Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de la grataru de ieri.... dupa cum vdeti am skillz.

Da' asta s-a vazut in nenumarate ocazii :)

Cerbul de aur ziceai, ai? :P

 

vdem, vdem, ai skillz, ai valoare si un vibrator verde in mana.

In mina lui mercedesfan un vibrator poate deveni o arma de temut :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai faceti voi misto de mine ca o sa ma rugati apoi sa va fac un sticker, si ori va dau pret triplu de bucuresti, ori nu va mai fac. sincer e mai bine asa. cine ma respecta, il respect.

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai faceti voi misto de mine ca o sa ma rugati apoi sa va fac un sticker, si ori va dau pret triplu de bucuresti, ori nu va mai fac. sincer e mai bine asa. cine ma respecta, il respect.

Mertane, iti zic ca daca n-o sa mai faca nimeni misto o sa duci doru' vremurilor astea. Stii cum se zice, "qui s'aime se taquine". Adica "cine se place se face misto unii de altii". Adica ai valoare, klar! Pls nu te supi >:)< :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai faceti voi misto de mine ca o sa ma rugati apoi sa va fac un sticker, si ori va dau pret triplu de bucuresti, ori nu va mai fac. sincer e mai bine asa. cine ma respecta, il respect.

 

bai, nu fi nasol, mi-ai zis ca-mi faci niste din alea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai intalnit cu pisica neagra? :)

Interesant ca zici asta, pentru ca m-am intilnit cu o pisica neagra, dar nu pe la orele 13, ci pe la orele 24. De unde-ai stiut?

 

sincer nu imi pasa ce a-ti facut voi.

:P Si eu care voiam sa-ti zic ca am mincat o shaworma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia nu mai stati pe forum si bagati kilometri. ca viata e scurta. asa sunt multi, se dau pe forum.

Dar de la serviciu pina la Warda am fost cu motoru', jur :)(

Promit ca azi mai bag 5 km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mertan s-a supi pe mine si nu-mi mai face stickere :| You don't know what you have until it's gone...

 

MERTAN TE ROG SA MA IERTI NU AM VRUT NU MI-AM DAT SEAMA CE FAC TE ROG IARTA-MA NU SE VA MAI REPETA AM FACUT-O DIN FRUSTRARE PENTRU CA MI S-A OPRIT MOTORUL DE TREI ORI CIND AM INCERCAT SA URC BORDURA IN FUNDATIE TE VREAU INAPOI

 

please_forgive_me.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se nota:

- nu e Photoshop (asa cum e poza cu mertan care invirte mingea >:))

- motocicleta a participat in mod semi-fortat la aceasta procedura, dar macar sint asa mai unikat

- din vehicul (asa cum i se adresa popa) nu a iesit fum, nici scintei, nu a luat foc

 

 

A, era sa uit. Efecte:

- a scazut consumul

- frineaza mai bine

- crestere considerabila de putere (mai ceva ca la Iridium)

- imbunatatirea manevrabilitatii

post-24366-1243347889_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se nota:

- nu e Photoshop (asa cum e poza cu mertan care invirte mingea >:))

- motocicleta a participat in mod semi-fortat la aceasta procedura, dar macar sint asa mai unikat

- din vehicul (asa cum i se adresa popa) nu a iesit fum, nici scintei, nu a luat foc

 

 

A, era sa uit. Efecte:

- a scazut consumul

- frineaza mai bine

- crestere considerabila de putere (mai ceva ca la Iridium)

- imbunatatirea manevrabilitatii

 

 

Caline unde ti-ai "exorcizat" (cred ca asta e termenul daca nu ma corectezi tu) motoreta? Ca daca tot a scazut consumul sa o duc si eu pe a mea. de mai multe ori, poate imi scade de tot sau macar sa fac plinul si sa ma tina un sezon, daca e la fel ca si iarna asta la mine nu se incheie sezonul deci imi scade de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caline unde ti-ai "exorcizat" (cred ca asta e termenul daca nu ma corectezi tu) motoreta? Ca daca tot a scazut consumul sa o duc si eu pe a mea. de mai multe ori, poate imi scade de tot sau macar sa fac plinul si sa ma tina un sezon, daca e la fel ca si iarna asta la mine nu se incheie sezonul deci imi scade de tot.

Nu am dezlegare de la parinte ca sa zic :)

 

PS: da, ai scris corect ezorcizare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre 'motorul tau e naspa' si 'bai teparule' e o diferenta. Fie vorba intre noi, imi plac bmw-urile, nu-mi plac oamenii care nu fac diferenta intre un banc si un ne-banc. Chiar daca m-as fi legat de "fierul tau", tu nu te-ai legat de EN, te-ai legat de faptul ca eu sunt un tepar. Daca as fi zis 'posesorii de BMW sunt retarzi', atunci ar fi fost la fel.

 

Nu ma intereseaza ce fac nemtii / japonezii / valizele si clientii multumiti. Si nici nu caut sa ma afirm pe forumuri, caut sa nu fiu luat la mistouri ieftine de toti neavenitii.

 

Iti recomand exact aceeasi chestie. Atentie la strachini, sunt unele in care chiar nu e indicat sa calci.

 

In incheiere, e amuzant cum bagi la inaintare chestii fara nici o legatura cu discutia, dar avand in vedere ca sunt singurele pe care le stii despre mine, e de inteles. Oricum, individul 'impulsiv', care se ascunde sub 'aureola' de baiat 'inteligent' cu 'par pe fata' iti zice 'bine chelule, hai s-o lasam asa'.

Fetele, va rog sa va dati reciproc cu posetele-n cap pe threadul special dedicat (adica asta). Nu de alta, da' mai am si eu un anunt acolo si poate n-are lumea rabdare sa-l caute printre "discutiile" despre beemveuri si matilde :) Si va mai rog sa nu-mi demonstrati ca-n realitate motociclistii este mai suparaciosi decit niste cucuoane NF cind is pe stop? OK? :* :x >:drink:< Oricum stim toti ca-n fundatie ne impacam.

 

/index.php?...368654&st=0

 

Acu pe bune, asta e chiar incredibil :D

:) Eu nu mi-as da motanu' nici pe 3 GSX 1400. Si nici pe 5 Speed Triple. Si nici pe nimic :|

 

Si la modul cel mai serios, nu incetez sa ma mir cit de imbecili sint unii care se inhama la crescut animale fara sa incerce sa fie sinceri cu ei si sa constientizeze ca nu sint in stare. Am o prietena care si-a luat labrador, cu toate ca i-am zis ca n-o sa fie-n stare sa-l creasca. Si asa a fost, l-a dat la vreo 6 luni :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, va rog sa va dati reciproc cu posetele-n cap pe threadul special dedicat (adica asta). Nu de alta, da' mai am si eu un anunt acolo si poate n-are lumea rabdare sa-l caute printre "discutiile" despre beemveuri si matilde :D Si va mai rog sa nu-mi demonstrati ca-n realitate motociclistii este mai suparaciosi decit niste cucuoane NF cind is pe stop? OK? :* :x >:)< Oricum stim toti ca-n fundatie ne impacam.

 

taci fată ca poate ne luam la ciufulit! cucuoana nefe pe stop esti tu ba, te bagi repede ca anestezistu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...