Sari la conținut

Accident Usor


GoMeZ
 Share

Postări Recomandate

esti praf,mi-ar placea sa te vad in trafic si sa rad putin

 

 

 

In 13 am treaba in Buc.

 

Daca e vreme frumoasa si imi permite deplasarea cu moto ne vedem.

 

Daca nu , ramane valabila oferta cu prima ocazie.

 

Te tin la curent ratatule.

 

Il stie cineva pe asta? Are moto? Nu de alta dar sa nu vin degeaba cu moto.

 

Bafta la reparatie. Sa ne ti la curent si hai sa-l ignoram pe pici.

 

Numai bine!

 

Relax, asta e doar un forum unde nu se cere carnet A pentru a te inscrie. Eu pot sa ma inscriu de cate ori vreau eu cu cate aliasuri vreau eu si chiar daca toata lumea o sa se prinda dupa un timp ca sunt de fapt tot eu asta nu inseamna nimic. Ca sa nu mai spun ca pot sa pun acolo la profil ca am intre 1 si probabil 1130 de ani - nu am incercat, dar m-as mira ca softul asta sa verifice mai mult decat faptul ca ai o varsta pozitiva, nu negativa.

 

Desi pe forumul asta sunt inscrisi formal 20,000-30,000 de utilizatori, de fapt activi sunt mute zeci sau putine sute, si printre cei mai activi se pare ca sunt aia care inca nu au carnet A dar spera la el :disappointed:

 

Na, m-am trezit eu motociclistul de weekend sa-i critic pe marii reiseri de tastatura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

esti praf,mi-ar placea sa te vad in trafic si sa rad putin

 

 

 

In 13 am treaba in Buc.

 

Daca e vreme frumoasa si imi permite deplasarea cu moto ne vedem.

 

Daca nu , ramane valabila oferta cu prima ocazie.

 

Te tin la curent ratatule.

 

Il stie cineva pe asta? Are moto? Nu de alta dar sa nu vin degeaba cu moto.

 

Bafta la reparatie. Sa ne ti la curent si hai sa-l ignoram pe pici.

 

Numai bine!

nu am carnet,nici motor,nu stiu sa ma dau da cer imprumut vreo bicicleta, 13 nov, sapt viitoare, suna-ma daca vrei sau da un bip ca te sun eu ca nu stiu daca ai `unitati`

 

Relax, asta e doar un forum unde nu se cere carnet A pentru a te inscrie. Eu pot sa ma inscriu de cate ori vreau eu cu cate aliasuri vreau eu si chiar daca toata lumea o sa se prinda dupa un timp ca sunt de fapt tot eu asta nu inseamna nimic. Ca sa nu mai spun ca pot sa pun acolo la profil ca am intre 1 si probabil 1130 de ani - nu am incercat, dar m-as mira ca softul asta sa verifice mai mult decat faptul ca ai o varsta pozitiva, nu negativa.

 

Desi pe forumul asta sunt inscrisi formal 20,000-30,000 de utilizatori, de fapt activi sunt mute zeci sau putine sute, si printre cei mai activi se pare ca sunt aia care inca nu au carnet A dar spera la el :disappointed:

 

Na, m-am trezit eu motociclistul de weekend sa-i critic pe marii reiseri de tastatura...

te-ai trezit tu sa comentezi, tu si `categoria A`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redslayer,tare mi-as dori sa te vad in trafic cum opresti la un semafor si iti pune unu un spoiler de touareg pe cocoasa.Ah ce-as mai ride.Atunci sa te vad ce-ai mai face,tu care le stii pe toate.

Eu atit am avut de zis !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Redslayer,tare mi-as dori sa te vad in trafic cum opresti la un semafor si iti pune unu un spoiler de touareg pe cocoasa.Ah ce-as mai ride.Atunci sa te vad ce-ai mai face,tu care le stii pe toate.

