Sari la conținut

Bikes On Ice- editia a IV-a- 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 123
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Road Patrol BiKEs oN iCE ...

Editia a IV-a Cabanele Dorulet , Retezat ...

Repriza a III-a De Pozne ...

Cea mai faina pozna evident Med Mex, ``Johnny Walker``

P.S. Vineri seara imi aduc aminte pe fragmente, ``Prietenii stiu De Ce `` :) Multumesc pe aceasta cale tuturor care au avut grija si m-au invelit pe coridor atunci cand am urlat la gresie, va pup pe toate fetele si la flacai o bere ``HatzegBerg``...

Bai Med Mex, Solo, Berchezu, Silviu Yamaha sunteti Fantastici ... Fain Videoclip si Sunteti dusi cu Pluta rau, mai ales Med Mex, Profu`,Solo si multi altii ... Med Mex`u o luat la pana la urma la ,,ia-ma nene,, pe trompetele alea doua cu masina timpului ?... :) :D :D

http://www.trilulilu.ro/sologiuc/0e3b4c79fecc6d

 

 

si la mine incerca sa se catere Solo, da nu ma prindeam ce pune la cale, de fiecare data trageam tot mai tare de lepran...si iar m-ajungea Berchezu, daca era dupa el ne aducea in 2 ore akasa la cum ii fuge nipra.

apropo Berchezule, vine ceva akasa de la radarul din turda?

 

 

super tare drumul spre casa cu Max-u si Berchez, desi eram mai mult separati la cum ratam eu intersectiile... :)

 

nau vrut domsoarele sa urce in masina timpului, k nu era programata corect si cine stie p-unde ajungeau

post-13995-1235425139_thumb.jpg

post-13995-1235425170_thumb.jpg

post-13995-1235425199_thumb.jpg

post-13995-1235425242_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai HAI! :)

HAI PA NAIBA CA DUPA CE M-AM CHINUIT 1 ORA SI JUMATATE , CAND I-AM DAT AD REPLAY IMI ZICEA CA TOPICUL A FOST MUTAT :) ASA CA 1 LA 0 PENTRU FORUM !!! IO NU STIU CE NAIBA ARE ! MAI INCERC MAINE CA ACUMA NU MAI AM RABDARE !! Bafta la toata lumea tot ce am vazut pana acuma filme si poze toate sunt de nota 10 cu felicitari !!!!! :D :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunire de nota 10,Oameni de nota 10,Poze de nota 10 si Videoclipurile lui Solo de nota 10,felicitari inca odata pt toti participantii pe motoare si nu numai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reusita intrunirea...cu oameni de treaba pusi tot timpul pe distractie.....cum se spune...De VIATA.....

Frumos si focul si cantarile maestrilor la chitara....Bun si vinu fiert....... :D :)

A fost prea scurt dar a fost frumos....

felicitari tuturor mototciclistilor care au avut curaj s avia pe motoare...fie ei de prin zona...fie d ela Braila sau Bucuresti(Antenuta felicitari pt motor si sa-l stapanesti sanatoasa).

 

Avem si noi vreo 300 si ceva de poze si cateva mini filmulete...dar din pacate timpul nu tine cu noi si inca nu am avut timp sa le sortez si sa le micsorez si sa le pun sa vada toata lumea cum a fost la intrunire...

 

Cand pot le sortez si am sa pun si eu cateva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o multime de poze, dar cu parere de rau, la cum merge site-ul... nu mai am nervi, am incercat deja de 4 ori, mi-am pierdut rabdarea. Poate incerc mai taziu, dar tot asa cu mai putine, ca daca incarc 15 bucati si cand sa dau add, cade conexiunea... :)

 

post-29501-1235471402_thumb.jpgpost-29501-1235471437_thumb.jpgpost-29501-1235471472_thumb.jpgpost-29501-1235471525_thumb.jpgpost-29501-1235471564_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Baaaaaaaaa ati ajuns cu totii bineeee !!!!! :D

........ eu am ajuns !

Intai de toate sa-i multumim lui Adi Torpan pentru energia furnizata de el, altfel nu reuseam sa retin amintirile pa care le vedeti si voi !

si o mica mare revedere cu deosebita placere

 

Poze nu are rost sa mai pun s-a spus aproape tot !

Sper ca la anul sa ne vedem la fel de sanatosi !

Multumesc organizatorilor pentru premiul pe care mi l-au acordat fara prea multa munca din partea mea ! - daca locuiam in Vama Veche tot veneam la intrunire.

Va las cu bine :)

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele de vineri seara cand ne'au carat motoarele baietii cu papucul le are cineva ???

 

Ar trebui sa la aiba Ghitza...am sa incerc sa le iau de la el...sau Achime, poti sa vb si tu cu el, sa vedem cum facem rost de pozele alea :)

Eu acum lucrez la un slide cu pozele de la mine, mai bine asa, decat sa ma chinui cu porcaria asta de forum...o sa urmeze slide-ul si niste link-uri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele de vineri seara cand ne'au carat motoarele baietii cu papucul le are cineva ???

 

Noi am carat cat de multe motoare am putut cu papucul , dar nu am apucat sa facem si poze ,ASTEPTAM POZE DE LA ALTE PERSOANE !!!

 

Ne vedem la vara !!!

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit in sfarsit sa pun si eu slide-ul pe care l-am promis mai devreme.

Deocamdata pe MotoTube

 

http://www.mototube.ro/view/1079/bikes-on-...banele-dorulet/

 

O sa urmeze linkuri si catre Youtube si Trilulilu (slide-ul e uploadat pe toate, doar ca de la servici nu am acces la Youtube si Trilulilu, asa ca...mai tarziu cu link-urile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...