Sari la conținut

Seth On Fire 2009


Requiem
 Share

Postări Recomandate

Cum sa nu.

 

Anul trecut am avut si un premiu pentru cel venit de la ceea mai mare distanta.

 

Poate anul acesta esti tu acela.

 

Va asteptam cu o palinca de nota maxima.

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

astept cu nerabdare sa ajung la voi. o sugestie : angajati pe cineva sau numiti din cadrul clubului vostru sa faca poze la intrare la toti participantii pe motociclete , astfel aveti si voi o evidenta clara ; si sa faca de asemenea un album foto profi. pana acum am vazut poze de la useri care mai de care mai haioase , iar eu vreau ca la nunta : primirea , masa si dansul :blink: . e doar o parere :wacko:

 

da, si sa mai fie si o asistenta medicala sa ne faca la fiecare grupa sanguina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar o parere :wink:

 

 

da, si sa mai fie si o asistenta medicala sa ne faca la fiecare grupa sanguina...

 

dupa cum bine ai citit am facut o sugestie stict organizatorilor iar daca va fi luata in consideratie vom vedea .remarca ta o gasesc putin acida si daca vrei mistocareala, te astept la un pahar de bere si radem de ce vrei tu ! ok ? cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum bine ai citit am facut o sugestie stict organizatorilor iar daca va fi luata in consideratie vom vedea .remarca ta o gasesc putin acida si daca vrei mistocareala, te astept la un pahar de bere si radem de ce vrei tu ! ok ? cheers!

 

asa sa fie cum spui, voi fii prezent,numai ca beau suc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnoo... Mi se pare ca nu mai e foarte mult pana atunci, asa ca ma cam roade curiozitatea: ce vreme ati comandat, ce ati facut in final cu house-ul&cortul, cam la ce concursuri v-ati hotarat :wacko: ati pregatit vinarsu`??? Nu mai e mult, dar parca nu mai am rabdare... :moto:

Editat de Eddy Metal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnoo... Mi se pare ca nu mai e foarte mult pana atunci, asa ca ma cam roade curiozitatea: ce vreme ati comandat, ce ati facut in final cu house-ul&cortul, cam la ce concursuri v-ati hotarat ;) ati pregatit vinarsu`??? Nu mai e mult, dar parca nu mai am rabdare... :angry:

Mai ai putina rabdare, nu stiu de ce dar am impresia ca printre noi avem un spion care o sa inceapa sa toarne din secretele intrunirii :blink:

 

Mihai

Seth RC

 

P.S. Deocamdata ce pot sa-ti spun ca mergem in fiecare duminica la biserica sa vb. cu nenea cu robinetul sa-l tina inchis din 28 mai pana in 1 iunie. Inca nu ne-a raspuns, poate citeste pe forum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Deocamdata ce pot sa-ti spun ca mergem in fiecare duminica la biserica sa vb. cu nenea cu robinetul sa-l tina inchis din 28 mai pana in 1 iunie. Inca nu ne-a raspuns, poate citeste pe forum

 

 

Foarte tare :blink:

Au mai ramas 21 de zile :angry:

Abia astept !!!Pana atunci asfalt uscat si sa ne vedem cu bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu.

 

Anul trecut am avut si un premiu pentru cel venit de la ceea mai mare distanta.

 

Poate anul acesta esti tu acela.

 

Va asteptam cu o palinca de nota maxima.

eu vin din craiova sau bucuresti, depinde unde o sa fiu atunci, dar oricum deabia astept sa fac un drum mai lung .

bafta :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles cumva ca aceasta intrunire e cu limita de locuri sau ceva de genul?Cu pret de intrare bineinteles,nimic nu e mocca pe lumea asta,dar vreau si eu mai multe detalii,ca se apropie data de 29 si nimeni nu spune nimic concret.nu vreau sa bat 350 de km si sa patesc ca nu am intrare.

Editat de Nationalistul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles cumva ca aceasta intrunire e cu limita de locuri sau ceva de genul?Cu pret de intrare bineinteles,nimic nu e mocca pe lumea asta,dar vreau si eu mai multe detalii,ca se apropie data de 29 si nimeni nu spune nimic concret.nu vreau sa bat 350 de km si sa patesc ca nu am intrare.

 

Cred ca v-a fi intrarea 30 lei de caciula si un snaps de tuica din partea casei la ,,caserie".O isigna ca si anul trecut si multa voie buna!Ah,uitasem,parca si o portie de gulas tot din partea casei,gresesc?ma gandesc ca anul asta v-a fi si mai multa lume ca si anul trecut ca li s-au dus vestea peste mari si tari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor la cum sa dus vestea prin tara despre intrunirea de anul trecut de la Seth pana si prietenele,nevestele,amantele vor sa vina anul asta..asa ca pregatitiva cu multa tuica si insigne :blink: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor la cum sa dus vestea prin tara despre intrunirea de anul trecut de la Seth pana si prietenele,nevestele,amantele vor sa vina anul asta..asa ca pregatitiva cu multa tuica si insigne ;) :angry:

 

:blink: care aveti ,,neveste" si amante in plus,inchiriati un autocar si la Cluj cu ele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: care aveti ,,neveste" si amante in plus,inchiriati un autocar si la Cluj cu ele!

Din punctul meu de vedere a fost una dintre cele mai bune intruniri organizate din toate punctele de vedere chiar as pune`o pe primul loc sincer la intruniri de anul trecut nu mi`a parut o secunda rau ca am parcurs peste 800 de km Bucuresti-Cluj dus-intors....anul asta noi sa fim sanatosi pana atunci dar nu am de gand sa o ratez :angry:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere a fost una dintre cele mai bune intruniri organizate din toate punctele de vedere chiar as pune`o pe primul loc sincer la intruniri de anul trecut nu mi`a parut o secunda rau ca am parcurs peste 800 de km Bucuresti-Cluj dus-intors....anul asta noi sa fim sanatosi pana atunci dar nu am de gand sa o ratez :angry:

pai poate ar trebui sa facem un topic separat cu astia care plecam din bucuresti . daca ne organizam un pic poate plecam in gasca mai mare :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles cumva ca aceasta intrunire e cu limita de locuri sau ceva de genul?Cu pret de intrare bineinteles,nimic nu e mocca pe lumea asta,dar vreau si eu mai multe detalii,ca se apropie data de 29 si nimeni nu spune nimic concret.nu vreau sa bat 350 de km si sa patesc ca nu am intrare.

 

Nu stiu de unde ai inteles asta, dar ai inteles gresit. Oricine este binevenit.

 

In alta ordine de idei, multimim pentru aprecieri, conteaza foarte mult, mai ales acum cand suntem cu pregatirile pe ultima suta de metrii. Ne demonstreaza ca eforturile noastre nu sunt zadarnice si ne motiveaza sa incercam sa facem o intrunire mai reusita ca anult trecut.

 

 

Mihai

Seth RC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de unde ai inteles asta, dar ai inteles gresit. Oricine este binevenit.

 

In alta ordine de idei, multimim pentru aprecieri, conteaza foarte mult, mai ales acum cand suntem cu pregatirile pe ultima suta de metrii. Ne demonstreaza ca eforturile noastre nu sunt zadarnice si ne motiveaza sa incercam sa facem o intrunire mai reusita ca anult trecut.

 

 

Mihai

Seth RC

sunt convins ca o sa vina o gramada de lume insa daca nu s-ar fi nimerit sa fie 2 intalniri in acelasi week ar fi venit si mai multa.

apreciez eforturile voastre.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...