Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Buna. Ma numesc Gabriela, am 27 de ani si nu am inca motor(il astept saptamana viitoare) si nici carnet (ma pregatesc intens ptr asta). Binenteles ca microbul motociclismului a fost transmis genetic si mie...si fratelui...si probabil o sa-l dam mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:baldy: bine ai venit Adina, sper sa ai parte de cati mai multi kilometrii cu cbrica al tau :lol: , asfalt uscat si toate cele bune :finger:

 

multumesc...de km nu ma plang!merge cbrica struna :finger:

la mai multi kilometri fara incidente!asfalt uscat!

 

sa fie! :lol:

simpatica rau.. si moto la fel :lol:

aveti grija una de alta :lol:

 

cbrica e cel mai simpatic :eek:

Frumoasa honda dar si fata, dine ai venit pe forum si cum zic si ceilalti sa aveti grije una de cealalta!

multumesc multumesc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De intrat am mai intrat...de ramas nu prea foarte multa vreme! Din ce motive? N+1! Dar totusi sa ma prezint! Kawasaki GPZ500S! Toatal Km pe 2 roti 9000! Imi iubesc GPZ-oiu! Nimic nu poate sa-l concureze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De intrat am mai intrat...de ramas nu prea foarte multa vreme! Din ce motive? N+1! Dar totusi sa ma prezint! Kawasaki GPZ500S! Toatal Km pe 2 roti 9000! Imi iubesc GPZ-oiu! Nimic nu poate sa-l concureze!

 

 

stai sau esti din bucuresti ? Mi se pare ca am mers in spatele tau de la Pta Romana - Dacia- Calea grivitei . martea trecuta

 

Daca nu erai tu...asta e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Sa ma prezint si eu. Sunt Alina, din Timisoara, 29 de ani, fericita posesoare a unui Suzuki Intruder din dec. 2006 si carnet categoria A de o luna. Sa nu ma luati la impins vagoane ca 750 cc e un motor foarte mare pt. mine...contactati-l pentru asta pe Res_Q, mandrul meu sot, care m-a convins s-o cumpar pentru ca n-o sa-mi para rau. Sincer vorbind a avut dreptate. :D Oricum deocamdata conduc cu maxima atentie si mereu insotita de el si de Franky (motorul sotului).

Bine v-am gasit si ne mai vorbim si poate chiar vedem pe la intruniri.

 

Poze pun la topicul aferent ca sa n-o zbarcesc inca din prima zi cand am intrat pe forum cu userul meu :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Ma numesc Miki, mandra (proaspata ) posesoare de gs 500.

Sunt din Bucuresti si....cam atat. Aaa am 29 de ani.

 

Buna.

Ma numesc Miki, mandra (proaspata ) posesoare de gs 500.

Sunt din Bucuresti si....cam atat. Aaa am 29 de ani.

P.S: ma face si pe mine cineva membra?

Editat de micisoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Ma numesc Miki, mandra (proaspata ) posesoare de gs 500.

Sunt din Bucuresti si....cam atat. Aaa am 29 de ani.

P.S: ma face si pe mine cineva membra?

 

Salut,

 

Membra din ce-am inteles va fac "the administreitars"

 

Am vazut ca ai GS 500.

Uite asta e forumul nostru, al celor multi posesori de asa ceva:

/index.php?showtopic=16082

 

Asteptam poze cu achizitia ta. Si multe :D

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,corina! Si bine ai venit, sunt si eu o incepatoare ca si tine ,dar partea buna la u e k mai ai putin pana s poti da de permis :agree:, yo mai am vreo 2 anisori :crack: , da de ata ete, toate la timpul lor, m-am uitat putin la profilul tau si am obs o poza tare frumoasa cu tine, esti simpatica rau :welcome:

Ms :thanks: .Acum am si motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de fete.... :welcome:

salut,salut!

eu sunt cristina (29,bucuresti) si am examen pe 25, adica.....in 4 zile :agree:

motocicleta tre sa vina duminica, abia astept sa o ....vad, momentan! sper ca am facut o alegere buna cu bmw650cs dpdv tehnic, aspectul m-a atras de vreo 3 ani incoace :D

toate bune si nebune, sper sa trec sala :crack: ...........ma duc sa invat noul cod rutier! :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de fete.... :welcome:

salut,salut!

