Sari la conținut

Bikes On Ice- editia a IV-a- 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 123
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De fiecare data cand ma uit la poze sau la ce a mai scris lumea pe aici , asa ma ia un dor de inca o petrecere de asta de numa !!!! :lol: :) :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data cand ma uit la poze sau la ce a mai scris lumea pe aici , asa ma ia un dor de inca o petrecere de asta de numa !!!!

 

Da caline, dar macar tu ai avut parte de una anu' asta.... :lol: :) nu ca altii care din anumite motive n-au mai putut veni.... :cheers: :friends: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da caline, dar macar tu ai avut parte de una anu' asta.... nu ca altii care din anumite motive n-au mai putut veni....

 

 

Cu parere de rau, dar Bikes On Ice-ul e odata-n an, de aceea unii mai dau cu piciorul in "anumite motive" si semneaza condica

Scuze, Bogdy, dar nu m-am putut abtine sa nu te sicanez, hai nu te mania prea tare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da caline, dar macar tu ai avut parte de una anu' asta.... nu ca altii care din anumite motive n-au mai putut veni....

 

 

Cu parere de rau, dar Bikes On Ice-ul e odata-n an, de aceea unii mai dau cu piciorul in "anumite motive" si semneaza condica

Scuze, Bogdy, dar nu m-am putut abtine sa nu te sicanez, hai nu te mania prea tare

 

ei eddy... cum sa ma supar pe tine? :friends: :) chiar ma asteptam la ceva de genu :)

din pacate nu am putut da cu piciorul in "anumite motive" pentru ca nu am avut cum. crezi ca n-as fi venit daca aveam vreo portita de scapare? :lol: asta e... incerc sa ma linistesc uitandu-ma la poze... si sa astept sa termin o data cu totul si sa-mi iau o data motor si gata.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jale cu J mare a fost oricum desi eu am venit in ultimul moment si fara motor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fiecare data cand ma uit la poze sau la ce a mai scris lumea pe aici , asa ma ia un dor de inca o petrecere de asta de numa !!!! :) :) :friends:

:cheers: si eu as mai avea chef de una :lol:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Frumoasa intrunire va urmaresc de mult de cand locuiam in peninsula Iberica, acum sunt in Rom. miar place sa ajung la intrunirea de la anu. Dar e cam frigu dracului din Buc. pana acolo pe motor pe zapezi, ma mai gandesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intrunire va urmaresc de mult de cand locuiam in peninsula Iberica, acum sunt in Rom. miar place sa ajung la intrunirea de la anu. Dar e cam frigu dracului din Buc. pana acolo pe motor pe zapezi, ma mai gandesc.

 

Mai sunt grupulete care au venit din Buc. poate te alaturi lor :scratch: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah... asa im vine sa ma ridic din scaun, asa beut' de ziua mea si sa merg pana akolo sa va astept... :moron:

da crek o sa mai am putin rabdare ...pana in februarie...

ia uite ca fac si rime :scratch:

:moron:

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Frumoasa intrunire va urmaresc de mult de cand locuiam in peninsula Iberica, acum sunt in Rom. miar place sa ajung la intrunirea de la anu. Dar e cam frigu dracului din Buc. pana acolo pe motor pe zapezi, ma mai gandesc.

remorca, microbus, pick-up :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...