Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

:crack:

 

Mie oricum imi tre' doar vitezometrul...

 

mah io am un vitezometru dar e cam varza si e de tip mai vechi, cred, are fro 78mm diametru, e de la far d'ala mare

a trebuit sa fac o improvizatie ca sa pun vitezometru asta de tip mai nou pe farul meu.

daca vrei si ai ce sa faci cu el ti-l dau. acu m-am gandit sa ii fac o poza si iti trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oooo! Marfa, saru'mana! Fa-i shi tu un pretz shi zi cum sa facem! Ai toata oala de far, cu contact, sau doar vitezometrul?

Suntem la "Donatii" asea ca, nu are nici un pret, evetual o bere la vreo intrunire.deci, lasa-mi pe PM adresa si ti-l trimit, exact cum il vezi in poza( oala, oglinda, bord si contact)

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah io am un vitezometru dar e cam varza si e de tip mai vechi, cred, are fro 78mm diametru, e de la far d'ala mare

a trebuit sa fac o improvizatie ca sa pun vitezometru asta de tip mai nou pe farul meu.

daca vrei si ai ce sa faci cu el ti-l dau. acu m-am gandit sa ii fac o poza si iti trimit.

Multzam' frumos, dar nu, ca nu vreau sa maresc gaura aia. Poate il doreste altcineva care il poate folosi "as it is"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Uite ca am luat de la Louis doua capace pt ghidon si is mari plus ca au prindere pe surub si nu am ce face cu ele. Is noi noute,daca se potrivesc cuiva, le dau ...

post-7583-1143620916_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SIGUR. In seara asta vin la arc si vb acolo. ID-ul meu de mess e spireanum intra si povestim ,eventual imi reamintesti inainte de a pleca de la munca sa le iau ca is cam uituc :moto: Is pe mess aproape tot timpul! vb!

 

 

ASFALT USCAT!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita amabilitatii domnului Stoeanp,am intrat si eu in posesia unui ghidon.Pe aceasta cale doresc sa-mi exprim multumirile catre domnia sa. "Fraaaate",ce mare e!!!! ..de chopper salbatic... :moto:

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita amabilitatii domnului Stoeanp,am intrat si eu in posesia unui ghidon.Pe aceasta cale doresc sa-mi exprim multumirile catre domnia sa. "Fraaaate",ce mare e!!!! ..de chopper salbatic... :moto:

 

 

o bere si de la mine pentru domnu' Stoeanp.Inca nu am vazut ghidonu' dar mi-a zis mama ( ea a trebuit sa-l ridice de la oficiul postal ) ca e greu :moto: ....adica trebuie sa fie si bun

 

Inca o data mii de multumiri :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita amabilitatii domnului Stoeanp,am intrat si eu in posesia unui ghidon.Pe aceasta cale doresc sa-mi exprim multumirile catre domnia sa. "Fraaaate",ce mare e!!!! ..de chopper salbatic... :moto:

 

 

o bere si de la mine pentru domnu' Stoeanp.Inca nu am vazut ghidonu' dar mi-a zis mama ( ea a trebuit sa-l ridice de la oficiul postal ) ca e greu :moto: ....adica trebuie sa fie si bun

 

Inca o data mii de multumiri :moto:

 

 

placerea e de partea mea fratilor, sa va bucurati de ele.

 

ne vedem la intruniri.

 

va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primit de la vinzator una bucata ghidon (probabil originalul) jos (nu stiu exact cit). cel pe care il am montat (mai inalt, si imi place asa cum este) il puteti vedea aici: /Vand-Yamah...cmc-t40630.html. ma uit de diametru si marimi... daca foloseste cuiva, cu placere; ro, taxe incluse :goodposting:

Editat de danielu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...