Eu atit am avut de zis !

doar atat?

nota 2, dute spala-te pe dinti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai red, vad ca ai inceput sa ii terorizezi si pe bucuresteni... :rolleyes:

nu ti-a ajuns ce ai patit prin ms??

 

 

Ce a patit prin Mures? Bai red esti vedeta si mie nu mi-ai spus?

 

Atunci de ce te bagi in seama? Mie nu mi s-a parut ca gomez s-a plans, doar a povestit ce a patit si a intrebat daca stie cineva ce e de facut in astfel de situatii. Nu mi se pare un lucru rau sau o prostie sa ceri parerea celorlalti.

 

 

Bai cand am cazut ca el aveam mobra... dar crede-ma ca nu inveti din vaicareli. esti incepator? ia-ti roti ajutatoare.

 

esti praf,mi-ar placea sa te vad in trafic si sa rad putin

 

 

 

In 13 am treaba in Buc.

 

Daca e vreme frumoasa si imi permite deplasarea cu moto ne vedem.

 

Daca nu , ramane valabila oferta cu prima ocazie.

 

Te tin la curent ratatule.

 

Il stie cineva pe asta? Are moto? Nu de alta dar sa nu vin degeaba cu moto.

 

Bafta la reparatie. Sa ne ti la curent si hai sa-l ignoram pe pici.

 

Numai bine!

 

 

Prietene... in cate zile ajungi de la TM la Bucuresti (De cand pleci pana ajungi)? Vad ca esti bun... poate ma inveti si pe mine cum sa opresc mobra si sa nu cad. Wow ai R6... de cat e de 1000? Si cat fuge?

 

 

Nici nu le meriti ....

 

Altfel o sa gindesti dupa ce dai putin cu capul (fundul)de asfalt

 

 

Bai "Alt MOTOCICLIST" poate ca unii au cazut la vremea cand nu erau forumuri si au invatat din greselile lor... sau au fost mult mai atenti la viata lor si la motocicletele lor.

 

Daca vreau sa ies in evidenta ies prin postarea la alte rubrici nu la Accidente si mai ales sa-mi marturisesc gratis PROSTIA. Cat de cool sunt eu cu poza de la avatar, si ca am A-ul de 3 luni si am motor dar tot degeaba.

 

Ideea e ca suntem toti bagati in aceeasi oala, incepand de la scuteristi pana la ciori vopsite. Iar cand aud cuvantul conservar... dar cati stiu si ce e ala volanul.

 

Nu tin partea nimanui dar sunt prea multi zmei p-acili'sa.

 

Motociclisti ies altfel in evidenta.

 

Si inca ceva (morbid dar asta e...) ma bucur pt cei de la ELF ca mai fac niste bani, si ma bucur si pentru Gomez ca a ajuns la ei sa isi repare mobra pt ca oamenii sunt foarte buni in ceea ce inseamna reparatii moto.

 

Stiu asta pt ca eu colaborez cu ei.

 

Iar pe red lasati-l ca nu vad nici macar 90% din motoristii astia de carton sa se tina dupa el. Sfatul meu e sa nu incercati ca sa nu va treziti pe sub vreo masina... si dupa cum am mai spus si altora... motociclismul nu e pt toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai trezit tu sa comentezi, tu si `categoria A`

