Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

presimt un club prea mic pentru cata lumea va veni :laugh:

pai da ca unii is cit dulapul cu 4 usi :)

las ca eu nu stau mult deci cind ies eu, mai intra doi mai mici.......sau trei deloc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da ca unii is cit dulapul cu 4 usi :laugh:

las ca eu nu stau mult deci cind ies eu, mai intra doi mai mici.......sau trei deloc

 

daca nu e loc imi iau jucariile si plec...asta in caz ca apuc sa intru, in caz ca nu intru, ma ma mut in alta bodega. :)

 

aglomeratia nu va fi de la cei care s-au anuntat pe forum, ci restul care vin ca e vineri seara

 

La Apasu cred ca va fi si mai aglomerat...macar acolo e si terasa

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajunsai primu', nu ma mai tineau picioarele si ochii.. Plus ca la 6 plec la Craiova... Am trecut prin poxe (da, eo eram tentativa de zombie care va tot stresa cu flashu'!! :laugh: ), dar foarte rapid, doar cat sa le indrept si sa sterg "greselile".. In seara asta incep upload-ul pe Picasa, dimineata (adica in fo' trei ore, maximorum) o sa va pun si linku' la dispozitie..

 

Fu tare fain, desi cam mare densitatea de populatie.. sa speram ca partyul si-a atins si scopul original..

 

Acestea fiind spuse.. wish me luck..

 

 

 

 

Picard, out!

 

 

EDIT: Ete linkurile, ceva mai devreme: Part 1 Part 2 (La ora asta abia incep upload-ul, sunt - in total - umpiculescu peste 300 de poze in fiecare folder, deci.. rabdare si semintze, dracii mei!! :) )

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alex ripper, ai fost? nu de alta, da\' au fost mai multe dulapioare, nu stiam dupa care sa ma uit. plus c-au fost dulapioare care mi-au agresat aripioarele de zana, pe dulapioarele alea sunt suparata :D

 

All in all, am fost jumate\' d-ai nostri, jumate\' picati din cer. Show-ul de stand up al lui Tiberiu a fost fantastic, am ras cu lacrimi. Multumiri domnului Bravo cu ocazia asta, am aflat ce inseamna sa te mance-n kur sa te iei de un stand up comedian :laugh:

 

Costume au fost la greu, pozele vorbesc de la sine. S-au strans bani, mai asteptam onorarea de promisiuni si putem oferi omului nostru un plus de ajutor, ca nu strica. Lasand deoparte balbele, care n-au fost cu intentie, repet si jur... a fost o petrecere nemaipomenita. S-a ras in hohote, intr-adevar a fost o comedie crunta de Halloween, pe masura asteptarilor.

 

Pupicii mei pentru Nuka Playboy Bunny si Oana Sexy China Momma, pentru Zombie-ul JJ, pentru Clovnul de Ivy, pentru Pisi de Lya, Mumia de Adi si toti cei care v-ati costumat/mascarit in spiritul petrecerii, ati fost de nota douazeci... Zanul Maseluta a fost, bineinteles, la inaltime alaturi de subsemnata Zana a Zanelor, l-am facut si pe Foxu\' din broscoi in print chipes :D deci am indeplinit si dorinte. S-au facut poz(n)e la greu, vaz ca tutu-ul meu a starnit ceva interes :laugh:

 

Oricum ar fi, sincere felicitari pentru toti cei care s-au bagat in treaba asta, multumiri din sufletel pentru moacele care s-au implicat direct in party si chins up, c-o scoatem la capat. Si nu in ultimul rand, multumesc si lu\' nenea Paw ca ne-a suportat, saracul, pana la capat. Which reminds me, sambata acu\' tre\' sa dau fuga sa rezolv o treaba, stiam eu c-am uitat ceva...

 

Mii de multumiri si lui Phaniske pentru dovleci si dulciuri, lui Nyt pentru opturile la perete, lui Nebunake si lui Noro pentru ca au fost adevarate cocote, tuturor celor care au contribuit la incarcarea urnelor cu dinero ... ce sa mai , a fost inca un party marca Matrimoniax de mare angajament, si la cat mai multe de gen. In rest, let the pictures flow...

