Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

 

sal baiati! eu am ceva ghidoane, facute pt chopper-ul meu, dar nu toate sunt pe placul meu. am vazut topicul asta si am zis ca nu are rost sa stau sa le vand asa ca cine se screme sa faca rost de un ghidon am 2 din otel carbon si 1 de inox. cel de inox e chiar imens smile.gif. ma gasiti pe mail sau pe yahoo messenger (id: stoeanp2001)




m`ar interesa ala din inox.....e vreo posibilitate sa pui o poza cu el?

mersi frumos.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 912
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am doi pantaloni de piele acasa... mie imi sunt prea mari... (eu am 1,82m si 65kg si imi sunt doar largi, la lungime parca ar fi ok da nu mai stiu exact)

sunt luati din targ, aia negri sunt apoape noi, aia gri... mai folositi...

daca ii vrea careva... 0742-849.256

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m`ar interesa ala din inox.....e vreo posibilitate sa pui o poza cu el?

 

mersi frumos.

 

mai am unul de pe motor.

daca vrei ti-l dau pe ala. dar are riduri de la indoituri. daca il vrei da-mi un semn pe tel sau mail.

 

asta e motorul meu post-3847-1139945217_thumb.jpgpost-3847-1139945352_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stoeanp a sosit rezervorul .Vrei sa ramana culoarea asta ? .E foarte shifonat si tre sal aranjez .Probleme si cu capacul acela ,nu calca bine iar inchizatoarea nu se potriveste .Tre sa sudez gaura existenta si sa dau alta altfel nu se inchide .Mai sunt vreo trei gauri mai mici in capacul respectiv ,acolo vine prins ceva sau tre astupate ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am doi pantaloni de piele acasa... mie imi sunt prea mari... (eu am 1,82m si 65kg si imi sunt doar largi, la lungime parca ar fi ok da nu mai stiu exact)

sunt luati din targ, aia negri sunt apoape noi, aia gri... mai folositi...

daca ii vrea careva... 0742-849.256

m-ar interesa pe mine pantalonii aia negri... daca esti dispus sa mi=i dai mie, raman dator cu :finger:

 

fetelor, nu umblati descult ;) care vrea, pereche de cizme Sendra de dama, marime 38.

post-7708-1139995145_thumb.jpg

post-7708-1139995155_thumb.jpg

post-7708-1139995164_thumb.jpg

post-7708-1139995174_thumb.jpg

post-7708-1139995186_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi,biker1977......vesta mea pleaca la el....

B.

am primit coletul tau, cred ca si tu l-ai primit pe=al meu. Foarte mijto vesta, dar, din pacate, imi este prea mica... :eek: ce sa fac daq am "marsupiu" in fatza :yikes: Asa ca, vesta se doneaza mai departe, rog doritorii sa lase mesaj

:yikes:

 

am doi pantaloni de piele acasa... mie imi sunt prea mari... (eu am 1,82m si 65kg si imi sunt doar largi, la lungime parca ar fi ok da nu mai stiu exact)

sunt luati din targ, aia negri sunt apoape noi, aia gri... mai folositi...

daca ii vrea careva... 0742-849.256

am primit azi coletul tau, merci foarte mult, pantalonii imi vin ca turnati.

:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit coletul tau, cred ca si tu l-ai primit pe=al meu. Foarte mijto vesta, dar, din pacate, imi este prea mica... ce sa fac daq am "marsupiu" in fatza Asa ca, vesta se doneaza mai departe, rog doritorii sa lase mesaj
...pai regleaz-o din sireturi...nu merge?

asta e,sa fi sanatos....

cizmele nu au ajuns....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut dragii mosului,am si eu o pereche de pantaloni de piele intoarsa,megri in stare bunuta,adica nu au genunchi,nu sunt rupti,marimea 48,cad foarte bine pe cineva de 70-75 kg,1,70-1,75m,80-85 cm in talie...daca-ti trebuie,da-mi un sms cu adresa si numele,0744565274,marian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto topic niste semnalizari nichelate ptr un chopper comunist ?pe bani,pe bere pe orice :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stoeanp

sincer chiar m`ar interesa....aici ai idu` de messenger "goguneon' evident fara ""

 

sunt doar seara pe messenger datorita muncii din timpul zilei....adauga`ma la lista shi dupa aia vorbim mai departe....

 

mersi frumos shi multa bafta in continuare :yikes:

Editat de LordSith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti mai am 3 ghidoane de dat. 2 galvanizate(zincate) 1 de inox(cu riduri). astept doritori care chiar au nevoie.

 

Salut.....si pe mine m-ar interesa unul din ghidoane,cel din inox cu riduri sau ala din pozele puse de tine sau ceva in genul ala.....caut dar nu prea gasesc asa de inalte......platesc......nu e asta o problema......dak mai valabil ceva astept raspuns aici pe forum......multa bafta :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pimi o vesta superb, vine pe mine, ca si cum ar fi fost facuta pentru mine!!! Multumesc Biker 1977 si Blackrider!

Visez de mult la o vesta, iar acuma visul s-a implinit! berile urmeaza la prima intrunire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...