Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

da poate imi doneaza o vesta de piele..

 

B) Si eu am numarul lui.. Nu cred ca face donatii dar e foarte ok!!!!

0727700556-Banderas

 

 

 

Asfalt uscat SI SANATATE MAXIMA!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu am vrut sa pun numaru` aici pentru ca, la fel cum spunea shi blackrider, nu este topic de vanzari....pur shi simplu am oferit o alternativa celor care vor ceva de calitate la un pretz mic....

 

oricum...o sa vina la motorrock, asha ca o sa va intalnitzi cu el acolo...

 

bafta shi cat mai putzini proshti pe drumuri....le publice B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry... aveti dreptate, dar m-am gandit ca nu ar strica sa pun numarul... :blink: si apoi m-am uitat sa vad daca lup alb e on line si nefiind nici pe mess am hotarat sa pun numarul. Intr-adevar cei care merg la festivaluri dau de Banderas. MMMMM...ce as vrea si io o pereche de pantaloni de piele ca am ramas fara in urma accidentului... B)

 

 

 

ASFALT USCAT SI SANATATE MAXIMA!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am si eu MARE - MARE nevoie se 2 semnalizatoare cromate... sau din plastic, dar sa fie argintii

Ca mi s-a facut tandari semnalizatorul spate stanga de la al meu Virago...

Platesc, anything

Poate se gaseste ceva si pentru mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari... Despre niste semnale spate e vorba... Are cineva de donat asa ceva????? DE CRUISSER , CROMATE.

 

MULTAM

 

 

ASFALT USCAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu ceva pt fete : mai intai o geaca-sacou de piele (verde inchis ) de marime destul de micuta (nu scrie marimea pe eticheta)

 

Nu vreau sa jignesc pe nimeni pt ca nu e vorba de piele adevarata dar am si 3 perechi de pantaloni de dama dintr-o imitatie de piele destul de reusita si care ,zic eu, sunt destul de buni pt o "tavaleala" mica:

- primele doua perechi sunt marimea 34 respectiv 36

- a treia pereche este marimea S (prima poza)

Nu stiu daca sunt prea reusite pozele, dar daca se gaseste vreo doritoare cu cea mai mare placere mai ofer detalii.

Salut!

M-ar interesa sacoul si poate si un pantalon pentru prietena mea.Poti sa-mi spui te rog daca sunt gratis?Iar daca nu, cat costa?

Merci mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune-i la colt ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi am facut curat prin lucruri si am gasit o curea.e k lumea dar e cam grea si nu e stilul meu.scrie pe ea ARGAN SINCE 1913 are niste aplicatii din metal in forma dreptunghiulara.piele groasa f buna CONSTRUCTIE f solida cum nu se mai fac acum. o dau gratis (si TRANSPORTUL E GRATUIT prin posta)dar care o vreti trebuie sa mi spuneti AZI pentru ca maine plec si nu mai am ocazia sa va o trimit timp de vreo 2-3 luni.asa ca hotariti-va.primul venit primul servit.!!!!OFERTA VALABILA PENTRU TOTI MOTOCICLISTII(SI MOTOCICLISTELE)!!!salutare!!da ti pm.

 

HAI BAH NU O VREA NIMENI?TRANSPORT MOCCA.IN CAZ CA NU V ATI PRINS :D

 

HAI BAH NU O VREA NIMENI?TRANSPORT MOCCA.IN CAZ CA NU V ATI PRINS :banana:

 

s a dat .eduard, sper sa iti placa.

restul nu disperati.cand ma intorc o sa fac o razie pe la bunici unde mai tin o gramada de kestii si vad ce mai gasesc p acolo.stiu sigur ca aveam vreo 2 perechi de cizme noi cu sireturi{ (gen bocanci militari) cu piele interior exterior.nu mai stiu ce numar erau da stiu ca imi erau mici asadar cam 43 44.}pana atunci numai bine :banana:

Editat de allias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super baieti mai sunt si oameni dupa cum se vede, i-mi pare rau ca nu va pot ajuta si eu chiar am ceva piese ramase de la ultimul proiect 1992 Sportster dar sa le trimet in tara din state este prea scump daca stiti pe cineva care transporta din state moca cu tota placerea.

Bafta

Editat de madpitbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

as avea si eu nevoie de un ghidon inaltat pt al meu ural care il am de putina vreme, iar ghidonul lui imi e destul de incomod, si ce arde cel mai rau AM NEVOIE DE FURCA!!!!!!! ca a mea a decedat pe o masina de politie condusa de o blonda (n-a fost vina mea! :D ), si contra cost si in schimbul unei beri reci la intrunirea de la Brasov. :banana:

0765.396.642 / 0727.986.024

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer moka una pereche cizme Highway1, marime 41. Sunt puratate. Au fost ale unui prieten care a plecat in Canada si mi le-a lasat sa le dau eu cui are nevoie. Atasez si niste poze ca sa vedeti in ce stare sunt si sa nu existe comentarii dupa :cheers:

post-30-1150486296_thumb.jpg

post-30-1150486343_thumb.jpg

post-30-1150486368_thumb.jpg

post-30-1150486389_thumb.jpg

post-30-1150486408_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer moka una pereche cizme Highway1, marime 41. Sunt puratate. Au fost ale unui prieten care a plecat in Canada si mi le-a lasat sa le dau eu cui are nevoie. Atasez si niste poze ca sa vedeti in ce stare sunt si sa nu existe comentarii dupa B)

 

 

daca nu ai dat cizmele le vreau eu pt un prieten de-al meu care isi cauta de ceva vreme

vreau sa-i fac o surpriza :cheers:

0727.986.024 sau 0765.396.642

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...