Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

saracu om si`a luat si el o gaina sa aiba un ou de pasti, iar voi radeti de el :D

 

de asta cu porcu`n sacosa ce mai e de zis ? poza a fost facuta acum vre`un an in gara din iasi

porc betiv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Porcii se autotransporta in Mercedes BMWQ7 Tdci. Chiar azi am vazut in benzinarie doi intr-un golf V care se grabeau sa alimenteze probabil in paralel cu mine la aceeasi pompa, desi eram pe la jumatatea procesului. M-au reclamat la angajatul benzinariei. Mi s-a facut rusine de gestul meu si m-am carat acasa, autoflagelandu-ma pe drum :D

What? Cum adica te-au reclamat? Au mers la ala si-au zis "e unu' aici care nu vrea sa se intrerupa de la alimentat ca sa ne lase pe noi"? OMFG.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

What? Cum adica te-au reclamat? Au mers la ala si-au zis "e unu' aici care nu vrea sa se intrerupa de la alimentat ca sa ne lase pe noi"? OMFG.

ceva de genul asta: i-au spus lui nenea ala ca eu nu ma grabesc cu "pusul benzinei". Eram cu masina de serviciu, faceam plinul si tzashpocul ala nu scuipa mai mult, fir-ar el sa fie :wacko: Benzinarul s-a uitat la cat alimentez si i-a intrebat dupa aia pe tigani de cat vor sa puna. Raspunsul a fost de-a dreptul penibil: "De doo suti di mii"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand ma rugam sa deschida unu din voi asa ceva ca sa nu mai vb aiurea pe alte topicuri

 

intrebare cand vine marea asflatare in acest oras? oare nimeni nu se simte resposabil acolo sus

In Timisoara is foarte multe canale care nu's la nivelu' strazii! Eu cum sunt incepator si mergeam in spatele masinii pe mijlocu' drumului ca taranu' dadeam in niste canale de ziceam ca acuma imi cad toate de pe motor! Da acuma m'am invatat minte....ori merg in dreptul rotii masinii din fata ori o depasesc: :wacko:

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Timisoara is foarte multe canale care nu's la nivelu' strazii! Eu cum sunt incepator si mergeam in spatele masinii pe mijlocu' drumului ca taranu' dadeam in niste canale de ziceam ca acuma imi cad toate de pe motor! Da acuma m'am invatat minte....ori merg in dreptul rotii masinii din fata ori o depasesc: :blink:

 

Asfalt uscat!

 

 

mai bine depasesti.... "objects in the mirror are loosing" :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, nu dati casca, sa nu sparg capul vreunei blonde. Railor! :wink:

 

Apropos de sexul diametral opus, o rog pe fatuca pe care-am speriat-o ieri, cind am intrat cu motorul pe trotuar pe Copou (si care m-a injurat cu mare pofta), sa ma scuze. Scuza-ma, fa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))

daca nu avea vesta reflectorizanta :D)

Asa, nu dati casca, sa nu sparg capul vreunei blonde. Railor! :D

 

Apropos de sexul diametral opus, o rog pe fatuca pe care-am speriat-o ieri, cind am intrat cu motorul pe trotuar pe Copou (si care m-a injurat cu mare pofta), sa ma scuze. Scuza-ma, fa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat doua spray-uri de la un magazin mare, nu spun care, dar e cu utilitate practica :D

Cand m-am uitat pe bon, am verificat din nou in sacosa, sa vad ce am luat, ca nu-mi suna bine :D

 

post-2973-1240413072_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat doua spray-uri de la un magazin mare, nu spun care, dar e cu utilitate practica :D

Cand m-am uitat pe bon, am verificat din nou in sacosa, sa vad ce am luat, ca nu-mi suna bine :D

 

post-2973-1240413072_thumb.jpg

 

Daca ai luat Nigrin din ala sau cum se cheama, sa stii ca e o afacere. E extraordinar de bun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

solutie pt c*r murdar...se vede clar :P

nu cred ca am cumparat solutie pentru coor moordar :lol:

Acuma sincer sa fiu, nici nu mai stiu ce am luat... solutie de curatat, solutie de murdarit, solutie Caragiale... :D

 

Off-topic: bai, de ce e asa de frig? :D

 

@Puc: de ala am luat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce se gindeste un motorist in timpul cutremurului: "sper sa nu-mi dea motorul jos, sa-mi rupa iar vreo oglinda" :)

Chiar ca wacko.

V-a prins pe vreunul pe motor? Cum e senzatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wai mi-am pierdut ieri manusa stinga prin oras. E Richa, de vara, albastru nu negru. Gasitorului recompensa substantiala, constind intr-o bere. Andrei, ti-am vazut ieri cebereu' prin Piata Unirii, pe-acolo am pierdut-o, nik nik?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wai mi-am pierdut ieri manusa stinga prin oras. E Richa, de vara, albastru nu negru. Gasitorului recompensa substantiala, constind intr-o bere. Andrei, ti-am vazut ieri cebereu' prin Piata Unirii, pe-acolo am pierdut-o, nik nik?

 

:D)

 

Fantastic. Sa inteleg ca ti-ai pierdut si mana stanga sau nu-ti purtai manusile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...