Sunt sigur ca nu am vrut sa te jignesc si ca nu ma refeream la tine cand pomeneam de "motociclisti de tastatura", scuze daca am nimerit din greseala sa pun replica asta la un post de-al tau (sigur am gresit ca m-au enervat 3-7 replici de inainte si probabil nu am mai avut rabdarea sa citesc si profilul si am pus replica la intamplare), dar in ultimul timp am vazut ca tipic dau cele mai "pertinente" sfaturi de mers pe motocicleta aici pe forum cei care planuiesc sa-si ia carnet la anul, sau in cazurile mai bune cei care si-au luat carnet de 2-3 luni, si din acest punct de vedere si pe acest topic lucrurile merg cum le stiu eu de ceva vreme. Si sper sa nu ajung asa de pisalog si enervant ca ala care-si spunea "Categoria A" sa se faca campanii si bannere impotriva mea desi saracul avea mare dreptate in multe posturi (adica sa nu-ti iei vitezana si sa nu-ti iei motor prea mare daca nu te pricepi sa te dai pe el), dar daca te repeti prea des adevaral e ca devii enervant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relax, asta e doar un forum unde nu se cere carnet A pentru a te inscrie. Eu pot sa ma inscriu de cate ori vreau eu cu cate aliasuri vreau eu si chiar daca toata lumea o sa se prinda dupa un timp ca sunt de fapt tot eu asta nu inseamna nimic. Ca sa nu mai spun ca pot sa pun acolo la profil ca am intre 1 si probabil 1130 de ani - nu am incercat, dar m-as mira ca softul asta sa verifice mai mult decat faptul ca ai o varsta pozitiva, nu negativa.

 

Desi pe forumul asta sunt inscrisi formal 20,000-30,000 de utilizatori, de fapt activi sunt mute zeci sau putine sute, si printre cei mai activi se pare ca sunt aia care inca nu au carnet A dar spera la el :rolleyes:

 

Na, m-am trezit eu motociclistul de weekend sa-i critic pe marii reiseri de tastatura...

 

sa intelegem din asta ca tu esti unul si acelasi cu cel care isi zicea "categoria A"? nu de alta dar din tot ce scrii tu pe cele 10 topicuri si daca nu cumva mai mult asta reiese. sper sa ma insel dar nu cred.

PS - oricine poate pune la profil ca are permis din 1900 toamna si motor de 1400 cc. deci nu m-ar mira sa fi facut si tu la fel dupa cum comentezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce a patit prin Mures? Bai red esti vedeta si mie nu mi-ai spus?

 

 

 

 

Bai cand am cazut ca el aveam mobra... dar crede-ma ca nu inveti din vaicareli. esti incepator? ia-ti roti ajutatoare.

 

 

 

 

Prietene... in cate zile ajungi de la TM la Bucuresti (De cand pleci pana ajungi)? Vad ca esti bun... poate ma inveti si pe mine cum sa opresc mobra si sa nu cad. Wow ai R6... de cat e de 1000? Si cat fuge?

 

 

 

 

 

Bai "Alt MOTOCICLIST" poate ca unii au cazut la vremea cand nu erau forumuri si au invatat din greselile lor... sau au fost mult mai atenti la viata lor si la motocicletele lor.

 

Daca vreau sa ies in evidenta ies prin postarea la alte rubrici nu la Accidente si mai ales sa-mi marturisesc gratis PROSTIA. Cat de cool sunt eu cu poza de la avatar, si ca am A-ul de 3 luni si am motor dar tot degeaba.

 

Ideea e ca suntem toti bagati in aceeasi oala, incepand de la scuteristi pana la ciori vopsite. Iar cand aud cuvantul conservar... dar cati stiu si ce e ala volanul.

 

Nu tin partea nimanui dar sunt prea multi zmei p-acili'sa.

 

Motociclisti ies altfel in evidenta.

 

Si inca ceva (morbid dar asta e...) ma bucur pt cei de la ELF ca mai fac niste bani, si ma bucur si pentru Gomez ca a ajuns la ei sa isi repare mobra pt ca oamenii sunt foarte buni in ceea ce inseamna reparatii moto.

 

Stiu asta pt ca eu colaborez cu ei.

 

Iar pe red lasati-l ca nu vad nici macar 90% din motoristii astia de carton sa se tina dupa el. Sfatul meu e sa nu incercati ca sa nu va treziti pe sub vreo masina... si dupa cum am mai spus si altora... motociclismul nu e pt toata lumea.

