Sari la conținut

Frumoasa Tara Avem!


Postări Recomandate

Heya! Am o impresie ciudata, u si cristi sunteti obsedati d Cuca si Iezer, e adevarat, e tare frumos.... :P N-ai reusit sa-ti vinzi motorul? Cristi c naiba mai face, tot cu cheliutza si cu bombele? Va mai asteptam si la anu la VAlah Motor Party

 

Salutaree!! ultima oara cand am fost in Iezer am gasit un drum care ne scotea in Nucsoara dar nu am avut benzina ca sa il cercetam... asa ca am revenit de data asta, am explorat absolut toate forestierele si cararusele si...nimic!! totusi cred ca l-am gasit, numai ca era facut un baraj contra viiturilor de care nu am mai putut trece. In rest totul bine si frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoase pozele... iar traseul... abia astept sa il bat la anul!!!

 

Mooaamaa ce sare Dominatoru'... :P :banana: :banana:

 

Super! Si la anul, poate o sa ne strangem si noi... 10-20... ca sa facem ceva marfa... Ma gandesc la corturi, foc de tabara... si distractie maxima!!!

 

Felicitari si numai bine... Asfalt uscat cat mai putem...

 

(si apropos de Dominator... ieri mi s-a fisurat flansa de la carburator) :crack: Abia vinerea cealalta imi vine... GRAAAAVVVVVVVV

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asfalt? uscat? noroiul nu-ti mai place? vezi ca se poate "repara" flansa de la dominator cu mult silicon fara sa o demontezi. ai rabdare sa se usuce si poti sa mai megi pana vine piesa noua. :P

 

spitele sant intregi. doar un semnal se uita "stramb" la mine suspendat doar in fire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda..frumos :banana: .Iar ati prins vreme frumoasa...sunt invidios :blink: .Frumos pe-acolo, n-am ajuns anu' asta, iar la anu' trebuie sa astept iarasi pana in iulie sa se topeasca zapada. :banana:

P.S.la sarituri e bine sa stai ridicat in scari si un pic pe spate...ca altfel doare kuru la aterizare :crack: .Am capatat experientza la Ciolpani :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine te duci anul asta in "intampinarea" zapezilor. e ziua mai scurta si noaptea frig dar mai sant totusi frunze verzi in copaci. :banana: cred ca noi mai facem o iesire cam peste 2 saptamani. :P posibil la Curmatura. nu e nimic sigur dar e cam greu sa stai acasa. despre sarituri... asta e :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine te duci anul asta in "intampinarea" zapezilor. e ziua mai scurta si noaptea frig dar mai sant totusi frunze verzi in copaci. :banana: cred ca noi mai facem o iesire cam peste 2 saptamani. :P posibil la Curmatura. nu e nimic sigur dar e cam greu sa stai acasa. despre sarituri... asta e :crack:

 

 

M-as abona si eu la iesirea de peste doua saptamani... daca se va tine... si promit sa nu mai pierd casca... si sa ma pierd de voi cum am patin duminica in dreptul ambasadei chineze... :blink:

 

 

 

asfalt? uscat? noroiul nu-ti mai place? vezi ca se poate "repara" flansa de la dominator cu mult silicon fara sa o demontezi. ai rabdare sa se usuce si poti sa mai megi pana vine piesa noua. :D

 

spitele sant intregi. doar un semnal se uita "stramb" la mine suspendat doar in fire.

 

 

Mda... ai si tu dreptate cu asfaltul... imi place noroiul, da' ca sa ajung la el... tot pe asfalt merg... :D

 

Si cu spitele... ce sa zic... rezistente...

 

Flansa am dat-o cu silicon, am stat juma de ora, apoi i-am dat cu scotch si... dejaba... am tras-o pe dreapta :huh: si astept sa se faca vineri... (cealalata)...

 

Poate ne mai vedem prin oras... dupa vinerea viitoare in colo... :)

 

Toate bune... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic asa:

Ideea e ca peste doua saptamani (mai exact, 8 nov), e ziua mea si pe weekend-ul 11-13 dau de baut la cabana Curmatura. Sunteti bineveniti toti care puteti ajunge (selectie din start, doar enduristi :blink: )

:banana:

 

 

Tinem legatura pana atunci si daca este ok dpdv al vremii... suntem acolo... :P :banana:

 

Ca doar nu ne lasam asa cu una cu doua... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte posibil sa fiu plecat in delegatie :lol:

:moron: Hai norok, cheliutza! C faci? am aflat cat ulei tebuia sa bag in amortizoare(50ml ) :baldy: Nu stiam dc imi dau ulei p la simeringuri si pierde aerul(stiind ca tu le-ai schimbat)

P.S: nu vrea profa aia nenorocita sa-mi dea permanganat d potasiu....fac io rost :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...