Sari la conținut

Vrea Cineva Maine Pe Cheia?


Purghy
 Share

Postări Recomandate

DACA MERGI .....INCET............DE CE TE MAI DUCI PE CHEIA?

De ce daca ai motor trebuie sa mergi cu viteza? E o intrebare pe care mi-o pun de 4 ani... Eu merg cu moto in stil cruising si admirand natura (care este absolut spectaculoasa in sezonul asta). Cui ii place bine, cui nu, iarasi bine.

 

Cine vrea sa vina e binevenit. Intalnire la 10.00 la benzinaria MOL din Otopeni (cum veniti de la Baneasa, treceti podul, vedeti McDonalds, treceti usor si benzinaria e imediat dupa.

Cine se pierde sa sune la 0745046723.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fiu acolo. De obicei intarzii, dar sper ca de data asta sa fiu mai punctual. :laugh: Dar tinem legatura la telefon. Daca intarzii, opresc pe undeva si va dau un telefon in jurul lui 10.

Nu stiu nici benzinaria aia pe unde e. E chiar in orasul Otopeni ? Cam la cati km de aeroportul Baneasa, sa stiu cat fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat la excursia propusa de mine nu s-a pronuntat nimeni ca ar vrea sa vina :) , ma tenteaza si pe mine sa vin cu voi mai ales ca mai cunosc si eu niste lume :laugh: .

 

Ce inseamna mergem pe cheia ? Mergem pana la brasov, sacele, "il refugio " si ne intoarcem pe unde am venit ? sau ne intoarcem pe dn1 sau pe pitesti sau pe siriu ?

 

Poate totusi dc vreti sa admirati va intereseaza si un veliko tarnovo ... drumuri bune si mai libere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat la excursia propusa de mine nu s-a pronuntat nimeni ca ar vrea sa vina :) , ma tenteaza si pe mine sa vin cu voi mai ales ca mai cunosc si eu niste lume :laugh: .

 

Ce inseamna mergem pe cheia ? Mergem pana la brasov, sacele, "il refugio " si ne intoarcem pe unde am venit ? sau ne intoarcem pe dn1 sau pe pitesti sau pe siriu ?

 

Poate totusi dc vreti sa admirati va intereseaza si un veliko tarnovo ... drumuri bune si mai libere.

 

Mi-ar fi placut tare mult drumul in Bulgaria. Dar pt primul drum in afara Bucurestiului, am zis ca e putin cam mult. Data viitoare...

 

Cat despre intoarcere, cel mai bine stabilim la fatza locului. Eu trebuie sa vad cum ma simt pe curbele de munte si ce diferenta de viteza am fata de cei mai experimentati. De obicei nu-mi place sa ma intorc pe unde am plecat, dar ramane de vazut cum o sa ma simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu si cu Big duke! Ziceti unde, cum cand!

 

Dupa cum zicea mai sus: "Intalnire la 10.00 la benzinaria MOL din Otopeni (cum veniti de la Baneasa, treceti podul, vedeti McDonalds, treceti usor si benzinaria e imediat dupa."

 

Incep sa ma sperii, suntem deja gasca mare. Cred ca o sa va las inainte si merg si eu linistit la cateva zeci de metri in spate, ca sa nu ma/va stresez. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-s venii cu placere, dar vad motoare de viteza, nu pot tine pasul cu voi, distractie placuta si drum uscat.

 

Inseamna ca nu te-ai uitat bine... O sa fie un super incepator (eu :)). O sa fie cel putin un cruiser. Mai e altcineva care merge pt peisaj (nu ca ar fi singurul, dar el a zis-o clar...). Cel mai probabil o sa ne impartim in 2 grupuri, vitezanele si restul. Eu chiar am de gand sa merg savurand peisajul, nu sa gonesc prin el. Dar lasa ca vezi pozele dupa aia. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu, momentan sunt la Sinaia cu masina, dar sosesc de dimineata in Buc si ma alatur voua...pe doua roti evident. Ne vedem la Mol la 10.

Poate dam o tura si la Micul Rossi Cup in Brasov.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

cristi 57 poti veni linistit. Nu o sa se goneasca si chiar daca mai evadeaza cate unu oricum ne vom astepta unii pe alti :laugh:

Intoarcerea poate fi pe DN1 , Intorsura Buzaului, Rucar - Bran .. gasim noi :D

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosx, baga un ochi la club bmw, maine o punem de-o mocirleala pe malu' argesului, poate te tenteaza !

 

bafta :laugh:

 

Cu E 08 ul meu sunt sanie pe noroi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...