Sari la conținut

Ultima Sansa De Revelion in Afara Bucurestiului.


myando
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum sa explic si pozele. Parca imi placea mai mult cand se puneau pozele una cate una.

 

1 Apare Schvarti ma mir ca nu i se vede si biberonul cu vin de care nu s-a dezlipit toata perioada

2 Hellbiker + Valerica

3 Maxul cu Pedala - reclama la colgate

4 Nae ii da lectii lui Mad Max, sau invers?

5Hellbiker-moment de mare onoare. Silverpistons l-au invitat sa recite o poezie de care cica nu se despart nicaieri.

6 Raj - tobosarul nostru

6,7,8 - Eu si Irascibilul

9 Gazdele noastre care ne-au suportat, ungurienii

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mah, ca mai merge nepra lui orestte ;)

 

 

 

 

Merge mah.Si inca bine.

Asta pentru ca il are mecanic pe Mad Max :ok:

 

 

Off topic:Bah revolutionaru' lu' peshte prajit, ce dreaq ti-ai pus comunistu' ala acolo???Vrei sa te intorci inapoi in comunism????? :peace: Si mai are si pentagrama pe basca :) :D :)

Editat de hell biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

Off topic:Bah revolutionaru' lu' peshte prajit, ce dreaq ti-ai pus comunistu' ala acolo???Vrei sa te intorci inapoi in comunism????? :peace: Si mai are si pentagrama pe basca :) :D :)

 

 

Hmm... comunist? Mai bine ai mai citi ceva despre idealism si ideologii, despre crestinism si religii, un Eliade un ceva poate mai afli cate ceva . Comunismul a fost si este si v-a fi doar o metoda politica cretina dar sa nu aruncam cu caca in idei si nici in putzinii indivizi care le-au avut , chiar daca exista tricouri cu X purtand o stea roshie. Sa nu confundam ideile cu cretinii care le-au folosit ca sa subjuge masele de netotzi si nerozi dornici de o viatza mai buna. Uita-te pe niste carti de calitate ( lasa formatul electronic pentru americani) si

daca te tzine mai stam de vb pe tema asta. Incearca sa vezi omul din spatele simbolurilor si aici nu e vb de CheGuevara ci de altii la care nici nu te-ai gandit vreodata. ;)

 

Spor la citit!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm... comunist? Mai bine ai mai citi ceva despre idealism si ideologii, despre crestinism si religii, un Eliade un ceva poate mai afli cate ceva . Comunismul a fost si este si v-a fi doar o metoda politica cretina dar sa nu aruncam cu caca in idei si nici in putzinii indivizi care le-au avut , chiar daca exista tricouri cu X purtand o stea roshie. Sa nu confundam ideile cu cretinii care le-au folosit ca sa subjuge masele de netotzi si nerozi dornici de o viatza mai buna. Uita-te pe niste carti de calitate ( lasa formatul electronic pentru americani) si

daca te tzine mai stam de vb pe tema asta. Incearca sa vezi omul din spatele simbolurilor si aici nu e vb de CheGuevara ci de altii la care nici nu te-ai gandit vreodata. :peace:

 

Spor la citit!

 

 

Sa nu ne aruncam asa usor la jigniri.Omul ma cunoaste si nu ma deranjeaza cu nimic ce a scris,era o gluma.

 

 

 

 

Iar v-a fi se scrie de fapt "va fi"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valuri...valuri ... valuri

 

Ce e val, ca valul trece :peace:

 

Apropos, deci cum a fost ? Locatie, gazde, chestii, trestii, socoteli ? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se povesteste la o bere mah,in scris pe forum isi pierde din farmec.Si apoi ... trebuia sa fii acolo,nu? :D

 

 

De parca n-ai sti ca fata a lucrat de Revelion :ok:

 

 

N'am scris la plural :peace:

Las'ca ne vedem la o bere si povestim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu ne aruncam asa usor la jigniri.Omul ma cunoaste si nu ma deranjeaza cu nimic ce a scris,era o gluma.

Iar v-a fi se scrie de fapt "va fi"

 

Ai dreptate cu "va fi" dar NU MA BAG IN DISCUTIA VOASTRA SI NU MA INTERESEAZA DE DE CAT TIMP VA CUNOASTETI. IDEEA E CA NU TE APUCI SA VB. DESPRE NISTE CHESTII DE IDEOLOGIE INAINTE DE A CUNOASTE CAT DE CAT UNELE LUCRURI. ... ORICUM NU VETI INTELEGE DAR ASTA NU INSEAMNA CA AVETI DREPTATE SAU CA ATI PRICEPUT SI NICI CA PINK FLOYD-UL E UNIVERSAL VALABIL ASA CUM SPUNEA ODATA UN TZARAN. :peace: IN FINE...FIECARE POATE INTERPRETA DAR NU NEAPARAT VA INTELEGE.

