cu sclimpici. asta ca tot veni vorba de personalitati sclipitoare... :lol: Am mai sters acum din el, dar fara un demachiant serios nu reusesc sa scap de tot, asa ca stau la birou pana se intuneca bine... :(

 

@ina, tu scrie fata acolo pe meebo, ca citesc. raspund si din reflex, desi stiu ca nu ajung mesajele la tine. in principiu te aprob in tot ce spui... :lol:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ina, tu scrie fata acolo pe meebo, ca citesc. raspund si din reflex, desi stiu ca nu ajung mesajele la tine. in principiu te aprob in tot ce spui... :(

 

stiu, iubita, de-aia te iubesc eu pe tine :( . pupa fata pe ea :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa vezi, vineri imi este livrat si saculetul cu praf magic. nu, nu se trage pe nas, e tot d-asta cu sclimpici. asta ca tot veni vorba de personalitati sclipitoare... ;) Am mai sters acum din el, dar fara un demachiant serios nu reusesc sa scap de tot, asa ca stau la birou pana se intuneca bine... :lol:

 

@ina, tu scrie fata acolo pe meebo, ca citesc. raspund si din reflex, desi stiu ca nu ajung mesajele la tine. in principiu te aprob in tot ce spui... :lol:

 

 

niste smirghel cred ca ajuta la demachiat :( au anuntat la stiri ca vineri nu va mai fi Farul din Alexandria si nici din Constanta, ci va aparea Farul din Bucuresti, azi in teste la capacitate mica...vineri veniti cu ochelari de soare :(

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa gasiti mijloace de a exploata aceasta energie de-a dreptul stelara, in loc s-o blocati cu ochelari de soare. Pai ce pana mea, odata in viata ma ridic la nivelul personalitatii mele si voi va feriti de ea? Blasfemie! :(

 

Mai bine faceti o lista cu dorinte, sper sa-mi ajunga praful magic cat sa vi le indeplinesc tuturor. Daca nu-mi ajunge, mai e si Zanul, o sa preia el "comenzile" voastre :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa gasiti mijloace de a exploata aceasta energie de-a dreptul stelara, in loc s-o blocati cu ochelari de soare. Pai ce pana mea, odata in viata ma ridic la nivelul personalitatii mele si voi va feriti de ea? Blasfemie! :lol:

 

Mai bine faceti o lista cu dorinte, sper sa-mi ajunga praful magic cat sa vi le indeplinesc tuturor. Daca nu-mi ajunge, mai e si Zanul, o sa preia el "comenzile" voastre :lol:

 

si daca nu ajung totusi,mai e si Mihaela care o sa vina cu globul de cristal sa va ghiceasca si cartile de tarot...apoi cel mai interesant o sa fie borcanul cu dorinte....numai surprize pregatesc matrimoniacii astia :(

si nu numai :(

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comenzi pentru dorinte la party, nu?! si ca sa nu mai zici ca se plange lumea: Shine on you crazy diamond :( ce glume proaste starneste munca asta

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa gasiti mijloace de a exploata aceasta energie de-a dreptul stelara, in loc s-o blocati cu ochelari de soare. Pai ce pana mea, odata in viata ma ridic la nivelul personalitatii mele si voi va feriti de ea? Blasfemie! :(

 

Mai bine faceti o lista cu dorinte, sper sa-mi ajunga praful magic cat sa vi le indeplinesc tuturor. Daca nu-mi ajunge, mai e si Zanul, o sa preia el "comenzile" voastre :(

 

 

eu deja sunt zen .... nu mai zic ca la soare te poti uita, da' la dansa ba :lol:.

 

la cate dorinte am eu, nu-ti ajunge tot praful din bucuresti :lol:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...