Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma................ tu mai vrei pe autostrada

noaptea cu ceata

 

ti.a placut nebunule pe la 140 de se dadeau masinile pe prima banda cand treceau satanistii pe langa ei :P

 

 

 

SATANISTULE!!!!!!!!!!!!!!!!

UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SATANISTULE!!!!!!!!!!!!!!!!

UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :friends:

 

 

nenea nenea

 

eu sunt violatorul de babe

 

si tu ciocu mic pana nu pui anvelope noi pe motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dada...intrati pe privat ca s-a sesizat "care police" si poate va luati o amenda!!!!

 

Ce facusi bre ?? :laugh: ? te-ai invelit cu mobra ?? ti-era somn si-ai tras pe stanga ??

oof-ooooooooofff !

 

bine ca n-ai patit nica !

 

*tui* mama masii de asfalt...

.

.

.

ferataniile ?...de la polski..baieti buni..www.holan.pl

 

Ce sa faci bre, daca nu sti sa iei curbile!!!

Incearca cu un Dakar!!!!!! :P

 

Deci: nu ne intereseaza!

Treceti si voi pe PM. :)

Editat de taxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma Angi ca in cazul modelului de la touratech a trebuit sa indrept un crash bar indoit la o cazatura (un amic cu mobra sa)

Din cazatura a rezultat indoirea catre carena si spargerea carenei.

De-asta am apreciat modelul cu 3 puncte de prindere.

 

 

Scuze daca fiarele astea nu sunt la capitolul tehnice.

Pe bune...unde sa postez ?

 

 

Fiarele tale intra la tehnice :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ar fi o idee asa rea ca topicul asta sa ramana doar pentru tehnice.

 

 

 

De acord, dar in decursul timpului pe acest topic au mai fost chestii asemanatoare si din partea ta,

si nu cred ca cineva a zis ceva.

Raule!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ar fi o idee asa rea ca topicul asta sa ramana doar pentru tehnice.

 

uuuuupss asta nu stiam! mii de scuze ca am postat, am crezut ca topicul asta e pt f650gs-uri si "strangem gasca?" :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuuuupss asta nu stiam! mii de scuze ca am postat, am crezut ca topicul asta e pt f650gs-uri si "strangem gasca?" :laugh: :P

 

Mai, a mai fost discutia asta. Ideea era ca poate sunt unii care n-au chef sa citesca toate "prostiile" si vor doar chestii utile. Propunerea era sa lasam aici doar tehnice si pe alte topicuri restul discutiilor.

Normal ca fiecare face ceea ce doreste. Era doar o idee.

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar asa e! Exact la asta ma gandeam si eu aseara cand am citit postul tau - ce naiba se intampla cu cadrul ala daca ai niste crash bar-uri tapene si cazi pe ele. Sincer prefer sa sparg o carena decat sa indoi cadrul.

 

Si apropo de indoit - voua nu vi se indoaie ghidonul la cazaturi? :laugh: Eu am luat o tranta o data si nu am mai avut ce sa indrept la ghidon, era praf... am mers cu el stramb o saptamana si la franare avem niste senzatii f tari.

 

3 carcotasi ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac antrenament pentru la vara. iarna ma antrenez cu vin fiert pentru ca la vara sa dau examen cu bere. dar tre sa las cheile la sefu de partid Dominator72 la vara cand dau examen, ca de nu iar imi rup manetele si semnalizarile prin santuri. la viteza n-am probleme. mai rau e cand opresc langa un sant, cad precum mutu in careul advers...

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac antrenament pentru la vara. iarna ma antrenez cu vin fiert pentru ca la vara sa dau examen cu bere. dar tre sa las cheile la sefu de partid Dominator72 la vara cand dau examen, ca de nu iar imi rup manetele si semnalizarile prin santuri. la viteza n-am probleme. mai rau e cand opresc langa un sant, cad precum mutu in careul advers...

:) Ca tot a venit vorba de chei, abia astept sa vad saptamana viitoare cum se-nvarte cheia in XR-ul tau :crack: Si-o sa vad eu, tot atunci, ce procese-verbale ai incheiat tu la fiecare sedinta la care ai participat de unul singur si, in in plus, vreau sa vad ce ai invatat la capitolul vin fiert in sezonul friguros!! :)

 

Multumesc de intampinare! Serios?! hmmm...pana acum nu am avut decat 2 baieti pasageri :P (unul de 90 si ceva kg si altul de vreo 60 si ceva).

 

Eu una ies si acum cu motorul...vremea inca mai permite.

Chiar asa: diseara incepand cu ora 20 in Bikers Otopeni va fi un party de mos nicolae. Asa ca poate ne vedem pe acolo pentru cine vrea si poate.

N-am retinut cu care dintre pasageri erai, dar parca aveai loc lejer pe sea in fata...

 

Si eu as iesi cu motorul, dar fata-i nu-i permite. In orice caz, la petrecerea de la Biker's n-am putut onora cu prezenta din motive obiective (cu toate "impotrivirile" pasagerei). Apropos, streapteas-ul masculin a fost de calitate? :laugh:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Ca tot a venit vorba de chei, abia astept sa vad saptamana viitoare cum se-nvarte cheia in XR-ul tau :crack: Si-o sa vad eu, tot atunci, ce procese-verbale ai incheiat tu la fiecare sedinta la care ai participat de unul singur si, in in plus, vreau sa vad ce ai invatat la capitolul vin fiert in sezonul friguros!! :)

 

 

pai domnu' Sebi...xr ul nu are cheie.de aia e atat de usor ca bicicleta :P tre sa dai la kick starter omule si te pun fara cizme de enduro. serios ca am arat gradina cu el la propriu. cu un tractor nu o facea asa.

apai cu vinul...ai de mine ca parca e sirop de tuse :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tii doamnie ce fain s-au dat aia :)

 

As merge si eu sa vad ce-i p'acolo... azi am fost nevoit sa sar peste :crack: Am impresia insa ca va ploua sau macar picura... acu noaptea am venit pe o ploicica d'aia marunta si enervanta.

 

Which reminds me: prima tura pe asfalt ud... face minuni la incredere. :P

Eu din pacate nu mai merg azi pentru ca ploua...nu ca mi-ar fi frica sau ceva, caci am mii de km pe ploaie dar e neplacut.

Azi ar merge un vin fiert in casa, la caldurica :laugh:

 

hai ca pana la urma merg :) a iesit soarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va dati seama ca s-a transformat topicul in CHAT? Pentru asa ceva puteti deschide topic separat.

Presupun eu, ca aici ar mai vrea unii altii sa gaseasca informatii relevante despre model, nu ceea ce a aparut de cateva zile.

 

Doar un repros amical.

care e problema? iti cotizeaza cineva tie ca sa scrie aici?

tot amical reprosul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da :D

aveai emotii :) :laugh: :P

 

oare cum merge slr ul pe transalpina? adevarul ca dupa chopperul antenuzei nu m-am putut tine. de fapt am si cazut incercand sa o prind prin padure :what:

scrie pe motoreta mea cu markerul data pe scarita rupta. data cand am cazut incercand sa o prind pe antenuza...nu-s io slab. e talentata fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...