Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Am culcat putin motorul saptamana trecuta si drept urmare am indoit putin ghidonul :) (aveam in plan sa il schimb dar nu asa de repede)

Intrebarea mea este: Are cineva un ghidon ce sa se potriveasca pe un vn 750 de vanzare? Daca da, la ce pret?

Vazusem ceva interesant pe un Virago anul trecut de la LSL (in forma de "pescarus" daca pot sa ii spun asa......) si tare mas cam orienta catre LSL

PS: Nu stiu ce grosime am nevoie, dar trebe sa fie similara cu cea a ghidonului din stoc de pe vn 750 ca sa nu fiu nevoit sa mai cumpar si alte accesorii:D

 

Daca stiti si siteuri de unde ati mai comandat si voi sunt deschis la comandat de pe net. Astept propuneri si oferte cu bratele deschise :D

 

Multam! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde sa postez.asa ca incerc aici

 

am nevoie de acel contact,chestie,de la maneta de frana,pentru ca al meu lipseste.si nu am stop cand actionez frana fata.e pentru un suzuki savage.banuiesc ca merge mai orice.

 

contra cost,evident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

nu are cineva un ghidon de donat ? de 21-22 ... mar interesa ceva inalt pt. un chopperele aprilia classic :cheers: vreau sa il schimb ca asta de pe el i cam mancat de rugina si arata tare Ratbike

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
donez:

cauciuc spate Dunlop D401,150/80/16" uzura 60%.

ciocate Sancho maro,marime 44,in stare bunicica.

 

 

salut!ai poze cu ciocatele?

Editat de oz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Am dat in debara peste un filtru de ulei pentru Yamaha Virago 250 (Mann MH67), un filtru de aer improvizat din burete, un gat de admisie si un cablu de acceleratie pentru acelasi model.

Gatul de admisie se defineste ca fiind un "y" de cauciuc, care duce de la carb la cilindri, posesorii de Virago de 250 vor intelege. Nu e nou, e reconditionat cu silicon, dar e folosibil.

Filtrul de aer e facut de necesitate din burete pentru filtre de scuter, a fost folosit de la dezmembrarea unuia vechi la curatare pana a venit comanda cu cel nou.

Cablul de acceleratie in schimb e nou, OEM, si e cel de retur (revenire...cum s'o zice). Tinand cont ca am dat ceva bani pe cablu, as prefera ca aceasta "donatie" sa se interpreteze ca "schimb" pe vreo doua beri :hurt: . Cine vrea restu' le ia si fara bere.

Prefer sa incerc sa le dau cuiva din capitala, mi-e mai comod decat posta/curieri. Pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gatul de admisie se defineste ca fiind un "y" de cauciuc, care duce de la carb la cilindri, posesorii de Virago de 250 vor intelege. Nu e nou, e reconditionat cu silicon, dar e folosibil.

 

Salve! Ma intereseaza pe mine cauciucul ala dintre cilindrii. Daca nu-i prea mare deranjul, te-as ruga sa-l pui la un curier rapid cu plata la destinatie. In caz de raspuns afirmativ, trimit datele prin P.M.

Multam fain, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Ma intereseaza pe mine cauciucul ala dintre cilindrii. Daca nu-i prea mare deranjul, te-as ruga sa-l pui la un curier rapid cu plata la destinatie. In caz de raspuns afirmativ, trimit datele prin P.M.

Multam fain, Nick.

 

...ai PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
donez:

cauciuc spate Dunlop D401,150/80/16" uzura 60%.

ciocate Sancho maro,marime 44,in stare bunicica.

daca mai ai cauciucul da-mi te rog un semn si te scap imediat de el.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat in debara peste un filtru de ulei pentru Yamaha Virago 250 (Mann MH67), un filtru de aer improvizat din burete, un gat de admisie si un cablu de acceleratie pentru acelasi model.

Gatul de admisie se defineste ca fiind un "y" de cauciuc, care duce de la carb la cilindri, posesorii de Virago de 250 vor intelege. Nu e nou, e reconditionat cu silicon, dar e folosibil.

Filtrul de aer e facut de necesitate din burete pentru filtre de scuter, a fost folosit de la dezmembrarea unuia vechi la curatare pana a venit comanda cu cel nou.

Cablul de acceleratie in schimb e nou, OEM, si e cel de retur (revenire...cum s'o zice). Tinand cont ca am dat ceva bani pe cablu, as prefera ca aceasta "donatie" sa se interpreteze ca "schimb" pe vreo doua beri ;) . Cine vrea restu' le ia si fara bere.

Prefer sa incerc sa le dau cuiva din capitala, mi-e mai comod decat posta/curieri. Pace!

salut ! ma intereseaza filtrul de ulei si cablul de acceleratie pt virago 250. cu berea nu stiu cum facem ca sunt din cluj! mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Am dat in debara peste un filtru de ulei pentru Yamaha Virago 250 (Mann MH67), un filtru de aer improvizat din burete, un gat de admisie si un cablu de acceleratie pentru acelasi model.

Gatul de admisie se defineste ca fiind un "y" de cauciuc, care duce de la carb la cilindri, posesorii de Virago de 250 vor intelege. Nu e nou, e reconditionat cu silicon, dar e folosibil.

Filtrul de aer e facut de necesitate din burete pentru filtre de scuter, a fost folosit de la dezmembrarea unuia vechi la curatare pana a venit comanda cu cel nou.

Cablul de acceleratie in schimb e nou, OEM, si e cel de retur (revenire...cum s'o zice). Tinand cont ca am dat ceva bani pe cablu, as prefera ca aceasta "donatie" sa se interpreteze ca "schimb" pe vreo doua beri :crack: . Cine vrea restu' le ia si fara bere.

Prefer sa incerc sa le dau cuiva din capitala, mi-e mai comod decat posta/curieri. Pace!

 

s'au dus toate. sa va fie de folos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...