eu sunt cristina (29,bucuresti) si am examen pe 25, adica.....in 4 zile :funny:

motocicleta tre sa vina duminica, abia astept sa o ....vad, momentan! sper ca am facut o alegere buna cu bmw650cs dpdv tehnic, aspectul m-a atras de vreo 3 ani incoace :D

toate bune si nebune, sper sa trec sala :agree: ...........ma duc sa invat noul cod rutier! :thanks:

 

BMW 650?

 

Te urasc! :crack:

 

Wellcome. Bafta la examen si sa o stapanesti sanatoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de fete.... :welcome:

salut,salut!

eu sunt cristina (29,bucuresti) si am examen pe 25, adica.....in 4 zile :agree:

motocicleta tre sa vina duminica, abia astept sa o ....vad, momentan! sper ca am facut o alegere buna cu bmw650cs dpdv tehnic, aspectul m-a atras de vreo 3 ani incoace :D

toate bune si nebune, sper sa trec sala :crack: ...........ma duc sa invat noul cod rutier! :thanks:

 

Ai facut o alegere foarte buna. S-ar putea sa trebuiasca sa-i schimbi cam des cureaua de transmisie, dar in rest e beton.

Rugaciune: schimba-ti avatarul ca creezi confuzii. E identic cu al lui booboo...

Spor la invatat si bafta la examen.

Editat de Hai-Hui
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de fete.... :welcome:

salut,salut!

eu sunt cristina (29,bucuresti) si am examen pe 25, adica.....in 4 zile :agree:

motocicleta tre sa vina duminica, abia astept sa o ....vad, momentan! sper ca am facut o alegere buna cu bmw650cs dpdv tehnic, aspectul m-a atras de vreo 3 ani incoace :D

toate bune si nebune, sper sa trec sala :crack: ...........ma duc sa invat noul cod rutier! :thanks:

 

 

Dude you must be tall

Anyway

Super motocicleta, foarte buna alegere, uelcom tu za club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut o alegere foarte buna. S-ar putea sa trebuiasca sa-i schimbi cam des cureaua de transmisie, dar in rest e beton.

Rugaciune: schimba-ti avatarul ca creezi confuzii. E identic cu al lui booboo...

Spor la invatat si bafta la examen.

Cand am citit ultimele pagini din topic si am vazut avatarul, am crezut ca am raspuns si nu mi-aduceam aminte. :welcome: Anyway, intr-adevar, avatarul creeaza confuzii, dar eu nu renunt la el ca-l am de atata timp. :thanks:

Deci sa-l schimbe ea! :funny: No ofence, @mimimi. :D Felicitari pt BeMWeu, e frumos tare, si mie imi place la nebunie, dar in cazul meu, BMW F650 e utopie. :agree: (Cunoscatorii "cunoaste").

Sa-l stapanesti sanatoasa si fara evenimente! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shit!!!! sorry!!!! n-am vrut, n-am stiut!!! eu abia am venit!!!

asta e avataru meu de pe messenger.......si bubu e numele de cod al terrei, pittbula mea (cea mai frumoasa)

schimb poza maine la birou, scuze booboo :D ...tre sa ne cunoastem, avem deja 2 lucruri in comun :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicleta mi-a gasit-o un amic (face asta de o viata) in germania, are 1900 km, din 2004, cu toate optiunile, a fost moto de showroom si m-a costat 3900 de euro.....nu mi se pare mult si cred ca am avut super noroc - tipul pleca in germania dupa o duba; am vorbit cu el duminica, luni a gasit-o, am dat ok-ul si banii, miercuri a plecat dupa ea :D

o sa ma uit la ea pana schimb permisul...daca nu iau examenul, ma sinucid in direct pe otv!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shit!!!! sorry!!!! n-am vrut, n-am stiut!!! eu abia am venit!!!

asta e avataru meu de pe messenger.......si bubu e numele de cod al terrei, pittbula mea (cea mai frumoasa)

schimb poza maine la birou, scuze booboo :welcome: ...tre sa ne cunoastem, avem deja 2 lucruri in comun :thanks:

Chill! N-a murit nimeni din asta! :D Bine-ai venit! Asteptam poze cu calutul tau nemtoi! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati facut o fixatie pentru pisici. :welcome: Bine ca sunt alergica. :thanks:

 

mimimi, ca sa te enervezi si mai tare, pe forumul vecin, lascarica adica Isa are noul tau avatar.