 

 

 

 

Prietene, am eu impresia sau tu esti cam infatuat?

 

Ai jignit intreaga tagma a motociclistilor cand i-ai bagat in aceeasi oala cu tine.

 

Nu cred ca vreounul vrea sa fie asociat cu persoana ta.(care sufera de grave deficiente de echilibru psihic) :rolleyes:

 

Pentru afectati ca tine s-au inventat motociclete mult mai performante. Daca te intereseaza pot sa-ti dau numarul lui BATMAN. :nono:

 

Pa si numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, am eu impresia sau tu esti cam infatuat?

 

Ai jignit intreaga tagma a motociclistilor cand i-ai bagat in aceeasi oala cu tine.

 

Nu cred ca vreounul vrea sa fie asociat cu persoana ta.(care sufera de grave deficiente de echilibru psihic) :rolleyes:

 

Pentru afectati ca tine s-au inventat motociclete mult mai performante. Daca te intereseaza pot sa-ti dau numarul lui BATMAN. :nono:

 

Pa si numai bine!

aloo, nu mai folosi cuvinte care nici tu nu le intelegi, haide mai bine cu `racheta` aia a ta incoace,si vezi cum vi pt ca e rece asfaltu,gumele sunt tari,puterea de franare se reduce din cauza aderentei scazute si nu care cumva sa deschizi tu un topic dupa ce ingheti cateva zile pe drum... si stam la o poveste despre motoare,sau femei ca ne pricepem si acolo..si facem si o plimbare si il lasam pe acest `afectat` sa faca un traseu, ultimul ajuns umple rezervoarele primilor doi, eu am sa vin si cu o canistra de plastic sa te doara mai tare la buzunar dupa care te poti urca din nou pe `racheta` si sa te duci frumos acasa sa le povestesti prietenilor tai ce nu ai reusit sa faci si sa-ti mai dau un exemplu, nu mai cataloga un motociclist dupa varsta, s-ar putea sa intalnesti un copil de 19 ani cu o motocicleta banala pe la 50 de cai care stie mult mai multe decat unu de 30 care se da de 10 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa bagati la cap ce spune domnul stie tot si sa lasati balacareala pe forum-marea majoritate doar de atat sunteti buni.Nu conteaza varsta sau motorul.Conteaza cum te dai.Daca te dai bine si mai ales cu genunchiul pe jos in curbe pe strada ai sanse sa prinzi pensia cam pai.Important este sa alergati cat mai mult si cat mai tare ca sa castigati ...cativa llitri de benzina.I-as sfatui pe unii sa-si dea foc si sa imi trimita factura ca le platesc eu benzina.Acestia sunt asii mersului pe...tastatura.E bine ca acolo macar nu isi pot rupe capul-pe doua taste e mai sigur desi am auzit ca mai moare cate unul si cu capul pe tastatura!Asfalt uscat si tastatura mereu...alunecoasa!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa bagati la cap ce spune domnul stie tot si sa lasati balacareala pe forum-marea majoritate doar de atat sunteti buni.Nu conteaza varsta sau motorul.Conteaza cum te dai.Daca te dai bine si mai ales cu genunchiul pe jos in curbe pe strada ai sanse sa prinzi pensia cam pai.Important este sa alergati cat mai mult si cat mai tare ca sa castigati ...cativa llitri de benzina.I-as sfatui pe unii sa-si dea foc si sa imi trimita factura ca le platesc eu benzina.Acestia sunt asii mersului pe...tastatura.E bine ca acolo macar nu isi pot rupe capul-pe doua taste e mai sigur desi am auzit ca mai moare cate unul si cu capul pe tastatura!Asfalt uscat si tastatura mereu...alunecoasa!

