Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alea au ramas acolo de cand era mamica in spital..... ( si Alin era pe acasa, cu menajera)

initial am crezut ca i-a dat Cosmina cu trandafirii de cap cand s-a intors si a gasit cine stie ce lenjerie uitata...dar mi-am dat seama ca Alin e om serios pentru care bag mana-n foc :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce oameni ... nu mai poate omul sa faca un gest frumos ca este interpretat in fel si fel de moduri :disappointed:

 

Nu fi necajit Alin draga 6.gif ................ trecutul e devina , ca lumea mai interpreteaza in diferite feluri gestul tau frumos ..........

 

Dar e bine ca e facut de prieteni , care desi mai glumesc thumb.gif ( parca nu ne-ai sti ce ne poate capul blbl.gif ) , tin la tine , si daca te-ai schimbat dupa acest eveniment fericit din viata ta , noi ne bucuram alaturi de tine ricky.gif rock.gif ............ .................................................

 

 

 

PAM PAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tovarasi pe doua roti!

Sunt proaspat sosit pe aceste meleaguri, dupa 25 de ani in Bucuresti care mi-au mancat ficatii si ma bucur ca am descoperit aici o comunitate moto numeroasa.

M-am stabilit in Deva de cateva luni si in prezent incerc sa-mi refac viata de la 0.

Am o viroaga frumoasa (zic eu) XV535 din 1989 si de abia astept primavara sa ne punem iar la drum.

Experienta moto: din 2009 si aproximativ 10000 de km (deci incepator).

Sper sa imi gasesc locul printre voi.

Bine v-am gasit si asfalt uscat

 

!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tovarasi pe doua roti!

Sunt proaspat sosit pe aceste meleaguri, dupa 25 de ani in Bucuresti care mi-au mancat ficatii si ma bucur ca am descoperit aici o comunitate moto numeroasa.

M-am stabilit in Deva de cateva luni si in prezent incerc sa-mi refac viata de la 0.

Am o viroaga frumoasa (zic eu) XV535 din 1989 si de abia astept primavara sa ne punem iar la drum.

Experienta moto: din 2009 si aproximativ 10000 de km (deci incepator).

Sper sa imi gasesc locul printre voi.

Bine v-am gasit si asfalt uscat

 

!

 

 

Bine ai venit printre noi !!!

 

Intradevar toti asteptam primavara sa ne apucam iarasi de ture pe sosele usacate si la temperaturi mai mari !!! DAR si pana atunci ne putem vedea , pe la JOIA MOTO , la o cafea / un suc , in februarie la Bikes On Ice langa Hateg daca se mai tine ??!! , ........................................... :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primire!

pai voi pe unde va adunati sa depanati povesti pe timp de iarna..ca as veni si eu.....Deva o stiu binisor, Hunedoara nu prea dar o invat.

Vineri de exemplu am fost in John's la concert..faina atmosfera..erau pe acolo si niste baieti de la Dark Ravens :cheers:

Motorul l-am pregatit de iarna si e in garaj la ai mei pe undeva pe langa comuna Zam...deci sa curga vinul.

@yedutz: cat eram la bucale ma duceam destul de des la Arc si de acolo plecam gasca spre Biker's (Otopeni)

@ACHIMMOTO : strang bani pentru o revizie de primavara la tine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@yedutz: cat eram la bucale ma duceam destul de des la Arc si de acolo plecam gasca spre Biker's (Otopeni)

Anul trecut,am fost si eu de 2 ori la Arc cu mobra.Imi pari cunoscut.Eu ieseam cu Nila si Costi din Drumul Taberei,posesori de ninja.Nu au cont pe motociclism..Mi-am amintit,de unde te stiu:Anul trecut,am stat la aceeasi masa( vreo 10 min.)la baruletul cu terasa din intrarea de pe partea cu Arcul,in parcul Herastrau.Eram eu cu cei 2 baieti iar tu ai venit insotit de inca un tip si o tipa..Imi cer scuze daca fac confuzie. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai voi pe unde va adunati sa depanati povesti pe timp de iarna..ca as veni si eu.....

 

 

Moto Joi se face la Salonul Albastru (Hotel Sarmis), vara este terasa afara , dar acum e frig si se mai string baietii si fetele la un ceai inauntru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri de exemplu am fost in John's la concert..faina atmosfera..erau pe acolo si niste baieti de la Dark Ravens :cheers:

 

 

Pacat ca nu ai ajuns vineri la Cheful de Final de Sezon Moto + Mos Craciun Motociclist , langa aqualand Deva .la baza sportiva Real Sport .................a fost un mare IURES !!!

 

Undeva in jur la 80 de persoane , si distractie maxima , uite aici detalii si poze de la nebunie FINAL SEZON MOTO + MOS CRACIUN MOTOCICLIST !!!

 

 

 

DACA VI , ne vedem la JOIA MOTO , si ne cunoastem acolo !!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Desi nu este inca motociclista (si nu am gasit un topic dedicat noilor nascuti) am zis ca aici e locul unde pot sa va fac cunostiinta cu micuta Gabriela.

 

Azi am plecat impreuna cu nasii Gabi si Iulia sa aducem micutul ghiocel nascut in dealul Clujului ( asa ii place sa spuna tata) , adica pe fetitza noastra acasa impreuna cu mamica ei.

 

Acasa am lasat-o pe Tweety sa aiba grija de cosuletzul micutei ... post-56982-0-86338800-1322334879_thumb.jpg

 

Ajunsi acasa mamica s-a pus sa ne dea laptic ....post-56982-0-52735300-1322335004_thumb.jpg

 

Apoi am facut o poza de familie ...post-56982-0-89608400-1322334924_thumb.jpg

 

Si uite micutul ingeras ... post-56982-0-96799600-1322335045_thumb.jpgpost-56982-0-45170000-1322335052_thumb.jpg

 

Va pupam pe toti. :wave:

 

Sa va traiasca! Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare..Andrei din Simeria 26 ani si de anul trecut fericitul posesor al urmatoarei jucarii Suzuki VZ800 Marauder.

 

Bine ai venit printre noi pe sosele si pe forum !!!

 

Frumoasa jucarie ai , sa ai parte de ea fara evenimente nedorite !!! beer.gif

 

 

 

PS ; esti multumit de anvelope ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi pe sosele si pe forum !!!

 

Frumoasa jucarie ai , sa ai parte de ea fara evenimente nedorite !!! beer.gif

 

 

 

PS ; esti multumit de anvelope ?

 

 

Da,se comporta bine si pe uscat si pe ud ;)

nimic de reprosat pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut!

Sunt Mihai din Simeria, incepator pe Enduro - Touring, apar si eu printre voi cu primul meu mesaj pe forum, dupa ce in sfarsit am primit si eu acceptul.

 

Am reusit sa-mi implinesc visul.. mi-am cumparat o Honda Transalp 650 din 2001 iar de o saptamana am inceput s-o incalec usurel pana o domesticesc. :)

Am A-ul de 15 ani si pana acum 2 ani am tot umblat cu un MZ ETZ 250, pe care o sa-l vand la un incepator.

 

As vrea sa cunosc posesori de Honda Transalp din zona Deva-HD, sa mai schimbam pareri si nu numai..

Va doresc asfalt uscat!

Editat de mike77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...