Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Am si eu ceva pt fete : mai intai o geaca-sacou de piele (verde inchis ) de marime destul de micuta (nu scrie marimea pe eticheta)

 

Nu vreau sa jignesc pe nimeni pt ca nu e vorba de piele adevarata dar am si 3 perechi de pantaloni de dama dintr-o imitatie de piele destul de reusita si care ,zic eu, sunt destul de buni pt o "tavaleala" mica:

- primele doua perechi sunt marimea 34 respectiv 36

- a treia pereche este marimea S (prima poza)

Nu stiu daca sunt prea reusite pozele, dar daca se gaseste vreo doritoare cu cea mai mare placere mai ofer detalii.

Editat de alexya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare. :hurt: In primul rand vreau sa spun ca m-a impresionat puternic acest topic si inca o mai face, in felul asta aratati lumii adevarata fatza a motociclistului si sunt sigur ca daca ar fi nevoie multi din noi ar dona si oamenilor nevoiasi multe alte lucruri.

Eu sunt din iasi si nu demult mi-am indeplinit visul si mi-am luat o dnepra de care sunt fff multumit.Ea arata cam asa:post-9420-1145378607_thumb.jpg

si as vrea tare mult sa o cosmetizez..sa arate cam asa...post-9420-1145379167_thumb.jpg

desenul l-am facut eu cand aveam ij-ul.

so.. :angryfire: cine ma poate ajuta si pe mine cu vreun amarat de far de ij festival sau ceva asemanator(far "glonte") sau cu un rezervor tot de festival sau m72...raman vesnic recunoscator,si :angryfire: dator.

la randul meu am de dat pentru cei care inca la mai au originale un filtru de aer de ij festival(coarne de berbec),un portbagaj de dnepra si ce am sa mai strang am sa pun aici.

multumiri anticipate si take care prin aceasta jungla numita trafic.. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...din Iasi sunt si as avea nevoie de un sissy bar pentru nipru meu... poate sa fie si ruginit ca-l curat eu..numai sa fie...daca are cineva asa ceva il rog sa posteze sau sa-mi trimita mesaj pe mess..am id-ul la fel cu cel de aici...motorcycles_die.....Bafta si felicitari pt topic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii prisosesc cuiva crashbaruri pentru nipra sau sun sissy bar ceva as fi tare recunoscator. Accept moka sau contra cost. Nu conteaza starea ca le cosmetizez eu daca e cazul.

Multumesc

Ride Free

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cum sta treaba !

eu am facut pentru Nipra mea niste sisy baruri, deci sunt made in garaj.

si sunt in stil old school.

daca aveti nipru cu aripa nelatita pe spate sigur merg, si se prind la surubul ce pleaga bascula spate de telesccop, si pe aripa.

am sa fac si citeva poze cu ele, zilele astea sper maine sau poimaine.

eu le dau moaca, sau poate are cineva un far la schimb!

problema va fi cu transportul, cred !

da om vedea.

putintica rabdare si am sa pun" capodoperele" pe forum. nu sunt vopsite finisate. cine le vrea se descurca cu partea asta.

 

salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cum sta treaba !

eu am facut pentru Nipra mea niste sisy baruri, deci sunt made in garaj.

si sunt in stil old school.

daca aveti nipru cu aripa nelatita pe spate sigur merg, si se prind la surubul ce pleaga bascula spate de telesccop, si pe aripa.

am sa fac si citeva poze cu ele, zilele astea sper maine sau poimaine.

eu le dau moaca, sau poate are cineva un far la schimb!

problema va fi cu transportul, cred !

da om vedea.

putintica rabdare si am sa pun" capodoperele" pe forum. nu sunt vopsite finisate. cine le vrea se descurca cu partea asta.

 

salutare!

asteptam cu nerabdare poze. cu transportul rezolvam noi cumva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al din lant nu prezinta siguranta e mai mult de forma, am sudat ochiurile intre ele.

sunt destul de inalte, daca nu pui un ghidon inalt, va arata ciudat pe motor, eu in ideea asta le-am facut.

important.

daca cobori aripa spate sigur va fi inclinatia mare la sisy bar, ca eu le-am facut cu aripa nemodificata.

 

imi cer scuze, ca l-am pus in poaza, al doilea din stinga nu e de dat, in graba l-am bagat si pe el in oala cu celelalte!

post-9005-1146262168_thumb.jpg

post-9005-1146262302_thumb.jpg

post-9005-1146262573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Donez cizmele din poza alaturata - sunt purtate o singura data, se poate vedea ca sunt noi si nefolosite (de 6 ani). Sunt marimea 44 si sunt din piele. Cine le vrea ma poate suna la 0723672618 si le pot aduce la Arc. Danpost-1807-1147273883_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Donez cizmele din poza alaturata - sunt purtate o singura data, se poate vedea ca sunt noi si nefolosite (de 6 ani). Sunt marimea 44 si sunt din piele. Cine le vrea ma poate suna la 0723672618 si le pot aduce la Arc. Danpost-1807-1147273883_thumb.jpg

 

 

Cizmele vor pleca spre Iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un geaca (mc) chopper clasica nare nimeni ? a mea mia ramas scurta la maneci si nu mai gasesc pe nicaieri.

platesc daca este cazul.mc

aia din poza e de la Apro . da numi permit frate

Editat de Vishco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un geaca (mc) chopper clasica nare nimeni ? a mea mia ramas scurta la maneci si nu mai gasesc pe nicaieri.

platesc daca este cazul.mc

aia din poza e de la Apro . da numi permit frate

 

am eu una. da-mi un PM sa vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care atzi fost in ultimii 2 sau 3 ani la intalniri, ar trebui sa`l cunoashtetzi pe banderas....vinde cam tot ce inseamna piele shi incaltzaminte/cizme/ciocate shi tot ce va mai trebuie....pretzurile sunt chiar de mare bun simtz....apropo de gecile voastre....are nishte geci foarte mishto....de permis nu`i problema...zic eu....la un milion doua sute sau maxim un milion jumate....eu zic ca face o geaca purtata de 2 ori...

evident....topicu` e de donatzii, insa daca avetzi probleme de geci/pantaloni/incaltzari shi avetzi un minin de bani...se rezolva....datzi un PM shi va pun in contact (cei care nu shtiu despre el)

multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...