 

LE: cacao, a ramas ovy logat, Ralucone here. ghici cine-o sa-mi poarte tutu-ul pentru faza asta :)

Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alex ripper, ai fost? nu de alta, da\' au fost mai multe dulapioare, nu stiam dupa care sa ma uit. plus c-au fost dulapioare care mi-au agresat aripioarele de zana, pe dulapioarele alea sunt suparata

 

All in all, am fost jumate\' d-ai nostri, jumate\' picati din cer. Show-ul de stand up al lui Tiberiu a fost fantastic, am ras cu lacrimi. Multumiri domnului Bravo cu ocazia asta, am aflat ce inseamna sa te mance-n kur sa te iei de un stand up comedian :laugh:

 

Costume au fost la greu, pozele vorbesc de la sine. S-au strans bani, mai asteptam onorarea de promisiuni si putem oferi omului nostru un plus de ajutor, ca nu strica. Lasand deoparte balbele, care n-au fost cu intentie, repet si jur... a fost o petrecere nemaipomenita. S-a ras in hohote, intr-adevar a fost o comedie crunta de Halloween, pe masura asteptarilor.

 

Pupicii mei pentru Nuka Playboy Bunny si Oana Sexy China Momma, pentru Zombie-ul JJ, pentru Clovnul de Ivy, pentru Pisi de Lya, Mumia de Adi si toti cei care v-ati costumat/mascarit in spiritul petrecerii, ati fost de nota douazeci... Zanul Maseluta a fost, bineinteles, la inaltime alaturi de subsemnata Zana a Zanelor, l-am facut si pe Foxu\' din broscoi in print chipes :D deci am indeplinit si dorinte. S-au facut poz(n)e la greu, vaz ca tutu-ul meu a starnit ceva interes :D

 

Oricum ar fi, sincere felicitari pentru toti cei care s-au bagat in treaba asta, multumiri din sufletel pentru moacele care s-au implicat direct in party si chins up, c-o scoatem la capat. Si nu in ultimul rand, multumesc si lu\' nenea Paw ca ne-a suportat, saracul, pana la capat. Which reminds me, sambata acu\' tre\' sa dau fuga sa rezolv o treaba, stiam eu c-am uitat ceva...

 

Mii de multumiri si lui Phaniske pentru dovleci si dulciuri, lui Nyt pentru opturile la perete, lui Nebunake si lui Noro pentru ca au fost adevarate cocote, tuturor celor care au contribuit la incarcarea urnelor cu dinero ... ce sa mai , a fost inca un party marca Matrimoniax de mare angajament, si la cat mai multe de gen. In rest, let the pictures flow...

 

LE: cacao, a ramas ovy logat, Ralucone here. ghici cine-o sa-mi poarte tutu-ul pentru faza asta :)

Asa, bineinteles ca pitzi (atat eu cat si "blondul") am uitat de logout. Imi asum cele scrise mai sus :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost...dar eu cum is mai antisocial am stat ascuns...despre stand-up, sincer nu mi s-a parut fenomenal....

 

ma doare capu, de la ce sa fie? :laugh:

 

si eu trebe sa plec la un mom dat spre casa...nu stiu cand :laugh:

 

am scapat...nu apar in nici o poza :)

 

unui tip i-a placut tricoul meu ca i-a facut si poza

 

la al 4-lea edit is :D Ralu, te vazui dar am stat ascuns...ai trecut de multe ori pi langa mini :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Iepure caut morcov!

Ti-a parvenit morcovul? A fost bun?

 

/index.php?...t&p=1541858

pe cine vroiati voi sa speriati?

http://picasaweb.google.com/SirJohnOfJust/...493650444159778

Oana, ma bucur ca te-am revazut

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt dezamagit profund...mi s-a promis o tricicleta pentru enduro pe scari si nimic...

s-au facut inainte niste teste si......ei bine, nu era suficient loc de oprire in partea de jos a scarilor. Si nici cu schiurile nu e bine de coborit pe acolo :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au facut inainte niste teste si......ei bine, nu era suficient loc de oprire in partea de jos a scarilor. Si nici cu schiurile nu e bine de coborit pe acolo :)

 

sa stii ca stiu o poveste cu niste tipi care la o betie s-au dat cu schiurile pe scari si cand a deschis o baba usa sa vada ce se intampla a dat ala cu schiurile peste ea. iar aia la spital au internat-o la psihiatrie pentru ca ea sustinea ca a dat un schior peste ea si nimeni nu a crezut-o :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca stiu o poveste cu niste tipi care la o betie s-au dat cu schiurile pe scari si cand a deschis o baba usa sa vada ce se intampla a dat ala cu schiurile peste ea. iar aia la spital au internat-o la psihiatrie pentru ca ea sustinea ca a dat un schior peste ea si nimeni nu a crezut-o :laugh:

stiu, de ce crezi ca am pomenit de dat cu schiurile, pe scari, intr-un loc unde-i alcool. D'ohhh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu, de ce crezi ca am pomenit de dat cu schiurile, pe scari, intr-un loc unde-i alcool. D'ohhh