 

HAI PA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate cu "va fi" dar NU MA BAG IN DISCUTIA VOASTRA SI NU MA INTERESEAZA DE DE CAT TIMP VA CUNOASTETI. IDEEA E CA NU TE APUCI SA VB. DESPRE NISTE CHESTII DE IDEOLOGIE INAINTE DE A CUNOASTE CAT DE CAT UNELE LUCRURI. ... ORICUM NU VETI INTELEGE DAR ASTA NU INSEAMNA CA AVETI DREPTATE SAU CA ATI PRICEPUT SI NICI CA PINK FLOYD-UL E UNIVERSAL VALABIL ASA CUM SPUNEA ODATA UN TZARAN. :peace: IN FINE...FIECARE POATE INTERPRETA DAR NU NEAPARAT VA INTELEGE.

 

HAI PA!

 

 

Bai nene,ai luat'o pe aratura.Ti'o fi atins omul vreo coarda sensibila,dar reactionezi aiurea rau.A fost o gluma,atata tot,In ceea ce priveste ideologii si cunostinte cred ca George iti poate da lectii.

 

 

 

Si inca ceva: legat de semnatura - sti se scrie de fapt "stii"

 

 

O zi buna si scuze daca te'am deranjat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene,ai luat'o pe aratura.Ti'o fi atins omul vreo coarda sensibila,dar reactionezi aiurea rau.A fost o gluma,atata tot,In ceea ce priveste ideologii si cunostinte cred ca George iti poate da lectii.

Si inca ceva: legat de semnatura - sti se scrie de fapt "stii"

O zi buna si scuze daca te'am deranjat!

Ok, a fost o gluma intre voi.Apropo de scris, daca e sa o luam asa... la sfarsitul propozitiei se pune punct, iar dupa virgula si urmatorul cuvant se lasa spatiu.....( e absurd sa te legi de astfel de rahaturi, care pot tine de neatentie).In ceea ce priveste ideologia cred ca si "mama" poate da lectii in domeniu :peace:

Daca vrea George putem sa vorbim, nu ma deranjeaza.

 

O seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, a fost o gluma intre voi.Apropo de scris, daca e sa o luam asa... la sfarsitul propozitiei se pune punct, iar dupa virgula si urmatorul cuvant se lasa spatiu.....( e absurd sa te legi de astfel de rahaturi, care pot tine de neatentie).In ceea ce priveste ideologia cred ca si "mama" poate da lectii in domeniu :peace:

Daca vrea George putem sa vorbim, nu ma deranjeaza.

 

O seara buna.

 

 

Tocmai asta e faza:ca nu vrea! sic!

 

Si:o virgula sau un spatiu lasat aiurea tin intr'adevar de neatentie.Un plural sau o conjugare aiurea tin de altceva :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta e faza:ca nu vrea! sic!

 

Si:o virgula sau un spatiu lasat aiurea tin intr'adevar de neatentie.Un plural sau o conjugare aiurea tin de altceva :peace:

Unde e pluralul ala?La "va fi "era forma a viitorului, iar la "sti" tinea de conjugare, daca ma crezi atat de imbecil.Si cum stam cu pluralul???Sau era un fel de ironie?

Si tot de altceva tin cele ": " dupa "si" cand nu este o enumerare.Nu crezi?

 

Noapte buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e pluralul ala?La "va fi "era forma a viitorului, iar la "sti" tinea de conjugare, daca ma crezi atat de imbecil.Si cum stam cu pluralul???Sau era un fel de ironie?

Si tot de altceva tin cele ": " dupa "si" cand nu este o enumerare.Nu crezi?

 

Noapte buna.

 

 

O dai aiurea in gramatica si n'ai dreptate.Nu te cred imbecil,nu te cred nicicum,faza cu pluralul nu se referea strict la tine,era doar un exemplu de greseala care nu tine de neatentie.Nu iti contest cunostintele in ale gramaticii,dar la faza cu ":" dupa "si" ai cam dat'o in bara.Mergi la doamna de gramatica si verifica daca am scris corect sau nu.

 

 

O zi buna si hai sa terminam balamucul asta care nu are nici o finalitate.(poate doar de a ma face sa ma simt bine :ok: ).

 

Scuze pt offtopic,dar e placerea mea. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica cum " unde dreaq sunt dintii lu' Pedala?" :peace:

in primul rind doresc sa iti multumesc ca mi-ai scrins numele cu litera mare da se scrie si cu 2 de l si se pronunta cu accent lung pe primul a

la care dinti te referi ca m-ai indus in eroare puternica :ok:

dreaq ce se traduce ca iu cred ca ai vrut sa spui dreacku

 

 

sper sa primesc foarte curind explicatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@SPIRE>

 

ZERO. Hai sa nu porcaim topicul asta.

 

UNU. Daca te uitai bine la avatarul meu si la semnatura iti dadeai seama ca stiu si io cate ceva despre ideologii,idealuri si crestinism bai trompeta.

 

DOI. Il cunosc pe IRASCIBIL.

 

TREI. Te-ai bagat fix CA MUSCA IN KOOROO CALULUI.

 

PATRU. Cred ca nu te apuci acuma sa faci caz in topicul asta ca te-am facut trompeta.

 

CINCI. GATA!!!!!!!!! nu mai raspund la provocari.

 

SASE. Da!?!?!? BINE. ("pur le coneseur" na)

Editat de hell biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...