da ma miezule,tu lipseai...nu era vorba de pus genunchiu jos, sau esti doar frustrat ca tu mergi tare doar in linie dreapta?te-ai trezit tu sa comentezi care se lauda mai de ceva vreme ca a luat radare cu peste 220?eu spre deosebire de tine nu sar de 180 pt ca nu are nici un farmec,nu-mi place sa ma laud cu ce viteze alerg pt ca motociclisml nu se rezuma la viteza maxima ci la stilul de mers,la puterea de a evita obstacolele, de a anticipa mereu si in stanga si in dreapta si in fata-spate ce va face cel de langa tine si de a fi pregatit mereu sa franezi sau sa ai puterea de a calcula rapid o trasa pe care sa poti scapa cu carenele nelovite,cam asta imi place mie sa invat iar cand un papagal comenteaza si nu stie despre ce vb nu imi cade bine..iar cat despre benzina poti fi sigur ca nu e problema,pot sa alimentez destul incat sa nu am nevoie de banii altuia dar daca tu vrei sa-mi platesti factura de benzina am sa merg la toate statiile de benzina sa vad care imi poate emite factura..FRUSTRATULE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma adresam dumneavostra,dar acum daca va simtiti cu musca pe caciula nu am ce face si am sa va dau apa la moara.Putin ma intereseaza parerea unui negustor.Cat despre frustrari..ma abtin.Macar eu am testul psihologic facut si ma dau cu moto spre deosebire de altii care se dau doar noaptea in pat si nici acolo.Nu mai faceti vreo remarca la adresa mea si daca va simtiti cu musca pe caciula puteti sa o zguduit in in alta parte.Incepe sa imi para rau ca am zis candva sa las de la mine,dar data viitoare nu se stie.Macar eu am moto...daca te tine hai sa ne dam unde vrei tu cu motoarele pe care le avem si cine ia bataie sa stea capra!Ce ziceti?Da..sunt frustrat ca ca mi s-a spart guma la tine!Deja nu mai pot sa dorm.Abia astept ca momentul de la salonul de anul acesta sa se repete.Parca te laudai ca ai k8 de 1000.A intrat la apa?Cine mai raspunde la provocare se f...ute in cor!ESTI PE TEREN MINAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma adresam dumneavostra,dar acum daca va simtiti cu musca pe caciula nu am ce face si am sa va dau apa la moara.Putin ma intereseaza parerea unui negustor.Cat despre frustrari..ma abtin.Macar eu am testul psihologic facut si ma dau cu moto spre deosebire de altii care se dau doar noaptea in pat si nici acolo.Nu mai faceti vreo remarca la adresa mea si daca va simtiti cu musca pe caciula puteti sa o zguduit in in alta parte.Incepe sa imi para rau ca am zis candva sa las de la mine,dar data viitoare nu se stie.Macar eu am moto...daca te tine hai sa ne dam unde vrei tu cu motoarele pe care le avem si cine ia bataie sa stea capra!Ce ziceti?Da..sunt frustrat ca ca mi s-a spart guma la tine!Deja nu mai pot sa dorm.Abia astept ca momentul de la salonul de anul acesta sa se repete.Parca te laudai ca ai k8 de 1000.A intrat la apa?Cine mai raspunde la provocare se f...ute in cor!ESTI PE TEREN MINAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma adresam dumneavostra,dar acum daca va simtiti cu musca pe caciula nu am ce face si am sa va dau apa la moara.Putin ma intereseaza parerea unui negustor.Cat despre frustrari..ma abtin.Macar eu am testul psihologic facut si ma dau cu moto spre deosebire de altii care se dau doar noaptea in pat si nici acolo.Nu mai faceti vreo remarca la adresa mea si daca va simtiti cu musca pe caciula puteti sa o zguduit in in alta parte.Incepe sa imi para rau ca am zis candva sa las de la mine,dar data viitoare nu se stie.Macar eu am moto...daca te tine hai sa ne dam unde vrei tu cu motoarele pe care le avem si cine ia bataie sa stea capra!Ce ziceti?Da..sunt frustrat ca ca mi s-a spart guma la tine!Deja nu mai pot sa dorm.Abia astept ca momentul de la salonul de anul acesta sa se repete.Parca te laudai ca ai k8 de 1000.A intrat la apa?Cine mai raspunde la provocare se f...ute in cor!ESTI PE TEREN MINAT!