 

credeam ca ai mentionat din cauza motivului cu pricina :laugh:

 

ma doare capu si trebe sa ma sui in masina sa ma duc la campina...4 antinevralgice si nimic... a si mi-e foame :laugh:

 

cine `reacu a inventat durerile de cap, proasta inventie a facut :)

 

am o problema si cu peretii din casa ca de toti m-am lovit pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea a fost foarte frumoasa, mi-au placut multe: costumele, tiberiu, oamenii, glumele, muzica...Pacat insa de aglomeratie, mult prea obositoare. Dar asta e.

Nici nu mai are rost sa comentez, de nota 10, felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fericitul cuplu va saluta din japonia si va ureaza un pashte fericit!

 

cu acordul sotiei mele .... ADIDAS VREI SA FII PRETENU MEU IN TOP TEN FRIENDS PE HI5???

 

pozeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

 

 

PS Serban mi-a parut bine sa te vad si mie, mi-a parut bine sa va revad pe toti si ma bucur ca nu m-ati recunoscut biatches :laugh:))

Editat de Saphira
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost...dar eu cum is mai antisocial am stat ascuns...despre stand-up, sincer nu mi s-a parut fenomenal....

 

ma doare capu, de la ce sa fie?

 

si eu trebe sa plec la un mom dat spre casa...nu stiu cand

 

am scapat...nu apar in nici o poza

 

unui tip i-a placut tricoul meu ca i-a facut si poza

 

la al 4-lea edit is .Ralu, te vazui dar am stat ascuns...ai trecut de multe ori pi langa mini

 

Urrrrat din partea ta!  :laugh: Data viitoare sa ma tragi de aripioare, c-am indeplinit o groaza de dorinte. Pana mea, nu va stiu pe toti, da' mi-ar placea sa ma trageti de manecuta, e aiurea sa te rezumi la niste conversatii triviale pe forum. Cat despre stand-up, sper ca nu erai tu Dl. "Bravo"... ca atunci se explica :)

 

 

 

 

Petrecerea a fost foarte frumoasa, mi-au placut multe: costumele, tiberiu, oamenii, glumele, muzica...Pacat insa de aglomeratie, mult prea obositoare. Dar asta e.

Nici nu mai are rost sa comentez, de nota 10, felicitari!

 

 

 

Dracoaica mica :laugh:

 

 

 

 

fericitul cuplu va saluta din japonia si va ureaza un pashte fericit!

 

cu acordul sotiei mele .... ADIDAS VREI SA FII PRETENU MEU IN TOP TEN FRIENDS PE HI5???

 

pozeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

 

 

PS Serban mi-a parut bine sa te vad si mie, mi-a parut bine sa va revad pe toti si ma bucur ca nu m-ati recunoscut biatches ))

Bunaciune usor roscata, vezi ca avem un ceai de servit acu' cat te-nvarti pe plai mioritic... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' mi-ar placea sa ma trageti de manecuta,

Ia intreab-o pe Alice daca e o idee buna sa spui asaceva. :)

Bunaciune usor roscata, vezi ca avem un ceai de servit acu' cat te-nvarti pe plai mioritic... :laugh: :laugh:

Ma luati si pe mine? Nu stiu daca am ceai la casutza-din-preerie ca v-as invita acolo.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia intreab-o pe Alice daca e o idee buna sa spui asaceva. :)

 

Ma luati si pe mine? Nu stiu daca am ceai la casutza-din-preerie ca v-as invita acolo.

 

 

 

Pai nu vad de ce nu :laugh: hai ca punem tara la cale zilele astea, vedem ce si cum :D (p.s. daca e vreo poanta cu manecuta, sa-mi zici si mie, ca eu ori nu tin minte de senila ce sunt ori n-am fo' pe faza :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi incerca sa nu mai fiu chiar asa de antisocial. Nu eram eu cu bravo.am stat langa bar sa am bautura aproape.Am ajuns la ploiesti si incep sa rememorez noapte trecuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...