Sari la conținut

Am fost norocos!


L A V I N I U S
 Share

Postări Recomandate

Multumesc lui Dumnezeu si tuturor care m-au sprijinit in orice fel! :moto:

Hmmm. La o privire foarte atenta se observa undeva in spate o vrabiuta care se odihneste intr-un copac. Probabil dupa ce a fost facuta poza vrabiuta a dezlantuit un atac nemilos si fulgerator, cu consecinte grave atat asupra driver-ului, cat si a magnificului sau vehicul. Oricum, ne bucuram ca esti bine acum :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yap. daca-mi permiti sa completez cu date noi de la locul incidentului. mi le-a comunicat un porumbel aflat in drum suicidal spre termopanul meu. Vrabiuta cu pricina a dovedit reale calitati huliganistice gainatandu-se direct in calea petei de contact a bolidului pe care calarea acest vajnic razboinic aflat in lupta cu frigul shi asfaltul rece.

consecintele pot fi lesne ghicite: ridicare pe roata spate, voblaj, pupat pe crestet copacelul unde, culmea, respectiva zburatoare isi avea salash de vreo doua sezoane motociclistice. :moto:

P.S. nici o fiinta patrupeda sau bipeda, cu aripi au ba nu a fost ranita in timpul acestui experiment.

 

Hmmm. La o privire foarte atenta se observa undeva in spate o vrabiuta care se odihneste intr-un copac. Probabil dupa ce a fost facuta poza vrabiuta a dezlantuit un atac nemilos si fulgerator, cu consecinte grave atat asupra driver-ului, cat si a magnificului sau vehicul. Oricum, ne bucuram ca esti bine acum :drink:
Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai impiedicat de cric dupa ce ai facut poza asta, si ai dai cu capul de asfalt ?

 

P.S.: Ce zdrente e cauciucul fata, cred ca ai o aderentza buna cu el...

 

:drink:

 

Ala e nou-noutz pe langa ce am vazut la altii. .Oricum ca sa valorifice guma complet, cand e de franat, sa incline mopedu, sa prinda carnea de pe laturi. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc lui Dumnezeu :drink:

 

 

P.S.: Ce zdrente e cauciucul fata, cred ca ai o aderentza buna cu el...

 

Ce conteaza cauciucul daca Dumnezeu i-a zis: Ride hard, I got ya' back! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lavinius, se pare ca ti-ai luat botezul pe forum!Nu pune la inima!Ai nimerit intr-un moment nefavorabil:e sfarsit de sezon si oamenii sunt plictisiti rau...Mi-e groaza sa ma gandesc cum va fi peste doua-trei luni... :drink:

 

Off-topic:adidasii sunt beton, frate! Daca te gandesti sa-i vinzi, da-mi pm!

 

Bafta! :moto:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti ignorantii de pe acest forum va voi lamuri ce se afla in spatele acestei scurte dar emotionante si plina de substanta poza.

 

Amanuntele necesare doar pentru ignoranti le puteti citi pe aceasta pagina.

 

Doar atunci cand veti putea citi acea capodopera veti reusi sa incelegeti tragedia ce se ascunde in spatele acelor cuvinte si a pozei respective.

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti ignorantii de pe acest forum va voi lamuri ce se afla in spatele acestei scurte dar emotionante si plina de substanta poza.

 

Amanuntele necesare doar pentru ignoranti le puteti citi pe aceasta pagina.

 

Doar atunci cand veti putea citi acea capodopera veti reusi sa incelegeti tragedia ce se ascunde in spatele acelor cuvinte si a pozei respective.

ahahahahahahaha ...cu voi ma dau astya afara d la munca ca rad de unul singur :drink: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestre ti-ai consumat toata bafta cu accidentul ala. De acuma te lasi de ruleta ruseasca cu 6 gloantele si posturile pe forum.

 

Chiar ne bucuram ca ti-ai revenit iar daca gasesti posturi rautacioase, iarta-ne ca e iarna si ne plictisim. Cu riscul de a ma repeta, ai avut o bafta imensa sa scapi in viata. Recuperare usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine c-a scapat! Si bine ca imbecilu' din masina a murit. Si-o merita cu varf si indesat. Noi rareori punem in pericol soferii, pe cand ei se joaca cu vietile noastre mereu. Sa guste si ei un pic din medicamentu' asta :drink:

 

 

Recunosc ca raspunsurile noastre au fost un pic imbecile, dar macar avem o scuza(daca se poate spune asa): nu stiam toate datele.

Tu ce scuza ai pentru raspunsul asta atat de idiot si lipsit de umanitate?!????

Cum poti sa te bucuri ca a murit un om???

 

 

Sanatate multa motociclistului si sa'i fie tarina usoara soferului! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca ai avut bafta! sanatate multa si recuperare rapida, cred ca-ti trebuie mai mult recuperare psihica sa poti urca din nou pe motor.

daca tine la viata lui, sa nu se mai urce...avem zilele numarate. e prea multa ameteala pe sosea...f serios acum, nu cred ca e motorist nepatit. si daca e nepatit e pentru ca e norocos. it`s just a matter of time.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tine la viata lui, sa nu se mai urce...avem zilele numarate. e prea multa ameteala pe sosea...f serios acum, nu cred ca e motorist nepatit. si daca e nepatit e pentru ca e norocos. it`s just a matter of time.

 

si eu am avut ceva destul de urat si mi-a fost greu sa ma urc din nou prima data dupa accident, dar pasiunea si spiritul castiga intodeauna!

 

 

si eu am avut ceva destul de urat si mi-a fost greu sa ma urc din nou prima data dupa accident, dar pasiunea si spiritul castiga intodeauna!

 

oricum ca decizie am spus ca voi incerca sa merg cat mai putin prin bucuresti si mai mult prin excursii, pentru ca orasul nostru e prea stresat sa mai accepte si motociclisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...