Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DEVINE DARIAN AS IN SHEI DE F650 GS.

F650 classic, da?? :D

 

Vorbim in cursul zilei de azi, Darian. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry.Particip la o filmare,la o reclama.La Buftea,toata ziua.Pe bani grei.Mai e maine si poimaine.Ajung seara,obosit,si nu vreau sa fac prostii.Incerc sa-l iau pe-un prieten,sa ma ajute la operatiile simple,da' care iau timp.Dac-as putea sa ma clonez,ar fi perfect :) ...;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e reclama la seile pe care le reconditioneaza atunci il iert ca nu mi-a terminat-o la timp :friends: dar sa o foloseasca pe a mea la reclama :cheers:

vezi ai grija ca daca o angajaza pe columbeanca pentru spot aia isi pune seile in cap ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry.Particip la o filmare,la o reclama.La Buftea,toata ziua.Pe bani grei.Mai e maine si poimaine.Ajung seara,obosit,si nu vreau sa fac prostii.Incerc sa-l iau pe-un prieten,sa ma ajute la operatiile simple,da' care iau timp.Dac-as putea sa ma clonez,ar fi perfect :friends: ...;

 

 

trezirea darian. hai la treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi sa va faceti club de babe sacaitoare :cheers: ...!

Lucrez la 5 sei odata,printre care si ale voastre.Azi,cica o sa am si colaborator,un amic. Sper sa mearga treaba mai repede. Chiar,care da mai mult,sa i-o termin primul :friends: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi sa va faceti club de babe sacaitoare :lol: ...!

Lucrez la 5 sei odata,printre care si ale voastre.Azi,cica o sa am si colaborator,un amic. Sper sa mearga treaba mai repede. Chiar,care da mai mult,sa i-o termin primul :cheers: ?

 

 

Nu punem botu la licitatie :friends:

Incercam doar sa te incurajam,sa-ti facem galerie.

Hei-de cind lucrezi cu babe??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi sa va faceti club de babe sacaitoare :lol: ...!

Lucrez la 5 sei odata,printre care si ale voastre.Azi,cica o sa am si colaborator,un amic. Sper sa mearga treaba mai repede. Chiar,care da mai mult,sa i-o termin primul :friends: ?

 

 

darian... stii tu. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai cade si netul,mai plec si eu,de-acasa,cu diverse treburi.Cateodata,mai tzin calculatorul inchis,sa pot sa lucrez,in liniste...In week-end,se mai elibereaza zona,de atatea sei...Adica,mai dau gata,cateva,aflate in diverse stadii de lucru.Atunci,o sa pun si-o gramada de poze,cu ultimile realizari.C-au fost numa' chestii speciale,nu simple reimbracari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...