Sari la conținut

Etrusco Via Offenburg


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

pe cei ce nu am apucat sa-i sun, pe cei ce nu stiu, cei ce vor vor sa "inchinam" o bere :huh: , in seara asta avetzi probabil ultima sansa in acest an.... prima bere o dau eu :P ,restu voi :banana: ...daca nu apucati sa cititzi acest post intarziat, s-auzim de bine si NE VEDEM LA ANU'! :blink: si care ai de gand sa-ti faci revu' prin Strasbourg, da un PM....

 

ps. don't try anithing stupid 'till i'm back!!! :banana: :crack:

post-3165-1130505327_thumb.jpg

post-3165-1130505536_thumb.jpg

post-3165-1130505547_thumb.png

post-3165-1130505968_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 de ore de mers cu autocarul....am nevoie de un anumit tip de masaj :D ...in rest totul e mai bine decat mi-am imaginat, ramane de vazut ce presupune jobul pe timpul shederii mele aici... auzisem foarte multe lucruri despre nemtzi care ma cam speriasera .....nu toate sunt adevarate... :)

 

 

Pe autostrazi foarte multzi motociclisti, lucru care se stia dar nu se vazuse, iar aici unde sunt eu , orasel mic, sunt ceva motoare, la genul dupa fo 20-30 de minute de la instalare a trecut o gasca de vo 4 :huh: grele, gasesc yo pa unde se strang....pana aici am facut o groaza de popasuri, baut multe lichide, mancat mai putzin de teama de a nu ramane orfan prin cine stie ce popas si ca intr-o tzara civilizata in care totul este curat si la locul lui, ta toilet se percepe o mica taxa(pentru intretzinere) cam20-50 de centzi(nu peste tot/depinde de tipul localului)....vorba noastra: SCUMP DOAMNA, SCUMP! :P :banana:

 

Pana data viitoare, sa fitzi cumintzi!! :D :banana: :crack: o sa bag ceva poze , candva, sper cat mai curand! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai ajuns cu bine si vorbim noi, cel mai bine e sa ne intalnim pe drum adica sper sa faci si tu Germania-Romania pe moto ca sa am si eu cu cine venii anul viitor.Bafta si ai grija de tine!!!

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grasule,Jiri,Traian,George si ma rog si Blackule!!!!ai grija de tine frate-miu,de abia ai plecat ,dar deja ma gandesc la SPERIETURILE generate de tine!!!!sper sa gasesti un BOSSSSSS-HOSSSSS de calarit!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coane, daca nu sint indiscret, de ce tomnai Offenburg? Sau ce faci mata prin Offenburg? :P

 

P.S. cunosc oraselul destul de bine, am locuit prin zona, care este minunata, mai ales daca ai :banana: . Poate ai ocazia sa mergi si la Donaueschingen, sa vezi izvoarele Dunarii si placa comemorativa pusa de romani. Sint vreo ca. 85 km de la Offenburg.

 

Sayonara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, sa ai grija de tine. Vezi ca nemtzoaicele sunt urate.

 

 

 

nu crede tot ce auzi....sau daca ai vazut era poate ''SAPTAMANA FEMEILOR FRUMOASE CARE STAU IN CASA'' (si se ascund de tine.... :lol: :ok: ).eu am avut o mica reuniune cu una intr-o seara la un telefon public(si chiar daca era seara ,era foarte luminat in zona)...tare tipa....si eu eram cu argatzii mei unul in trening si celalalt in papuci...asa ca l-am scos pe omu meu din cabina si am lasat-o pe ea sa vb. ca sa nu stea sa ne analizeze.... restul cand ne vedem...

 

Coane, daca nu sint indiscret, de ce tomnai Offenburg? Sau ce faci mata prin Offenburg? :moron:

 

P.S. cunosc oraselul destul de bine, am locuit prin zona, care este minunata, mai ales daca ai :moto: . Poate ai ocazia sa mergi si la Donaueschingen, sa vezi izvoarele Dunarii si placa comemorativa pusa de romani. Sint vreo ca. 85 km de la Offenburg.

 

Sayonara

 

 

 

sa dam cartzile pe fatza... am pe sor'mea si cumnaa'miu care locuiesc aici....amandoi sunt romanashi get-beget.....eu sunt in vizita, si dca tot sunt aici mi-am propus o achizitie BMW K100 ....si pentru asta trebe sa muncesc ...dupa care vine craciunul pe care il voi petrece cu ei , iar revu' vreau in frantza...multzumit? daca mai esti sau ajungi prin zona lasa-mi un mesaj pe P.M.

 

 

NUMA BENE!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai grasule, nu uita ca mi-ai promis ca o sa-mi povestesti cum te-ai plimbat cu un Bosssssss-hossssssss RAUUUUU!!!!nu ma dezamagi!!!!ca te bat !!

:ok:

dar ai grija ca e mai mare un picutz decat jucaria ta,care e la DMW.

ai grija de tine bai uratule! P.S. spre ca nu te-ai apucat intre timp de mestecat tutun,

ca iti ingalbenesti dintzii si apa de gura din baie e pe terminate!!! :lol: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, ailumini, semnale shi cam tot ce mai lipsea pe nipranu tau!!! :lol:

 

claxonu inca nu merge :hug: :-L :-L

 

 

eu o iau INAPOI numa' daca totu-i O.K.! :ok:

 

Bravo, Joe! Sper sa strangi suficienti bani sa-ti iei ce vrei!

 

Nu uita sa vizitezi pe acolo ce e de vizitat!

 

Bafta! :D

 

DANKE!

:eek: am pus ochii pe un BMW K100 RS. ramane de vazut mai departe. Am multe de vizitat , timp nu prea este...bafta si tzie!