Eu zic sa-ti pui o poza cu tine, asa esti sigura ca e unica si vor fi si baietii incantati.

 

:D

 

Wellcome again si te asteptam pe strazi cu frumusetea aia de motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

......examenul a fost, de fapt, foarte usor......

de azi mai suntem 3 motocicliste pe shosele, sau pe langa ele (de fapt, de azi intr-o saptamana) :lol:

am avut o discutie aprinsa cu un onanist transpirat azi, intre probe; l-am convocat intr-o luna in poligon sa vedem daca fetele sunt bune doar la cratitza

 

succes fetelor ce urmeaza sa treaca prin examen (daca deschideti cartea cu pricina o data, intrati in sala fara teama) !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :wink: :lol:

......examenul a fost, de fapt, foarte usor......

de azi mai suntem 3 motocicliste pe shosele, sau pe langa ele (de fapt, de azi intr-o saptamana) :lol:

am avut o discutie aprinsa cu un onanist transpirat azi, intre probe; l-am convocat intr-o luna in poligon sa vedem daca fetele sunt bune doar la cratitza

 

succes fetelor ce urmeaza sa treaca prin examen (daca deschideti cartea cu pricina o data, intrati in sala fara teama) !!!

 

Felicitari!

 

:moto:

Poate va vedem si noi la intalnirile fetelor de joi. Pe motoare sau pe langa motoare :lol:

Daca vrei sa te sustinem impotriva transpiratului din poligon, doar spune, desi nu cred ca merita. E inutil sa-ti bati capul.

 

ps: Cred ca avatarul asta nu il mai are nimeni. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

 

Chiar acum citeam niste topicuri mai vechi despre intalnirea de joi :lol:

 

Tre' sa fie foarte misto....dar cred ca pe mine pe motor ma veti vedea ....mai incolo

Cand mi-a spus instructorul sa ma intorc miercuri in poligon pe moto... :wink: .....dorobanti....ilioara....dorobanti....ziua....intr-o miercuri... :lol:

 

in poza e fata mea....alergica si ea la pisici... :D ....si eu la fel, am descoperit la 19 ani ca ''pneumoniile'' repetate erau de fapt reactii alergice :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma prezint neaparat, ca oricum ma vedeti prin trafic! :moto:

 

Si am si eu o problema cu tema asta, am inteles ca e vb de ,,fete cu motociclete'', nu de ,,fete pasagere ce se schimba odata pe saptamana de pe sa'' !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma prezint neaparat, ca oricum ma vedeti prin trafic! :rock:

 

Si am si eu o problema cu tema asta, am inteles ca e vb de ,,fete cu motociclete'', nu de ,,fete pasagere ce se schimba odata pe saptamana de pe sa'' !!

Ce a dreaq esti :moto:) lasa-le ma shi p ele, e trendy sa te plimbi cu casca in mina:)....stii tu cine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :rock: :wink:

......examenul a fost, de fapt, foarte usor......

de azi mai suntem 3 motocicliste pe shosele, sau pe langa ele (de fapt, de azi intr-o saptamana) :lol:

am avut o discutie aprinsa cu un onanist transpirat azi, intre probe; l-am convocat intr-o luna in poligon sa vedem daca fetele sunt bune doar la cratitza

 

succes fetelor ce urmeaza sa treaca prin examen (daca deschideti cartea cu pricina o data, intrati in sala fara teama) !!!

 

Bey, nu sunteti singurele care au dat ex. pe 25.06.2007 au mai fost si baieti. Hai sa ne stapanim cu bine permisele si motoarele...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...