Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raspunsul: foarte bine. Am niste prieteni tot cu SLR ce au facut transalpina anul asta. Trebuia sa merg si eu, dar ... am stat pe bara 1 luna din cauza unui accident... :) :D E singurul lucru pe care il regret pe anul asta, ca nu am apucat sa fac Transalpina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi le-ati bagat la iernat?!

A mea functioneaza tot anul........aaaaa,:D de motoare intrebai? Nu, eu astept sa vina iarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea functioneaza tot anul........aaaaa,:D de motoare intrebai? Nu, eu astept sa vina iarna.

:) bre eu is mica, nu am voie sa ma gandesc la prostii :laugh:

Eu mai merg, nu zilnic ca anul trecut, dar cand e soare afara ies...Cat timp is peste 5 grade mai ies. Anu trecut am mers si pe -9 grade, dar eram mai mica si mai... nebunatica (nush la ce va gandeati voi :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D bre eu is mica, nu am voie sa ma gandesc la prostii :)

Eu mai merg, nu zilnic ca anul trecut, dar cand e soare afara ies...Cat timp is peste 5 grade mai ies. Anu trecut am mers si pe -9 grade, dar eram mai mica si mai... nebunatica (nush la ce va gandeati voi :laugh: )

apai noi seara la foc pe transalpina sau pe unde mergem, spunem bancuri cu prostii, bem alcoale, tu ce te faci daca esti mica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai noi seara la foc pe transalpina sau pe unde mergem, spunem bancuri cu prostii, bem alcoale, tu ce te faci daca esti mica?

invat! :)

Ia intreaba-l pe Christian din Selimbar (Speedy cum ii spun sibienii), cate bancuri cu prostii si povesti deocheate mi-o spus de cate ori am fost la el :D

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

invat!

Ia intreaba-l pe Christian din Selimbar (Speedy cum ii spun sibienii), cate bancuri cu prostii si povesti deocheate mi-o spus de cate ori am fost la el

 

pai stie multe k-wolf. sa te mai duci sa te mai invete :) io l-am invatat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oaiiiii ce te-o prostit!... :)

Acuma asta ie... ma dau si io cu ce am. Vin la tine in clubu tzapitzilor cu domi :laugh:

 

Voi le-ati bagat la iernat?!

Upss...

E un pic mai comod sa merg cu masina pe vremea asta. Si un pic mai sanatos, la ce gume vechi si mancate am pe motor... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot e bine ca se aduna si gagice in gasca. mai sa stii ca de la fete pe motor am invatat multe pana acum. ca io eram asa mai emotiv :)

 

vezi Ravenitzo ca motorul tau e pt. a merge cu noi prin zone superbe. asa ca stai aici ca iti e bine :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat engine-guard-ul . Va dati seama cit sunt de mindru ca am ajuns sa iau piese de la magazinul Harley-Davidson :)

da' si mai mindru sunt ca o sa am engine-guard.

 

 

Am scris aproape in acelasi timp :P

 

Serban de unde ai cumparat Protectia motorului?

Te iei dupa mine si nici macar nu esti atent la ce zice omul...hai recunoaste: ce urmaresti tu defapt?! :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, eu nu iti cer poze! Doar te rog sa iti lasi motoru acolo unde l-am tot vazut toamna asta, sa trec sa-l vada si ochiu meu. :laugh: Promit ca-i fac io pozele sa le pun aci :laugh:

Gasesc locul ocupat ca am inceput sa vin mai tarziu la munca si il parchez pe stradutza, tot pe trotuar dar in fatza firmei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te ma, ca era locu liber fix pe coltz, langa stalp L-ai bagat acolo intre masini de nici cu macaraua nu-l scoti. Deh, asa cum e el, il stiu io (cu sau fara chiloti pe frunce), dar vreau sa-l vad cu fiare pe burtica :laugh:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat engine-guard-ul . Va dati seama cit sunt de mindru ca am ajuns sa iau piese de la magazinul Harley-Davidson :laugh:

da' si mai mindru sunt ca o sa am engine-guard.

serbane dar chilotii aia din poza tot nu s-au uscat inca? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai inteles corect.

Sunt convins ca vei gasi cea mai potrivita solutie. Si spun asta pentru ca am dovezi care arata ca femeile, uneori fara sa stea pe ganduri, aplica cele mai bune rezolvari tehnice unor probleme care de cele mai multe ori ii blocheaza pe barbati. Si ca vorbele sa nu ramana fara sa sustinerea faptelor, va rog sa priviti aici: solutiile femeilor care rup gura barbatilor (nu femeile rup gura barbatilor, ci solutiile lor :laugh: )

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convins ca vei gasi cea mai potrivita solutie. Si spun asta pentru ca am dovezi care arata ca femeile, uneori fara sa stea pe ganduri, aplica cele mai bune rezolvari tehnice unor probleme care de cele mai multe ori ii blocheaza pe barbati. Si ca vorbele sa nu ramana fara sa sustinerea faptelor, va rog sa priviti aici: solutiile femeilor care rup gura barbatilor (nu femeile rup gura barbatilor, ci solutiile lor :laugh: )

Vai cat am putut sa rad :laugh: Sper sa iau atunci decizia cea mai buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nici eu nu cred ca o sa vin cu motorul, m-am saturat sa imi ridic bluzele gen fusta sa nu se vada din geaca, sa merg cu cizmele elegante pe moto :laugh:

 

Da, masca aia e super si deja imi sta capu numai la ea...problema e cu banii...

 

Ce peisaje...super!!! e de dat cu endurica :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...