Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

gata, am gatat ghidoanele. :cheers:

mi-ai trimis cumva si mie unul? nu-mi lua in nume de rau intrebarea,dar in ultima vreme nu prea m-am uitat in cutia postala iar vecinii binevoitori i-mi triaza corespondenta,de exemplu cam tot ce i-mi este trimis din strainatate nu mai ajunge la mine,mai gasesc plicurile rupte pe jos..chesti din astea....romania ,bucuresti //// ma gindeam ca nevenind sa-l ridic posta trimite inapoi si ai interpreta gestul meu asa cum in nici un caz nu as dori sa para...

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mi-ai trimis cumva si mie unul? nu-mi lua in nume de rau intrebarea,dar in ultima vreme nu prea m-am uitat in cutia postala iar vecinii binevoitori i-mi triaza corespondenta,de exemplu cam tot ce i-mi este trimis din strainatate nu mai ajunge la mine,mai gasesc plicurile rupte pe jos..chesti din astea....romania ,bucuresti //// ma gindeam ca nevenind sa-l ridic posta trimite inapoi si ai interpreta gestul meu asa cum in nici un caz nu as dori sa para...

 

sapt. viitoare le trimit la cei care au mai ramas. am reusit in weekend sa-mi fac si eu motorul si nu prea am avut timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pe acasă niÂşte bocate negre, mărimea 42, înalte, bune-la cea dreaptă e puțin boțit vârful.

Eu le-am luat din târg pe neprobate Âşi-mi sunt mari, aÂşa că dacă le vrea cineva să-mi dea de Âştire.

Prefer să le dau unui chopperist din BucureÂşti sau localități pe aproape(care să nu cârmească din nas că nu sunt noi), deoarece din cauza programului de la serviciu nu ajung în timp util la poÂşta-coletărie.

Sunt gratis.

Tel.0747406817, mihai_prd@yahoo.com sau p.m.

Ca idee cum or fi arătat noi.

202785_330_FR_04.JPG

 

donez la randu-mi cizmele mai sus pomenite, primite de la Lupalb. sunt forjate dar in stare buna, eu le-am purtat de 2 ori de cand le-am luat de la el, dar mi-am luat unele mai periculoase acum.

pret: moca.

interesatii sa ma caute la ovidiu.cristea@frigotehnica.ro sau 0740110911, iar livrarea este Ex Works Dristor (aka se iau de la mine de acasa).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

da` ce-au ba frate?

toata treaba asta ma duce cu gandul la chain-letters alea! Ma intreb cand se vor intoarce la primul stapan

 

ma soro, cum am spus mi-am luat altele beton si n-am ce face si cu astea acum. le-am luat gratis, le dau moca. sau invers, cum vrei tu. bati prea departe cu gandul matale daca in gestul asta vezi chain-lettersuri.

sa fii iubita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut dragii mosului,am si eu o pereche de pantaloni de piele intoarsa,megri in stare bunuta,adica nu au genunchi,nu sunt rupti,marimea 48,cad foarte bine pe cineva de 70-75 kg,1,70-1,75m,80-85 cm in talie...daca-ti trebuie,da-mi un sms cu adresa si numele,0744565274,marian

 

 

 

Am primit azi pantalonii,si-mi vin perfect :crack: ,mii de multumiri!

La prima intalnire berea e din partea casei :crack: ,hai ca am plecat la o tura :blbl: asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow super tare !!!!!!!!!!!! sa ai parte de rezervor stoeanp si...............fara trante :crack:

 

 

multumesc mult si pot zice ca omuletzul asta e primul om pe care il intalnesc pe net care face un asemenea gest. nici nu stiu cum sa-i multumesc.

 

va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve! o sa-l vedeti montat. il astept pe marti.

 

va multumesc pt urari.

 

Vrem poze cu el pe motor.....asteptam cu nerabdare!!!

 

Gasesc si eu la cineva macar o carcasa de vitezometru de IJ 56, diametru 65 mm., sau un vitezometru defect, spart, cum o fi? Saru'mana...

 

hai si matale prin tirg pe la Vitan nu sti de unde sare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesc si eu la cineva macar o carcasa de vitezometru de IJ 56, diametru 65 mm., sau un vitezometru defect, spart, cum o fi? Saru'mana...

initial m-am ghindit sa-l vand, dar, daq iti face trebuinta...ti-l donez tie....daq vei considera ca-ti trebuie, sa-mi lasi adresa pe pm

:crack:

post-7708-1142153046_thumb.jpg

post-7708-1142153086_thumb.jpg

Editat de biker_1977
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo! Marfa, saru'mana! Fa-i shi tu un pretz shi zi cum sa facem! Ai toata oala de far, cu contact, sau doar vitezometrul?

 

bah, dar farul asta era pus la vanzare de choppersuceava si am vb cu el de o luna sa mi-l trimita

 

io nu mai inteleg nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...