Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

Da din pacate nu prea avem un loc anume unde sa ne intalnim .De obicei folosim numerele de telefon cand dorim sa facm o plimbare scurta sau una mai lunga. Lasa-mi un mesaj cu numarul tau de telefon si cand iesim te sunam .

 

naspa ca nu aveti un loc de intalnire...;)...din pacate concediul meu s-a terminat si sunt din nou in cluj...eventual lasati-mi un pm cand iesiti la intruniri si poate reusesc sa vin si eu..chiar mi-ar placea sa va cunosc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
in sfarsit am si eu motor , Shuba-Hunedoara- Honda Transalp

 

Wellcome :rolleyes: .....esti mai friguros de felu'tau? :D .Sper sa ne vedem la anu' la cat mai multe iesiri.Ai luat Transalpu' de la Radu?..dupa numar al lui e..Sa-l stapanesti sanatos.Vezi ca se comporta frumos daca-i spui ''corbu'' :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wellcome :rolleyes: .....esti mai friguros de felu'tau? :( .Sper sa ne vedem la anu' la cat mai multe iesiri.Ai luat Transalpu' de la Radu?..dupa numar al lui e..Sa-l stapanesti sanatos.Vezi ca se comporta frumos daca-i spui ''corbu'' :D

 

- Ne vedem nu ii bai:) in fiecare weekend daca se poate :rolleyes:

- Da de la Radu l-am luat.

- Maine o sa ii vorbesc frumos:))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Buna.Am ceva anvelope de cross in special, cateva si de speed sau chopper!

 

IN MANASTRU

2.75 / 21 CROSS 50RON MEDIOCRU

80 / 100 / 21 CROSS 90RON STARE F BUNA

120 / 100 / 18 CROSS 120RON STARE FF BUNA

4.00 / 18 CROSS 80RON STARE BUNA (2BUC)

120 / 70 / 18 SPEED 120RON NOU

160 / 60 / 18 SPEED 300RON NOU SAU LA SCHIMB CU CEVA 200 PE R15 CHOPPER

 

100 / 90 / 19 CROSS 70RON STARE BUNA

110 / 100 / 18 CROSS 50RON MEDIOCRU

110 / 90 / 16 CHOPPER 80 MEDIOCRU SPRE BUN

110 / 70 / 17 SPEED 30RON SLABUT DAR MAI MERGE

120 / 80 / 18 CHOPPER 100RON STAFE BUN SPRE F BUN

180 / 55 / 17 SPEED 50RON MEDIOCRU

100 / 90 / 19 TOURING 80RON STARE BUNA

180 / 55 / 17 SPEED 70RON MEDIOCRU

120 / 70 / 17 SPEED 70RON STARE F BUNA

90 / 90 / 21 TOURING 60RON STARE MEDIU SPRE BUN

110 / 80 / 19 SPEED 70RON STARE BUNA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

de azi intru in randul motociclistilor cu acte in regula :moto: . Sa-si ia si gili alt motor, iar motocicleta lui imi ramane mie. Abia astept, il pun sa-i faca si o alta pictura :banana:

 

Eu am auzit ca un an de zile tot ''bagaj''vei fi :laugh: glumesc..Un cico pe cand dai daca tot esti cu acte in regula?..Drumuri bune iti doresc si sa ne vedem sanatosi :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit ca un an de zile tot ''bagaj''vei fi :laugh: glumesc..Un cico pe cand dai daca tot esti cu acte in regula?..Drumuri bune iti doresc si sa ne vedem sanatosi :makeout:

glumesti tu, da gili nu :baldy: . sper sa fac rost de bani sa-si ia alt motor, ca atunci nu mai are ce comenta, si imi ramane mie broscuta :bounce: Si un suc, cand vrei si ai drum prin calan, numa sa fiu si eu acasa, si o praji, si un gratar....ce zici, suna bine?

Editat de j`ariel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari.Acum invata-te cat mai bine cu Diversion si lasa-l pe Gilbert cu ochii in soare pana isi ia alta mobra :cheers:

Merci :D suna bine, el cu ochii in soare, daca are si ochelari de soare, nu va avea de suferit, da s-ar putea ca eu, dupa ce ma regaseste, sa ma trimita si pe mine cu ochii pe undeva :pow: . Asa ca, deocamdata, doar cu acordul lui. Asa suna mai bine :kiss:

of, iar am scris de pe contu lui

Editat de Gilbert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sa ma prezint si eu...sunt din hunedoara,19ani,am o honda nsr 125, carnet cat A.

 

Salutare Mihai

 

Bine ai venit printre noi !!!

Daca ai pune o poza si cu motocicleta ta , sa vedem cu ce te lauzi ..... :banana:

 

Te asteptam la JOIA MOTO , la Deva , vezi ca este topik special deschis !!! Daca nu poti ajunge , da de stire , si venim cu Joia Moto la Hunedoara la o terasa !!!

 

 

Te asteptam si in 12 - 13 - 14 august la festivalul moto de la Nandru !!!

FREE BIKERS WEEK - editia a 4-a - 2011 --

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta imi permit deocamdata si este buna de inceput(zic eu) chiar daca are 125cm3, macar are power valve

 

Salut Mihai si bine ai venit printre cei ''ciudati''si violatori de babe.Frumos motor.Sa-l stapanesti sanatos.Ai respectul meu ca ai inceput pe o mobra de cc mai mica.Altii la anii tai(inconstienti) isi iau RR de 1000 si o parte din ei deja acum canta la harpa.

Drumuri bune si asfalt uscat :cheers:

Editat de yedutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

asta imi permit deocamdata si este buna de inceput(zic eu) chiar daca are 125cm3

 

Salut, este mai mult decit buna. Faptul ca are 125 cc nu arata decit faptul ca esti inteligent si ca trebuie sa urci treptat pe scara puterii motorului pe masura acumularii experientei, nu te lasa furat de valul inconstientilor care te vor indemna sa ,,bagi maxim'', nu fac altceva decit sa ingroase randurile cimitirelor si sa ne faca faima proasta celorlalti care nu facem la fel. Ai sa vezi ca motociclismul nu inseamna motor turat la maxim intre 2 sensuri giratorii si mai ales pe centrul orasului. Sa ne vedem cu bine, te asteptam la Joia Moto in Deva la terasa Sarmis la ora 18.30 sau cind venim in Hunedoara la Park Place.

 

Bafta :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la toti!

Ar cam fi cazul sa ma prezint si eu, daca tot am intrat in randul celor cu acte in regula (fost coleg de poligon cu Mihai).

Sunt Dani din Calan si detin o Yamaha FZR de 600 si in curand (2 zile) si o Honda CBX 650e.

Sper sa ne vedem joi (04.08) in Deva la Joia Moto!

Asfalt uscat tuturor!

Editat de scorpyo982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...