Sari la conținut

Accident Pod Agigea 12.11.2008


saint
 Share

Postări Recomandate

Mi-a spus o cunostinta ca in drum spre munca in zona podului de la Agigea a vazut un accident urat in care victima este un motociclist.

Cica o masina la daramat si alte 2 au trecut peste el.

Stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la tv...au aratat un accident acolo...la pod.Agigea...cu masini mari in nici un caz motor...kiar aseara la stiri

deci cam falsa...treaba

pai daca este adaugat un motor, sporeste spectaculozitatea evenimentului... cu cat este mai macabru, cu atat mai bine. se incepe cu "s-a mai dus un inger", "nenorocitii de conservari" etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

exact acolo. cum treci de flora, pe dreapta. colt cu statiunea mamaia...

 

numai fi off-topic. podul agigea e in constanta, cand te duci spre mangalia. cand esti pe pod in dreapta se vde magazinul doraly si taranii din km4-5 care fac gratar sub pod :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic jalnic. Inceput prost terminat idiot.

 

La Accidente era singurul loc in care ma mai uitam. Se pare ca au ajuns si aici caterincile proaste.

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic jalnic. Inceput prost terminat idiot.

 

La Accidente era singurul loc in care ma mai uitam. Se pare ca au ajuns si aici caterincile proaste.

 

la naiba ! in puii mei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci: a fost doar o intrebare ma gandeam k poate mai nou asa se numeste acel pod, aproape de kre in ziua repectiva, trecand prin zona am vazut 2 persoane care tocmai plecau cu o moto rosie pe remorca si destul de avariata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic jalnic. Inceput prost terminat idiot.

 

La Accidente era singurul loc in care ma mai uitam. Se pare ca au ajuns si aici caterincile proaste.

Si numai acum te-ai prins? Eu apropape m-am innecat pe aici innotand printre off-topicuri, si na, mai bag si eu unul asa de nervi ca am ramas cel mult scuterist pana la primavara (inca am carnet, dar conditiile meteo mi se par neprielnice de mers pe motor fara carene ca al meu)...

Oricum n-am inteles nimic din topicul asta, adica a inceput morbid/palpitant cu un scuterist dat jos de un mertzan si calcat de inca doi si s-a terminat jalnic cu pocnituri doar intre conserve. Pana la urma e accident moto/scuter sau e doar o chestie din aia de se rezolva la accindente usoare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...