 

Joe, ai grija de tine pe acolo, vezi nu te obisnui prea tare (s-ar putea sa-ti placa :peace: ) si la intoarcere sa fie cel mai mare BLACKLAND imaginabil :lol:

 

:moto:

 

secretul petrecerilor reushite este ca totzi sa fie mucificatzi... sa speram ca asha va fi ! ai grija shi saluta-i shi pe madre&padre!

 

bai grasule, nu uita ca mi-ai promis ca o sa-mi povestesti cum te-ai plimbat cu un Bosssssss-hossssssss RAUUUUU!!!!nu ma dezamagi!!!!ca te bat !!

:baldy:

dar ai grija ca e mai mare un picutz decat jucaria ta,care e la DMW.

ai grija de tine bai uratule! P.S. spre ca nu te-ai apucat intre timp de mestecat tutun,

ca iti ingalbenesti dintzii si apa de gura din baie e pe terminate!!! :moron: :kiss:

 

 

 

boss-hoase nu prea sunt...sau cel putzin n-am vazut eu.... cert este ca aici se merge pe motoare ''die grosse'' :moto: ...chiar astazi pe o portziune de 15-16 kilometri am vazut 3 GOLDWINGURI!!!!!! intr-o parcare, erau oamenii la o cafelutza din filtrele avute in dotare cred... si inca fo 6-6 motoare si fo 15-16 scutere ... iar cat am mers inj orash inca fo 10 bucatzi...

 

cre' ca ne vedem pe acolo... dar din pacate voi veni cu scuteru' ... las' ca vezi tu...

 

chiar sunt curios! cand ajungi da-mi si mie un mesaj pe 015110024604

 

iar pentru ''auslanderi'' 004915110024604 (adik .ro)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai nesuferitule, sper ca esti bine in continuare si ca muncesti cu drag si spor pt motorul dorit. acum, daca nu ti-ai dat seama, incercam un "lugu lugu" pe langa tine, ca are si je un "mic" interes la matale.. MULTA CIUCALATAAAA!!! :crack: ca ciucalata de la Germany e taaatree buna, mai ales aia cu hazelnut, yummy!! :baldy: haaaaai... faci asta pt mine? :P ai grija de tine pe acolo, da? asteptam poze!

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) joeeeeeee.......in sfarsit dau si io cu okiu pe net si ce am facut...te am lovit cu geana si pe tine :P

 

bafta multa acolo in germany si sa te intorci :lol: take care si asteptam cu mare interes povesti de pe alte taramuri....

 

cand ajung cu prima ocazie in etrusco sau la alte baute fii sigur ca :crack: si in cinstea ta...

 

 

toate cele bune :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P joeeeeeee.......in sfarsit dau si io cu okiu pe net si ce am facut...te am lovit cu geana si pe tine :P

 

bafta multa acolo in germany si sa te intorci :rose: take care si asteptam cu mare interes povesti de pe alte taramuri....

 

cand ajung cu prima ocazie in etrusco sau la alte baute fii sigur ca :crack: si in cinstea ta...

toate cele bune ;)

 

Stimata DRAGUTZA IADULUI::: :) IO AM AICI O TASTATURA NEMTZEASCA SI NU PREA GASESC BUTOANELE :::DEH E SAMBATA SEARA ...bem tzuica si vin si ne uitamla filme romanesti cu bibanu...lucreaza , fumeaza , croseteaza, mai iesim la boboteaza......satelituuuu, e mare cat un bou!!! :baldy: :lol: si am multe de zis!!!

 

mai nesuferitule, sper ca esti bine in continuare si ca muncesti cu drag si spor pt motorul dorit. acum, daca nu ti-ai dat seama, incercam un "lugu lugu" pe langa tine, ca are si je un "mic" interes la matale.. MULTA CIUCALATAAAA!!! :lol: ca ciucalata de la Germany e taaatree buna, mai ales aia cu hazelnut, yummy!! :lol: haaaaai... faci asta pt mine? :peace: ai grija de tine pe acolo, da? asteptam poze!

 

 

 

notat!!! bere pentru alin , cioco pentru ''rucsacel'' ,un bmw pentru je , si mai asteptam propuneri!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

notat!!! bere pentru alin , cioco pentru ''rucsacel'' ,un bmw pentru je , si mai asteptam propuneri!!! :baldy:

alte propuneri ar fi vino naibii sa te ia un pic mai repede ca deja iti lipsim lipsa

uite de exemplu, fu ziua lu Escu si s-a cunoscut ca nu erai pa ci,

LIPSEA TOCMAI MARTIE DIN POST :crack: :P

WE MISSSSSSSSS U BA NASOLULE!!!!!

A FOST KIAR HAOS MISHTO!si pe asta l-ai ratat, a fost inclusiv cu baloane de sapun

stii ce comestibile au fost!!!!!

hai vino dracu mai repede

sau mai adreseazane si noua cate un gand ceva!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dam cartzile pe fatza... am pe sor'mea si cumnaa'miu care locuiesc aici....amandoi sunt romanashi get-beget.....eu sunt in vizita, si dca tot sunt aici mi-am propus o achizitie BMW K100 ....si pentru asta trebe sa muncesc ...dupa care vine craciunul pe care il voi petrece cu ei , iar revu' vreau in frantza...multzumit? daca mai esti sau ajungi prin zona lasa-mi un mesaj pe P.M.

NUMA BENE!! :crack:

 

 

 

Nu mai locuiesc in zona, si regret asta din punct de vedere al serpentinelor din Schwarzwald si Vogesen...dar asta-i viata :baldy: , nu poti sa le ai pe toate :lol:

Sper sa-ti gasesti BMW-ul mult visat, seria "K" este extrem de longeviva, daca a fost motorul bine ingrijit nu conteaza ca are 90.000 km.

 

Numai bene si tie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...