Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

Doi nuntasi la masa. Unul catre celelalt: - Asta e cea mai hidoasa mireasa pe care am vazut-o la o nunta!Celalalt raspunde sec:- E fata mea!- Vai, ma scuzati, nu am stiut ca sunteti tatal fetei, spuse primul. - Nu sunt tatal, sunt mama!

 

 

 

Intr-o gara, un barbat cara doi bebelusi, cate unul sub fiecare brat.Trece o femeie pe langa el si spune:- Sint asa de draguti...cum ii cheama? - Habar n-am.- Sint baieti?...fetite?...- Habar n-am. - Dar ce fel de tata esti dumneata?...- Nu sint eu tatal lor cucoana. Eu sint doar vanzator de prezervative, iar astia sint doua reclamatii...pe care le duc inapoi la firma.... "...

 

 

 

cele trei nazuinte ale barbatului: 1. sa fie asa frumos cum crede maica-sa ca e 2. sa fie asa bogat cum crede fiu-su' ca e 3. sa aiba atatea femei cat suspecteaza nevasta-sa ca are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

om fara viitor!.... auz' ca se pot castiga salare de mii de euro din jocuri...... pfffffff :angryfire:

 

 

Ce stim noi....daca nu ne uitam in oglinda....

 

are dreptate se pot castiga multi bani dar el nu are habar cu ce se manca un gamer... el joaca mult pt propria satisfactie dar nu stie ca un gamer platit de cineva trb sa testeze toate situatiile inchipuibile SI neinchipuibile intr-un joc, sa faci o singura harta de 100 de ori sa incerci sa gasesti o greseala sau orice altceva

 

Prea increzut, ca multi la varsta lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In dragoste o singura regula e valabila. Sa faci femeia fericita. Faci ceva pe placul ei, castigi puncte.

Faci ceva ce nu ii place, pierzi puncte. Nu primesti nici un punct pentru ceva la care se asteapta. Cu parere de rau, astea sunt regulile.

 

Iata un scurt ghid al sistemului de punctare:

 

INDATORIRI OBISNUITE

* Faci patul (+1)

* Faci patul, dar uiti pernuta decorativa (-1)

* Asezi patura peste cearseaful mototolit (-2)

* Iesi sa cumperi ceva pentru ea (+5)

* ..Pe ploaie (+8)

* ..Dar te intorci cu bere (-5)

* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea (+1)

* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea, dar

nu era nimic

(0)

* Te scoli din cauza unui zgomot suspect noaptea, si

era ceva (+5)

* ..Ii tragi una cu facaletul (+10)

* ..Era catelul ei (-20)

 

EVENIMENTE SOCIALE

 

* Stai alaturi de ea tot timpul petrecerii (0)

* Stai alaturi de ea un timp, dupa care mergi la o

vorba cu colega

(-2)

* ..Pe colega o cheama Tina (-10)

* ..Tina, dansatoarea (-20)*

 

* ..Tina are silicoane (-80)

 

ANIVERSARI

 

* O scoti la cina (+2)

* O scoti la cina, si nu este un club sport (+3)

* Ok, e un club sport (-2)

* Si e noaptea cu bufet suedez (-3)

* E un club sport, noaptea cu bufet suedez, iar pe fata ta sunt pictate culorile echipei preferate (-10)

 

SEARA IN ORAS

* O scoti la film (+1)

* O scoti la un film care ii place ei (+3)

* O scoti la un film care nu-ti place (+6)

* O scoti la un film care iti place tie (-2)

* ..Se numeste "Robocop" (-3)

* ..Ai mintit ca era un film despre orfani

(-15)

 

CONDITIA FIZICA

 

* Ai facut burta (-15)

* Ai facut burta, dar te antrenezi sa iti revii (+10)

* Ai facut burta si treci la camasi si pantaloni mai largi (-30)

* Spui, "Nu conteaza, si tu ai" (-8000)

 

MAREA INTREBARE

 

* Ea intreaba: "M-am ingrasat?" (-5) [Da, pierzi puncte indiferent de raspuns]

* Eziti cu raspunsul (-10)

* Raspunzi, "..Unde?" (-35)

* Orice alt raspuns (-20)

 

COMUNICARE

 

* Cand vorbeste despre problemele ei, te arati interesat (0)

* Asculti, peste 30 minute (+50)

* Asculti, peste 30 minute, fara sa te uiti la TV (+500)

* Ea isi da seama ca de fapt ai adormi

(-4000)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Two sharks, father and son were cruising through the ocean. The father spots a sinking ship and he tells the son to follow.

They get close and the father says: "Son, this is a sinking ship.Look at all those people swimming in the water. We will get something to eat if you follow what I am saying. First thing we will go around it, with just the tip of our fin out of the water". The shark son follows and they go round one time.

Then the father shark tells him: "This time we go with all the fin out of the water and when we finish going round like this, we attack and eat everybody". The shark son follows and after that they catch all the people and eat them.

The father shark is very happy with his son and tells him: " Son, you have made me very proud, you listen to me and follow my lead. One day you will be a very good shark"

- "But father", says the shark son, " why we did not catch them from the beginning and eat all of them instead of doing this nonsense with the fin out of the water"

- "Well, my son.... without shit, they taste better".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o firma, 4 tipe in birou: sefa (nu se specifica ce culoare de par) si 3 contabile: una bruneta, una roscata, si cealalta blonda.

De la o vreme, sefa pleca totdeauna mai devreme de la serviciu, sub diverse pretexte. Intr-o zi, se gandesc fetele ca daca sefa pleaca, pleaca si ele. Zis si facut, si cum a iesit sefa pe usa, hop si ele, sa profite de 2 ore libere.

 

Bruneta, merge direct la sala de fitness, profitand de faptul ca are timp mai mult sa fie in forma

 

Roscata merge la cumparaturi.

 

Blonda, ca o sotie cuminte si iubitoare, merge acasa, sa profite de 2 ore in plus langa sotul ei iubit.

Acasa, insa, dupa ce intra, aude zgomote din dormitor, si cand se uita pe furis pe usa, ii vede pe barbatu-sau si pe sefa ei. Tiptil, se strecoara afara din casa fara sa zica nimic si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul...

A doua zi, sefa iar dispare cu doua ore inainte de terminarea programului...

Celelalte vor si ele sa plece, numai blonda statea la birou.

 

- Haide, tu nu pleci?

 

- Nu, nu plec, ca ieri era cat pe ce sa ma prinda sefa!.......?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...