"Mai jegosule tu Ai placerea nefireasca sa fii violat in poponeata?BAGAMI-AS (cuvant urat) in tiine si in toata familia ta si in neamul tau de la maimuta pana in prezent.Punct!"

 

cam asta este mesajul lui emylio pe privat=))

maidanezul este si pe invers in ceea ce priveste orientarile sexuale dar stau sa ma gandsc ce fantezii are acum,sa ia sau sa dea..cred ca prima varianta dar eu recunosc ca imi plac femeile cum ii place calului ovazu

haide pa

 

daca public si al doilea mesaj primit chiar ca te fac de ras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU CAT ASTEPTAREA E MAI LUNGA PLACEREA E MAI MARE!TE ASTEPT SA IMI DAI!SA VEDEM DACA TE TINE SI CAT!NUMARUL ESTE USOR DE GASIT PT UN BAIAT INTELIGENT CA TINE!MI SE RUPE DE TINE DIN ORICE POZITIE,DAR ASTEPT CU NERABDARE SA TE VAD CE POTI LA ORICE CAPITOL!UITE CUM PIEDRD EU SEARA DE SAMBATA CU UN LAKE.HAI PA CA AM TREABA.CAUTA CAND REVIN!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma adresam dumneavostra,dar acum daca va simtiti cu musca pe caciula nu am ce face si am sa va dau apa la moara.Putin ma intereseaza parerea unui negustor.Cat despre frustrari..ma abtin.Macar eu am testul psihologic facut si ma dau cu moto spre deosebire de altii care se dau doar noaptea in pat si nici acolo.Nu mai faceti vreo remarca la adresa mea si daca va simtiti cu musca pe caciula puteti sa o zguduit in in alta parte.Incepe sa imi para rau ca am zis candva sa las de la mine,dar data viitoare nu se stie.Macar eu am moto...daca te tine hai sa ne dam unde vrei tu cu motoarele pe care le avem si cine ia bataie sa stea capra!Ce ziceti?Da..sunt frustrat ca ca mi s-a spart guma la tine!Deja nu mai pot sa dorm.Abia astept ca momentul de la salonul de anul acesta sa se repete.Parca te laudai ca ai k8 de 1000.A intrat la apa?Cine mai raspunde la provocare se f...ute in cor!ESTI PE TEREN MINAT!

 

 

Prietene motocicleta din poza de la avatar de unde o ai? Vreau sa am si eu poza aia cu fierul ala vechi, intentionez sa-mi deschid un cimitir de motorete si vreau sa o folosesc ca LOGO.

 

Multumesc anticipat.

 

CU CAT ASTEPTAREA E MAI LUNGA PLACEREA E MAI MARE!TE ASTEPT SA IMI DAI!SA VEDEM DACA TE TINE SI CAT!NUMARUL ESTE USOR DE GASIT PT UN BAIAT INTELIGENT CA TINE!MI SE RUPE DE TINE DIN ORICE POZITIE,DAR ASTEPT CU NERABDARE SA TE VAD CE POTI LA ORICE CAPITOL!UITE CUM PIEDRD EU SEARA DE SAMBATA CU UN LAKE.HAI PA CA AM TREABA.CAUTA CAND REVIN!

 

 

Esti BUN? Te dai cu mine? In oras, in trafic...

 

Astept o propunere... si din partea orcui s-a implicat in discutie si are talente de motociclist.

 

Si... vad ca ti se rupe... chiar asa de fragila o ai? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene motocicleta din poza de la avatar de unde o ai? Vreau sa am si eu poza aia cu fierul ala vechi, intentionez sa-mi deschid un cimitir de motorete si vreau sa o folosesc ca LOGO.

