Sari la conținut

Top 10 cele mai urate cruisere


Shobolanu'
 Share

Postări Recomandate

Acuma fara sa ne simtzim ofensatzi hai sa radem putzin. Omul are clar dreptate pe ici pe colo prinpunctele esentziale shi scrie haios.

P.S. Am fost la un moment dat mandru posesor de Vulcan 1500A ( pe locul 10) kekekekkeek

 

http://hubpages.com/hub/Top-100-Ugliest-Mo...-Older-Cruisers

 

Shi modele noi (mama ce urat cu spume e noul Vrod...)

 

 

http://hubpages.com/hub/Top-100-Ugliest-Mo...urrent-Cruisers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer Yamaha Raider e preferata mea! Visez la asa ceva dar nu prea cred ca o sa am parte degraba de ea!

In schimb Virago 1100cc e chiar urat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hal licino-"" His IT expertise exceeds MCDST. He lives for cats, pasta and motorcycles.""

ce top interesant!!!!!!facut de un maimutoi ce este inebunit dupa pisici,paste si intr-un final de motociclete!

unele din motocicletele aratate sunt fabricate in anii 80,ce design ar fi vrut?ce dobitoc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hal Licino (halucino-genu) este un personaj deja celebru, idiot notoriu care si-a luat carne deja cat pentru toata Canada. Nu sunt singurul care crede ca acest individ nu e altceva decat un cross dresser care traieste in subsolul casei parintilor lui. Cat despre clasificarea motocicletelor dupa frumusete....mai bine nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezgustator......Incheiati aceata discutie. Sunt exemple puierile. Poate omul nu avea ce face....si isi da si el "liber" (sarmanul) cu parerea. Toate motocicletele sunt frumoase in felul lor. Dar sa faci top de cruisere urate referindu-te la vtx, harley...si mai vezi.......mie mi-ar fi rusine. Fara suparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gusturile se schimba cu generatiile, uneori revin. Poate ca la vremea cand s-au facut unele din acele cruisere (anii 70-80), Indian Chief parea o pocitanie. Acum a revenit gustul pentru Chief si par pocitanii acele cruisere. Peste 20 de ani, cine stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...