Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Deci mi-am tras aripioare si bagheta. Si-am mai ochit ceva intr-un magazin de cartier, maine il impusc. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aha...deci aici se aleg costumele? Pai eu v-am spus deja dar o sa detaliez: GHICITOARE - adica fusta lunga, saluri, etc. Glob de cristal, carti de tarot si toata recuzita!

 

A...si inca ceva: o sa fac o chestie numita Borcanul cu dorinte: Borcanul il aduc eu, voi aduceti biletelele cu dorinte/vise/chestii legate de viitor bineinteles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii babei, scoateti-va costumele de la naftalina, luati mastile de la copii, luati fardurile nevestelor, mascati-va bine si inarmati-va cu muschi abdominali zdraveni. Hai sa va zic de ce...

 

Da' numa' baietii sa vina "echipati" de halloween, noi fetele n avem voie..?:(

 

VINERI

 

31 OCTOMBRIE 2008

 

ORELE 21:00

 

IRON CITY (adica-n Paw ma)

 

 

HALLOWEEN PARTY

 

bonus de mare angajament: SESIUNE DE STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (CAFE DEKO)

 

Un motiv concret: strangem niste banuti, oameni buni, sa facem o surpriza unui prieten motociclist care vrea sa revina in sha. Pentru a face asta, trebuie sa se repare bine. E pe drumul cel bun, insa mai are mult de luptat. Am zis ca nu va spunem cine-i, decat in seara cu pricina, vrem sa-i facem o surpriza de proportii. Astia care stiti, ciocu' mic ;)

 

 

 

Asadar, fellow baicari, hopa sus, scoateti ciocatele, palariile de cowboy, mantiile de supermeni, chilotii rosii, chilotii de Tarzan si pijamalele bunicii. Cele mai tari costumatii primesc premii speciale in bere :D

 

Si repet, ca sa stiu ca ne-am facut bine intelesi: HALLOWEEN - STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (e belea rau omu', zau!) - STRANGERE DE FONDURI. S-a priceput? 

 

Boooon, nu va faceti program pentru vinerea ailalta, se anunta un nou episod de mare angajament in Iron City.

 

 

 

Ah da, si cine e curios de fellow biker-ul pe care dorim sa-l fericim si sa-l vedem din nou pe drumurile patriei, va stau la dispozitie via PM. Numa' nu ma bombardati, sunt in carantina si se umple repede inboxu'. Important este ca ne adunam din nou sa ne distram, sa ne radem in hohote si sa ajutam un frate baicar.

 

Asa ca hopa sus pe cai, voinicii mei! :blbl:

 

post-8378-1224623153_thumb.jpg

 

 

Da' numa' baietii sa vina "echipati" de halloween, noi fetele n avem voie..? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa fac schimbul de tura...Si vin costumat in...ASISTENT ;) :blbl: ;)

Huoooooooo!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, s-a intalnit juma' de iron city aseara la Bruno in City Mall. Bietul nene vanzator, era siderat saracul... ;) Apropo, de-acolo puteti sa-i luati aripioare si coronita Zanului :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa fie un Halloween "ANGELIC", nu tu un ochi scos, nu tu o coditza, o cornitza, o unghie de vrajitoare,....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, s-a intalnit juma' de iron city aseara la Bruno in City Mall. Bietul nene vanzator, era siderat saracul... ;)

 

da da, cand am fo initial cu pisi si maimu acolo, l-am zapacit de cap pe vanzator, i-am zis insa sa gandeasca ceva simti cand vom pleca de acolo, o pace interioara desavarsita :blbl: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' chiar, s-a intalnit juma' de iron city aseara la Bruno in City Mall. Bietul nene vanzator, era siderat saracul... :blbl: Apropo, de-acolo puteti sa-i luati aripioare si coronita Zanului :D

 

si culmea e ca unii stateau spate in spate in magazinul ala, razand de costume si abia dupa cateva minute si-au dat seama cine erau clientii ! toti matrimoniaci ;)

@Serban- garantat nu va fi asa! mai multe nu pot sa zic ;)

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...