Sari la conținut

Accidentat De O "politista"


atti-82
 Share

Postări Recomandate

Propun ca pentru schimbarea in bine a imaginii politiei rutiere romane toti politaii aia burtosi de prin intersectii sau din spatele volanului de Logan sa fie inlocuiti cu politiste de genul celei de mai sus - reversul medaliei ar fi ca va trebui ca de fiecare data cand intalnim Logan de politie in trafic sa tragem dreapta si - ca la carte - sa scoatem atelajul in fara partii carosabile si daca nu este posibil, cat mai aproape de marginea lui pentru a preveni eventualele "pupaceli"

@atty - insanatosire grabnica si tie si motorului.

@pmoldovan - scuza-mi offtopicul sau ironiile din topic dar sincer sa fiu la o rubrica asa urata precum "Accidente" unde vad numai rip-uri toata ziua prefer cateva offtopicuri amuzante mai ales cand initiatorul topicului este perfect deacord cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Avand in vedere ca politistele sun si ele din categoria femei,propun sa fim mai indulgente cu ele

 

Esti fata? :laugh: :)

 

Eu nu sunt indulgent cu nicio femeie.Ar trebui? :laugh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: :) trebuia sa-i iei si nr de telefon... acu ca ea tot a ramas fara permis si tu fara Motor(da sanatos)... poate o puneti de un "hot date"... ca sa va descarcati unul pe altul...

Si atunci toata povestea ar avea un Happy End. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce n-ati inteles voi e ca singura politista buncica din Sovata a fost "saltata" :D Cate crezi ca poa` sa fie acolo ?? :laugh:

 

Aaaaa.....Cata frunza, cata iarba? :laugh:

Fara numar, frate! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, recunosc ca sunt penibil si am exagerat si probabil am uitat sa pun niste ghilimele unde trebuie. Dar m-au exasperat idiotenii de genul ca pe un topic unde au murit doi unguri pe chopper ca un bou mergea cu masina pe contra-sens unul a postat ceva de genul "Bine le-a facut ca erau unguri", sau ca pe un topic unde unul a murit altii ajunsesera la anunturi matrimoniale, sau faptul ca am ratat un mars de protest pentru ca unii au fost omorati (aia de pe Plevnei) pentru ca nu am reusit sa tin pasul cu off-topicurile si am aflat de mars la 2-3 zile dupa ce a avut loc, etc... Sincer imi cer scuze si daca de acum inainte o sa mai vad posturi suspecte pur si simplu o sa le reclam la moderator, ca vad ca aici in loc sa obtin efectul scontat de mine (adica zero offtopic) am obtinut exact efectul contrar. Si cuze de acest offtopic suplimentar...

 

are dreptate omul. l-am mai prins si pe alte topicuri si zau ca n-are nimic cu conationalii nostrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...