Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

DE DONAT S-AR MAI GASI MOTOR ,CHIAR SPORT TURING DAR SA MA IERTI E CAM OBOSIT ,ADICA E MORT IN PAPUSOI DAR PINA LA ANU CIND ZICI CA DAI DE CARNET POATE MANINCA JAR SI SE FACE BINE . DAR DE UNDE PASIUNEA ASTA PT MOTOARE,CHIAR?

eu stiu... :lol: ...habar nu am..imi plac de mor..la un film cu ghost rider am si plans.. ;) :banana: ... si cum era cu donatia? :banana: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna si bine ai venit printre noi Diana.Pune mana pe carte ca pana in martie mai e putin.La ce scoala vrei sa te duci?poate bagam o pila...

hmmm p carte ma mai uit...si de scoala..majoritatea imi recomanda tomina... :lol: akm nu stiu sigur..mai astept recomandari.... si pile :banana: ..vezi k nu uit ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita,nu trebuie sa-mi dai voie sa beau alcool,daca asta vreau sa fac.Numai de tata mai ascult din pasti in craciun :sick:

Kid... That was a joke! :burnout: Bea pana intri in coma alcoolica, i don't care. :D E ficatul tau, e viata ta, not my business. :kick:

 

(...)

Eei... am glumit! :blbl: ;) Bine ati venit, fetelor! :D

 

Vezi? Am si zis ca a fost o gluma. Asa ca chill, girl. :wink:

 

 

@mahasp1: Bine-ai venit! :yikes: Frumoasa si tu si dulaii din poza! Sa-ti traiasca! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rusine ca esti fata. ;) ..(mama ce mi-o iau daca citeste fata mea postu'. :D .)

Oricum desi tarziu...bine ai venit, si sa te vedem motorizata.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!! Ma bucur sa ma numar printre voi, fetelor motocicliste!!! :burnout:

Cred ca de mica mi-am dorit sa am un motor, si acum ca-l am parca nu m-as mai da jos de pe el.

Pacat ca mai sunt si altele de facut...

Am carnet de un an, dar numai acum invat sa merg cu motoru... si va arat cateva poze... ;)

 

 

post-14268-1164653132_thumb.jpg post-14268-1164653178_thumb.jpg

 

 

 

post-14268-1164653281_thumb.jpg post-14268-1164653331_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!! Ma bucur sa ma numar printre voi, fetelor motocicliste!!! :burnout:

Cred ca de mica mi-am dorit sa am un motor, si acum ca-l am parca nu m-as mai da jos de pe el.

Pacat ca mai sunt si altele de facut...

Am carnet de un an, dar numai acum invat sa merg cu motoru... si va arat cateva poze... :D

post-14268-1164653132_thumb.jpg post-14268-1164653178_thumb.jpg

post-14268-1164653281_thumb.jpg post-14268-1164653331_thumb.jpg

Bine-ai venit! :D

Super poze! S U P E R !!!!! :yikes: :blbl: :P

 

Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!

 

Inca o data, bine-ai venit! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mon1...welcome si tie...ne vedem la vara la intrunire la voi...

 

Pana atunci...Asfalt...acceptabil e tot ce pot cere de la vremea asta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hola!

Imi pare bine sa fac parte din acest grup de prieteni ce se mareste pe zi ce trece. ;)

 

Sunt si eu o viitoare motociclista...sper eu cat mai curand posibil....dar din pacate, nu mai devreme de primavara, si asta din diverse motive... scoala moto urmeaza sa o fac in primavara......motocicleta ar trebui sa o iau tot pe atunci sau poate mai devreme...daca reusesc sa gasesc ceea ce caut.....o motocicleta potrivita pentru o incepatoare, nici prea puternica nici prea codasa :yikes:, o motocicleta pe care sa o pot stapani cu usurintza intr-o prima faza .....daca ma puteti ajuta cu sugestii, sfaturi... :D

 

Gandul de a deveni motociclista ma batea de ceva vreme, dar de curand am avut ocazia sa vad de mai aproape aceasta lume si asta a fost .... m-am hotarat.... nu mai vreau sa fiu doar spectator! :D

 

 

Astept sfaturile voastre, ca fosti incepatori si de abia astept sa pun si eu poze cu motocicleta mea :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zouzoooo, da' mult mai scrii! :D

 

 

Bine-ai venit si bafta cu scoala si motocicleta! :D ;)

 

 

Edit: imi arata ca scrii, acum vaz ca nu mai esti pe topic. My mistake. :burnout:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...