 

 

asta a fost cea mai tare din partea unui "motociclist"

 

haahahaha

 

totusi am speranta ca a fost o gluma intre doi prieteni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti BUN? Te dai cu mine? In oras, in trafic...

 

Astept o propunere... si din partea orcui s-a implicat in discutie si are talente de motociclist.

 

 

...vad ca ai niste glume...mari.acum ai descoperit forumul sau iti place sa faci pe desteptu' ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti BUN? Te dai cu mine? In oras, in trafic...

 

Astept o propunere... si din partea orcui s-a implicat in discutie si are talente de motociclist.

 

 

...vad ca ai niste glume...mari.acum ai descoperit forumul sau iti place sa faci pe desteptu' ?

 

Prafule... ai invatat sa citesti? Poate esti mai bum la forumuri decat mine cu toate ca pe vremea cand tu nu aveai internet acasa eu activam pe acest forum... pe vremea aia nu era plin de d-astia ca tine asa... si totusi e un progres... a ajuns tehnologia in casa ta.

 

Prietene... Lasa-ne! Sigur nu ne intereseaza experienta ta pe forum... (se vede ca doar pe forum stai - iar cu motocicleta doar in jurul blocului)

 

asta a fost cea mai tare din partea unui "motociclist"

 

haahahaha

 

totusi am speranta ca a fost o gluma intre doi prieteni

 

Stii cum zice tiganul: "Daca tine... Bine! Daca nu... a fost o gluma!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa intelegem din asta ca tu esti unul si acelasi cu cel care isi zicea "categoria A"? nu de alta dar din tot ce scrii tu pe cele 10 topicuri si daca nu cumva mai mult asta reiese. sper sa ma insel dar nu cred.

PS - oricine poate pune la profil ca are permis din 1900 toamna si motor de 1400 cc. deci nu m-ar mira sa fi facut si tu la fel dupa cum comentezi

Nope, nu sunt ala, si toate datele mele sunt reale. Nu e rubrica de numar de telefon ca o completam si pe aia... Si uita-te sa vezi ca activez pe forumul asta macar de 2 ani...

 

De fapt daca ma gandesc bine cel cu aliasul "Categoria A" a abandonat sa ne mai bata la cap mai degraba datorita faptului ca l-am amenintat ca daca continua sa repete de 2-3 ori pe zi principiile mele (mers preventiv, motor mic, etc.) o sa-mi iau vitezana de 1000cc si probabil o sa-mi rup gatul cu ea, doar asa ca sa-i fac lui in ciuda...

 

Ma gandesc ca i s-a facut mila de mine si a lasat-o balta, ca nu parea sa cedeze la campaniile alea cu bannere si nu-l bana nimeni pentru ca avea dreptate aproape la fiecare replica, singurul lucru nasol era ca primeai cam aceeasi replica de 2-3 ori pe zi in 2-3 topicuri diferite...

Editat de pmoldovan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene... Lasa-ne! Sigur nu ne intereseaza experienta ta pe forum... (se vede ca doar pe forum stai - iar cu motocicleta doar in jurul blocului)

 

 

 

prietene! daca vii cu mine o tura te lasi de motociclism...intreaba si tu pe altii si nu mai abera.

chiar nu am chef sa ma cert cu un nimeni ca tine.

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene... Lasa-ne! Sigur nu ne intereseaza experienta ta pe forum... (se vede ca doar pe forum stai - iar cu motocicleta doar in jurul blocului)

 

 

 

prietene! daca vii cu mine o tura te lasi de motociclism...intreaba si tu pe altii si nu mai abera.

chiar nu am chef sa ma cert cu un nimeni ca tine.

numai bine!

Otto, esti bun, ai motor bun,stii si traseul,mergi si pe-o roata,pui si genunchiu jos dar asta nu te face CEL MAI BUN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...