Sari la conținut

Bikes On Ice- editia a IV-a- 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 123
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut la toti. Asta e primul meu post aici...eu sunt nou in zona.Am vazut ca au fost de toate, distractie, beutura,mese pline ....poze si filmulete reusite. ce sa zic tinetio tot asa... inclusiv dereglatii ca Mad Max si prietenii lui. Sper sa ajung si eu acolo pe viitor. toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOATE POZELE SUNT FRUMOASE A IESIT O INTRUNIRE SUPER BETON !!!! RESPECTE ROAD PATROL !!!

Caline ... Unde-i Slide Shot-u`care l-ai promis?... Baga-l aici sa vada si ochiu` nostru ...

Sara Buna si sa auzim de bine ... Pana acum Slide-u` lu`Solo & Med Mex-u conduce detasat ...

:friends: :-L :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tareeee a prins si atmosfera si tot..

 

si in ultima poza... "ala mic si negru de respira greu...era ta'su maaaah" :friends:

 

 

felicitari road patrol (ca nu cred ca am zis )

 

Intr-adevar a prins atmosfera de acolo.

De fiecare data cand ma uit la poze sau la slide- uri imi dau seama ca a durat prea putin, dar cum prea bine stim lucrurile extraordinare dureaza foarte putin.

Felicitari Road Patrol ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super mishto editia de anul asta........ :bounce: :-L ;) :P mie cel putin mi-a placut la nebunie si astept urmatoarele intruniri...... NOROCK SI ASFALT USCAT!

 

Scuze ca n-am postat poze dar nu am facut nici una ca n-am avut aparatu' la mn......felicitari celor care au reusit sa ajunga la Bike's on ice, felicitari D-nul Eddy si celor care au organizat aceasta intrunire in stil original si cum numai motociclistii stiu sa faca :friends:

NOROCK SI ASFALT USCAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caline ... Unde-i Slide Shot-u`care l-ai promis?... Baga-l aici sa vada si ochiu` nostru ...

Sara Buna si sa auzim de bine ... Pana acum Slide-u` lu`Solo & Med Mex-u conduce detasat ...

:friends:

 

Cretule Slide-ul la postat DACUL ca eu am incercat pe youtube si mi-lau pus dar fara muzica si nu avea nici un farmec ! Alina dai cu poze nu soma !!!

 

De fiecare data cand ma uit la poze si la filmuletele cu MAD MAX asa ma ia un dor de inca una bucata intrunire de asta de numa , numa !!!! :bounce: :-L ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O multitudine de poze care mai de care mai variate,sper ca nu o sa dati buzna prin magazine dupa lame Gillete ce-i care nu au venit la intrunire ;) ,cu siguranta se vor mai organiza si alte editii :bounce: .

 

P.S NoRock ca este criza asta financiara si nu prea are lumea bani de lame Gillete ca s-au scumpit si alea :-L .Ne revedem la Gilau :friends:

Editat de Dacul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O multitudine de poze care mai de care mai variate,sper ca nu o sa dati buzna prin magazine dupa lame Gillete ce-i care nu au venit la intrunire ;) ,cu siguranta se vor mai organiza si alte editii :bounce: .

 

P.S NoRock ca este criza asta financiara si nu prea are lumea banii de lame Gillete ca s-au scumpit si alea :-L .Ne revedem la Gilau :friends:

As curios sa vedem si la Gilau ce trupa vom face !! Abia astept desi pana atunci sigur mai bagam ceva tura numa sa se mai dezmorteasca vremea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fo FAIN! Oameni ospitalieri si de mare ajutor, desi m-am prezentat la intalnire chiar in ultimul moment!

Multa sanatate organizatorilor si sper ca la anul sa ne vedem din nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand imi cer scuze ca sunt off topic dar gradul de interes in randul celor care viziteaza acest topic este ridicat si poate simplifica lucrurile ...

 

Ma bucur ca pana in momentul de fata nu a fost semnalat nici un incident la intoarcere si le transmit ganduri bune celor care s-au aventurat la aceasta

 

minunata intalnire mai speciala ... Bikes on Ice ... Sa ne vedem cu bine la urmatoarea aventura !...

 

P.S. S-AU PIERDUT URMATOARELE :

 

Telefon Nokia 5410i al bunului nostru prieten Dacu`Salvamont care a vegheat pentru siguranta noastra la tiroliana si pe munte

 

Aparat foto digital Panasonic lumix (oameni faini din timisoara) l-au uitat pe etajera la grup sanitar (wc) de la bar

 

Rog pe aceasta cale in cazul in care se gasesc aceste lucruri sau obiecte sau persoanele care au gasit aceste lucruri sa lase scris pe forum la aceasta

 

sectiune sau eventual un PM pe adresa mea sau a`lui Dacu`... Va Multumesc si-mi cer scuze inca o data dar voi compensa cu fotografii putin mai tarziu ...

 

S-a gasit una bucata telefon, are niste ghiocei crescuti printre butoane si display dar e ok, mere si functioneste ... O visat iulia unde draq o fo` telefonu`( are puteri de alea voodoo si ochi de vultur ) ... Acuma pe aceasta cale o rugam sa se culce iarasi poate viseaza sau sa vada unde draq o fi si si aparatu` ala foto ... Iulia iti multumim, si de asemenea lui LeviStein si la rucsaku`lui ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: tot respectul pentru cei care au fost acolo FELICITARI. Toate cele bune de la un LUP candva poate ca ne vom cunoaste pana atunci multa multa sanatate sa putem alerga pe drumurile DACIILOR si sa fim demni de inaintasii nostrii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...